arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Karin1988: Určitě dáma vědět .Strašně se těším . Já chci práve operaci v srpnu kvůli dovolené, max na začátku září. Jo a ještě mě napadlo, že rozdíl mezi LLC a Silesii je ten, že na LLC si můžeš připlatit noc navíc.

Ahoj holky,
Já byla v LLC teď v Březnu a platila jsem 70.000.- Cena se v LLC určuje dle velikosti implantátu. Do 500ml je to 70.000 a nad 500ml 73.000 jak psala Corsi. V silesii jsem byla před opkou na sono. Nevěděla jsem v době kdy jsem se objednávala na konzultaci o obou klinikách, tak už jsem to potom nechtěla měnit, přestože mít a nemít deset tisíc je rozdíl.

Reaguji na Kačka1212: Ahojky, jojo to tam tak je, je tam v úterky a pátky od 17 hodin, když jsi ale objednaná na určitý čas, tak nějak +- okolo toho času tě určitě vezmou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kačka1212: Ahoj Kačko, já doufám, že už to bude 100% super, nedá mi to spát. Tak jsem si je vysnila a toto mě trápí. Věřím ale, že to pan doktor dá do pořádku, nedovedu si představit, že by mě operoval někdo jiný, jsem přesvědčena o tom, že je to nejvíc nejlepší doktor široko daleko a k jinému bych nešla.
Reopku platit budu, výkon ne, ale narkózu a ubytování ano, což je 7500,-Kč.
Operace mě stála 60 250,-Kč, na LLC by to bylo 70 tisíc minimálně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Počítám právě s tím, že mě nemusí vzít přesně na čas, ale třeba ty dvě hodiny čekání by byl problém už kvůli hlídání dětí. Přece jen, je to večer. A navíc jdu s chlapem a chlapi jak někde mají čekat, to je hrůza .

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Kačka1212: Počítám právě s tím, že mě nemusí vzít přesně na čas, ale třeba ty dvě hodiny čekání by byl problém už kvůli hlídání dětí. Přece jen, je to večer. A navíc jdu s chlapem a chlapi jak někde mají čekat, to je hrůza .

NikolNikinka

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Guess89: Držím strašně moc všechny palce!! Máš krásnou postavičku a prsa vypadají na fotkách krásně. Mrzí mě, že se ti pak udělalo double bubble (na fotkách to nejde vůbec vidět ). S nějakou takovou komplikací musíme počítat každá...já mám z toho strach. Double bubble, nějaké záněty třeba, přetočení implantátu apod. Ale jak říkáš pan doktor je úžasný a taky bych k jinému nešla. Když jsem se začla o augmentaci zajímat více tak se mi jeho práce tak moc líbila, že mi bylo jasné ke komu půjdu . Věřím tomu, že ti to krásně opraví a budeš happy jak dva grepy .A super, že nemusíš platit celou operaci znova. Dávat znova tolik peněz, to by mě asi jeb.o...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ostravačka 1983: Ahojki, moc děkuji za info a hned ti musím prsa pochválit! Za mě velikost i tvar úplně super . A máš moc pěknou postavu...já má boky jako skříň, 180 cm vysoká, široký hrudník tak jsem zvědavá co mi pan doktor vymyslí .

Reaguji na Kačka1212:
Děkuji, sama jsem moc spokojená. Taky mám za to, že pan doktor Vřeský je nejlepší kozí machr A neboj, udělá ti určitě krásné prsa. On totiž ani jiné než krásné neumí Ať jste všechny co Vás to čeká spokojené. A kdyby jste chtěly rady a zkušenosti, mrkněte holky do diskuse "augmentace 2019" tam se drbe o sto šest

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ostravačka 1983: Už tam jsem

arrow
profile_image
Karin1988
od 2. 4. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Ostravačka 1983: jaaj dobrá práce! Já mám prsa a postavu tak jak Ty cca. Takže se těšim, co mi tam doktor vykouzlí. Doufám, že to co Tobě

arrow
profile_image
Miostu
od 28. 12. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všem, jen k cenám mezi Silesii a LLC, protože jsem si před konzultaci četla různé příspěvky a narazila jsem na téma rozdílné ceny, při návštěvě jsem se pana doktora Vreskeho ptala, rikal, ze obě kliniky už mají ceny stejne.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Miostu: Moc díky za info . Kam jdeš ty? A máš už termínM

arrow
profile_image
Miostu
od 28. 12. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kačka1212: Ahoj, termín mám 17.4. 

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Miostu: tak to jdeme stejně, v kolik jdeš?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené