arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lenka1501: Reaguji na radusv:
Ahoj děvčata,tak já už mám taky ukončený čtyři měsíce od operace a řekla bych,že už je všechno v pohodě,prsa už nejspíš sedla a ještě se tvarují,ale už si užívám plného dekoltu a nových podprsenek,i když zatím pořád bez kostic (i sem zkusila,ale ještě tlačí na jizvy).Teď už i já si říkám,že jsou fakt větší a hlavně pěkně tvarovaný . V květnu mám kontrolu po půl roce,tak sem zvědavá,co řekne pan doktor...já sem spokojená a manžel taky,nemůže se na ně vynadívat .Jinak v práci už docela pohoda,občas zacítím , že se zatne sval,ale mám to jako posilovnu a jinak už vůbec nic nebolí.
Jinak nově příchozím přeju,aby překonali v pohodě ty potíže,co řeší a mohli se brzy radovat z nových prsou.Reaguji na šedivka:
Šedivko u tebe mě to mrzí dvojnásob...myslela sem,že už budeš mít po opce a budeš psát o prvních pocitech,tak snad to nebude tak dlouho trvat a všechno bude v pořádku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na milu31: Já nakonec operaci nezrušila. Doktor mi řekl, že je to běžný nález a augmentace je možná. Na mamografii mi samozřejmě řekli, že mi nic nedoporučí ani nezakážou, že to samozřejmě není zhoubný nádor. Ale doktor chce mít prostě prsa čistá. Takže rozhodnutí je na mně. Takže jsem se nakonec rozhodla tam jít. Termín mám 20.dubna

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na milu31: Dáš nějaké nové fotky? Jinak super zprávy, že si vše hezky sedlo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na milu31: Ahojky Milu. Jsem ráda, že se vše hezky zahojilo! A souhlasím. Reakce u chlapů je asi ta ze všeho nejlepší
Když jde okolo mě a prostě je jen tak chytne a pomačká
To předtím nikdy nedělal (neměl co)
Jen má strach z léta. Prý nechce, aby se na ně díval i někdo jiný (v plavkách). Takže bude zábava.
Já mám ještě občas v noci v pravém prsu takový zvláštní pocit. Občas si blbě lehnu a tlačí mě to, ale myslím si, že to bude normální

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na šedivka: už 20.4.? To je už za chvilku! Držím palce a doufám, že s námi budeš sdílet dojmy
Kolik ml nakonec budeš mít?

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky zlaté ahoj
Já jsem teď už 5.měsíc ! Letí to šíleně, že.

Jsem naprosto spokojená. Ano, mohly být klidně větší, žeano, ale bylo by to už moc jasný, že jsou umělý. Mohly by být u sebe, ale prostě mám takový tělo a 700ml bych nechtěla )) jinak bych je k sobě nedostala))

Cítím se báječně. Žádné omezení. Nic. Spím na boku, můžu v poho i na břiše při hrátkách bez problémů. Cvičím hodně, zvedám činky, hopsám a všechno v klidu.

Konečně jsem si poprvé v životě koupila trička s trochu výstřihem ) nový pocit

Tak bychom se měly hecnout a všechny dát foto, ne? Ať nově příchozí taky vidí jak se to mění nebo nemění. Mě taky asi malinko ještě sedly, hlavně to jedno co se drželo víc nahoře. Už nemám zřetelný ten přechod.

Jizvy nejsou vůbec cítit, ale vidět jsou. Nijak zásadně ale.

PS, Leni, rozumím, do sauny chodím 2x týdně a ten pocit sebevědomí je k nezaplacení
My chodíme i do fitka s manžílkem spolu. Ale jemu nevadí, že se někdo koukne. Říká, že ho baví vždycky ke mě přijít a chytit si mě a ukázat, že jsem jeho )))

Nově příchozí holky, mrzí mě komplikace, ale vůbec netuším, co ty věci vlastně jsou a jak řešit už tuplem ne

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lenka1501: jo jo, je to za pár. Těším se a zároveň se jako všechny obávám bolesti. Samozřejmě mě taky napadají věci, zda nebudu mít potom nějaké zdravotní problémy atd. A taky mi dochazí, že až do léta nebudu vůbec nic moc dělat Kolo, zahrada, plavání s dětmi? a bude mi horko[
reaguji]Turistka jo jo, fotky by to chtělo holky. Všude jsou fotky jen po operaci a kolikrát už jsou i smazané. Tak se pochlubte

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lenka1501: Leni ,občas mě taky pravá holka zatlačí,ale beru to tak,že prostě tam toho je víc,jinak v pohodě.Lehka asymetrie je,ale to mi nevadí,v podprdě to poznat není.Na léto se těším taky...už teď sem si musela objednat kimono přes plavky,že prej "dráždit budeš jen mě" ,povídal manžel .
Reaguji na šedivka: tak sem vložila 4 fotečky,dvě "na ostro" a dvě v podprdách (plavky a obyč). Takhle když zůstanou,tak sem spokojená a myslím,že už jo,všechno je měkký,hezky usazený a jizvy už jsou jen slabé proužky.

arrow
Neprodává v Bazaru

@šedivko taky jsem dala fotku, hned jak jsem psala. Jen se pridala nesmyslne nekam na zacatek ale mam ji popsanou..

Vzhledem k aktuálnímu letopočtu asi vás dovoluji odkázat na toto téma:

https://www.omlazeni.cz/augmentace-prsou--9-734070 -0.html

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené