méně než
10 příspěvků

Tyhle stránky mi pomohly v rozhodování před operací a děkuji všem.
8.12. jsem u prim.Vřeského v Silesii prodělala augmentaci Mentor 350 a 375 pod sval a současně mi byl odstraněn 1,5 cm velký fibroadenom z prsu. Teď 8 dní po operaci už jeden prs vypadá velmi dobře, nebolí a klesnul, ale ten ve kterém byl ten fibroadenom je stále bolavý a vysoko. Prim. Vřeský doporučil stahovat horní póly s podložením jednoho prsu. Stažené to mám strašně moc a tak se ptám zda má někdopodobnou zkušenost s takovým výkonem a jaký byl průběh. V případě zájmu přidám foto.

arrow
profile_image
renaondruch
od 18. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Překrásná práce. Ta slečna co Ti psala ty nesmysly by teď měla vidět ty prsa po zahojení vypadá ,že máš hezkou postavu tak bych se jí ukázala v celé kráse atˇ má co závidět.Po zahojení musí být nádherné.
Měj se hezky Rena.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na benediktpasik:
Máš to krásné.
taky jsem měla fibroadenom, ale velikej, vyndali mi ho az ve velikosti golfového míčku ... roky se to sledovalo a potom už byl fakt velkej, tak se nejdříve vyndal a až ted jsem se rozhodla pro plastiku.
Mám ho vyndaný od roku 2012 a od té doby chodím do mamoporadny pravidelně a už se mi žádný neudělal. Prý je tendence, že se to vrací ...
snad to tedy budeme mít obě dobré ...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené