arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kozy18: Tak už se Ti to blíží viď? Držím moc palce ať to dopadne podle Tvých představ a dej určitě vědět. Ideálně i s fotečkou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, je to tu ještě aktivní? V pátek jdu na operaci a začínám se dost bát. Seběhlo se to tak rychle, minulý týden konzultace a tenhle pátek už operace! Zatím jsem to nestihla ani vstřebat.

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj, určitě je to aktviní já jdu 13/9. Jaké implantáty máš navržené. Držím moc palce aby to dopadlo podle Tvých představ a neboj, určitě to bude dobré.......ale samozřejmě Tě chápu, já to mám ještě relativně daleko Psala jsem Kozy 18, psala že jde 25/8 ale zatím se ještě neozvala.

arrow
profile_image
l.lucy
od 14. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky můžu podat čerstvé info, 25.8. jsem podstoupila augmentaci na Perfectclinic u dr. Hirňáka, dneska jsem tedy čtvrý den po opce Původně jsem chtěla anatomy, ale na poslední chvíli jsem se rozhodla pro kulaté implantáty, abych měla pěkný dekolt i bez push-upky - těch jsem si užila už dost! Mám Natrelle střední profil 345 ml a 295 ml (měla jsem docela asymetrii), bylo to maximum, co mi pan doktor chtěl dál, na 375 ml se vůbec netvářil, tak jsem dala na něj, asi dělá raději menší prsa. Umístění pod sval. Péče na Perfect clinic super, pan doktor Hirňák sympaťák, takže mohu doporučit. Co se týče pooperačního stavu, tak se to dá vydržet, nejhorší je to při vstávání, to je cítit poměrně velký tlak, ale když člověk sedí, tak je to celkem pohoda. Jediné co mě trošku bolí je oblast pod levým prsem, myslím, že to není jizva v podprsní rýze, ale žebro a je to takový pocit, jako by se mi tam zařezávala kostice od podprdy třeba, myslím, že to bude tím, jak se v této oblasti odpojil ten sval. Měla jste to některá taky? Jinak opka byla v pátek a v neděli a i včera už jsem byla na krátké procházce, takže žádná hrůza bolest. Prsa jsou zatím tvrdá a trošku nateklá, ale na tohle hodnocení je myslím ještě brzy. Kdyby vás cokoliv zajímalo, ráda odpovím a budu ráda, když se ozvou nějaké holčiny, co jsou také těsně po a sdělí svoje dojmy

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na l.lucy: ahoj Lucy, díky moc za zprávu, vždy když čtu že je to "relativně" v pohodě a žádná šílená bolest tak mě to uklidní. neměla bys náhodou foto před a po?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, tak já mám navrženy anatomy 315ml, střední profil, pod sval. Základ mám nula a když jsem se vyděsila,abych neměla moc velký,tak doktor tvrdil, ať se toho nebojim, prý snad něco mezi B-C, tak nevim. Menší prý můžu 275ml, ale on by dal tyto.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já ani neměla čas pořádně něco zjišťovat na internetu. Ve čtvrtek jsem byla na konzultaci a za tři dny jdu! Navíc mám tři malé děti, tak se trochu bojim po operaci, pořád po mě skáčou.

arrow
profile_image
1berry.mc
od 31. 8. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, mám 3 dny po operaci a snažím se zvedat a trošku zvedám ruce když si šteluju polštář a tak. Myslíte, že to nevadí? Se vstáváním mám občas hodně problém, když doznívají léky, ale většinou to zvládnu. Nestane se nic?

méně než
10 příspěvků

No holky, já jsem byla v červnu, takže všechno ještě v čerstvé paměti - jsem dost odolná proti bolesti, ale 14 dní jsem se opravdu šetřila a dost všechno bolelo. Ovšem výsledek je super a rychle jsem se zahojila. Jsem tedy moc spokojená, ale bolest po operaci je velká a nevím, jestli bych šla zase. Lehké zvedání rukou je OK, nejhorší jsou trhavé pohyby - třeba venčení psa nedoporučuju.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na vodnar76: moc pěkné, jaké máš implantáty? Musím říct že už se fakt těším až to bude za mnou. S bolestí tak nějak počítám, říkám si že přece jen sem odrodila 2 děti a taky mi 2x rovnali zlomenou ruku, tak to horší být nemůže

arrow
profile_image
l.lucy
od 14. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky, které máte po augmentaci, chtěla bych se zeptat, zda Vás taky bolela jakoby žebra pod prsem? Pod levým prsem mě pobolívá v oblasti jizvy a je to taková bolest, jako by mi někdo neco strkal mezi žebra nebo jakoby mě tam tlačila třeba kostice od podprdy, znáte to některá?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, tak já měla dneska nástup. Bohužel byla operace zrušená, kvůli malinkatému oparu na rtu. Pech!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na greibe: jj, to se mi stalo letos v lednu když sem měla plánovanou operaci očí (odstranění dioptrií) oba je totiž vir v těle co může způsobit pěknou šlamastiku, na kdy Ti to přesunuli?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na l.lucy:
Ano, tu bolest na žebrech si taky pamatuji, že jsem se z toho nemohla ani pořádně narovnat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mohla bych jít hned příští týden, ale nemá mi kdo pohlídat děti, tak to musíme ještě nějak vymyslet. A taky se obávám, že se to bude opakovat, protože já na opary hrozně trpím, při každém stresu,nervozitě, změně apod. Jestli já se těch prsou někdy dočkám! A změna 278-315 vysoký profil pod sval.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené