Zdravím všechny Uvažuji o augmentaci u pana doktora Boudy na klinice Medinel v Plzni. Takže bych chtěla poprosit ty, kteří mají zkušenost s panem Boudou a jeho odvedenou prací, ať píší své názory, popř. vkládají fotografie. Moc mi to pomůže, děkuji a krásný den!

arrow
profile_image
krizik01
od 30. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Dominikai: Také zdravím, u pana doktora Boudy jsem byla na augmentaci minulý týden. Jsem 6 dnů po opce a vše je v pořádku. Nová prsíčka jsou moc pěkná. Personál je na klinice velmi příjemný. Takže mohu jen doporučit.

Tak to mám radost a mohla bych se zeptat třeba na cenu? Čekací dobu? Jaký typ implantátu, jaký řez Mudr Bouda použil?

arrow
profile_image
krizik01
od 30. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Dominikai:
Ahoj Dominikai,
mám anatom 320ml pod sval, řez vedený pod prsní žlázou je dlouhý asi 3-4 cm a tenoučký, stehy jsou vstřebatelné, takže na vyndání nemusím. Kontrolu mám za měsíc. Samozřejmě kdyby se vyskytly nějaké problémy tak kdykoliv. Co se týká ceny, tak záleží na typu implantátu. Kulaté jsou levnější, ale anatomy si myslím dělají prsa přirozenější, ale to nech na panu doktoru, on ví, co pro tebe bude lepší. Jinak cena se pohybuje kolem 50 tisíc. Přeji Ti hodně úspěchů a až to budeš mít za sebou, tak se ozvi. Jinak od konzultace jsem šla za 14 dní na opku, takže celkem fofr. Měj se moc fajn.

Krizik01, to se mááš! I docela pěkná cena a za 14 dnů na operaci? Tyy jo... No jo, tak jo, jdu do toho, ale po létě až, určitě sem pak napíšu, ať ví i ostatní, kdyby měli zájem. Tak děkuji mockrát za vyčerpávající odpověď a užívej si nová prsa Zatím ahoj!

Ahoj lidi! Tak už mám po a byla jsem právě v Medinelu. Pan doktor Bouda je hrozný pohodář, což mě na konzultaci pravda trošku vyděsilo, znáte to, jste vyjukané, chcete vědět co a jak, všude na internetu samé odlišné názory a bububu on tak jako v klídečku, ale to není vůbec divu, pro něj je to už rutina. Prostředí je krásné, čisté a o soukromí nebyla nouze a personál úžasnej. No a za měsíc a půl od konzultace jsem pádila na operaci. Mám 275 anatom pod sval, řez v podprsní rýze. Prsa mám od čtvrtka, takže 5. den, dnes jsem byla na sundání bandáže. Prsa mám konečně krásná!! Pořád mi to tak nějak nedochází, achjo dokonce se mi pomocí augmentace vyřešil můj nehezký tvar (to už jsem tu řešila na jedné z diskuzí). Jinak na pokoji se mnou byla paní, která byla na liftingu a na odsátí podbradku a na to, že byla "čerstvá" vypadala výborně. Ve vedlejším pokoji byla taky slečna s prsy, ale s tou jsem si bohužel moc nepokecala, protože byla Němka Tolik ze zpravodajství z kliniky Medinel v Plzni, pokud by vám na mysli vyvstala nějaká otázka, ráda odpovím, mějte se kráásně!!

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,je super že už máš po,pokud to pujde tak do galerie dej fotky at se mužou holky inspirovat před zákrokem,pěkné hojení a příjemné spaní na zádech

Tamara79 děkuji mnohokráte určitě sem fotky dám, protože mně samotné to taky dost pomohlo!

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo a fot si je pruběžně,uvidíš jak se za ten rok mění,sama jsem koukala

Reaguji na Dominikai:
Super, že jsi spokojená a určitě pak dej fotky,nám čekatelkám to moc pomáhá

Dámy, fotky jsou už v galerii jsou sice vyfocené přes web kameru, z toho jedna večer, takže kvalita nic moc, ale tak jako poznáte, že jsou to prsa Doufám, že někomu z vás pomůžou v rozhodování. Pořád nedokážu uvěřit tomu, že mám normální, hezká prsa.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,prsena dobrýýýý,povedené.Určitě se kocháš co chvíla u zrcadla.Ale teda na to že máš 275ml anatom tak mě připadají veliké,ty jsi měla určitě i dobrej základ před že?Jde vidět že jsou ještě hodně nateklé.Ony ty fotky zkreslují.

Reaguji na Dominikai:
Gratuluji přesně jak píše Tamara79, i mě se zdají na 275 velké , na té druhé fotce, ale je to foceno dost blízko tak asi proto. Teď už se ti prsena budou jen hezky tvarovat.

Děkuji holky, jsem ráda, že se vám líbí, pravda kocham se pořád, už se těšim až s nima budu moct fungovat a až si koupim nějakou pěknou podprdu a plavky velikostně mi vyhovují, jen doufám, že nesplasknou o moc, aby mi něco zbylo Je pravda, že jak mám střední profil, tak jsou zepředu větší a macatější a na té první fotce to není tak vidět. Před jsem nosila "céčka", nahoře to bylo takové volné, do béček jsem se ale nenacpala. Měla jsem ale ten strašnej tvar, který se tím docela zkorigoval, bála jsem se, že se to moc nezmění, pár holek tady dokonce tvrdilo, že to po zvětšení bude ještě výraznější. Jo a ty fotky fakt zkreslují, že jo? na to právě myslim, že na té fotce vypadají trochu jinak, připadá mi, že ve skutečnosti jsou hezčí, pravidelnější, ale třeba je to tím, že mám růžové brýle teď .

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak to potom jo,když jsi měla už takový základ.Já už jsem si říkala že jaktože máš mín o dibec a máš je tak velké,i když ty moje na fotce vypadají taky trochu větší než ve skutečnosti,nebo už je mám tak okoukané

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené