Dobrý den/Ahoj

chtěla bych podstoupit augmentaci prsou, jsem po dvou porodech a z prsou mi nic nezůstalo. Nikdy jsem neměla velká prsa a tak mi to tak ani moc nevadilo, ale teď v mých 30 letech vypadám jako 80 letá domorodkyně nikdy by mě nenapadlo že já budu nad plastikou přemýšlet, ale stalo se a tak nevím ani kam. Něco málo jsem po večerech početla, ale nevím kam, celkem se mi zamlouvala klinika OB Care a pan doktor Skála, tak jsem se vás chtěla zeptat pokud jste tam byly jak jste byly spokojené s výsledky? Jsem z toho dost nervózní je to pro mě nové ufuf.

Děkuji za odpovědi a případné rady
Eva

Reaguji na evaprochy86: Ahoj,já jsem u něj byla před 1,5 měsícem a jsem velmi spokojená. Nikdy jsem netušila že mě prsa udělaj tak štastnou a manžel je taky nadšený. Pan doktor je šikovný, moc milý, dobře poradí, má to v oku. Byly u něj i další holky moc znám a také velmi spokojené. Mám fotky v galerii. Neboj, budou super.

Reaguji na Saraa: Jé moc děkuji za odpověď, no vypadají krásně, popravdě ale co bych dala mít to co ty před OPU, u mě jak mi řekla má kamarádka je to potřeba no asi jako každá mám strach al říkám si zvládla jsem dva porody tak tohle snad taky, vždy se bojím abych se probudila z narkózy, ale už jsem měla tři kratší když jsem podstupovala IVF.
Vím a věřím, že i mě to velmi zvedne sebevědomí, už ani doma nechci sundavat podprsenku, ne kvůli příteli ale kvůli sobě. Můžu se optat implantáty mentor tě vyšly i s operací celkem na 61tisíc?

Reaguji na evaprochy86: jj ano 61tisíc komplet. Narogory měli komplet v akci za 54tisíc.

Reaguji na Saraa:
Děkuji moc za info a můžu se zeptat ty si se objednala na konzultaci a za jak dlouho jsi tam šla a za jak dlouho si měla operaci? Já bych chtěla aby to vyšlo na podzim tak nevím zda už teď se objednat na konzultaci.

Reaguji na evaprochy86: u mě to byla rychlovka, do 14ti dní před létem nikdo moc nechtěl asi a já to chtěla stihnout do konce května. Takže jsem šla ve čtvrtek na konzultaci, v pátek na sono, další pátek na krev a pak v uterý na operaci. Všichni tam byli moc milý. Já vlastně neměla ani moc času o všem přemýšlet. Jít až na podzim tak se nevyspím do té doby Furt jsem v noci přemýšlela co a jak....nakonec jsem opravdu nadšená a spokojená s výsledkem. 25.7. to budou dva měsíce, prsa si krásně sedly. Jsou hezky měkká, sesedly jak měli, doma fakt spokojenost a kámošky my je obdivují

Reaguji na Saraa:
tý jo tak to je fofr, tak to napíši na konzultaci až konec srpna abych šla v září, přes léto bych to nechtěla
To je dobře že tam jsou všichni milý to budu potřebovat mám z toho hrůzu. Hlavně se bojím že mi řekne že to nemůžu podstoupit, jelikož mám špatnou funkci štítné žlázy a astma. Mám vše pod kontrolou ale nevím zda se to může podstupovat i s těmito ,,komplikacemi,,. To by mě štvalo protože když už jsem se pro to rozhodla......

Jojo koukala jsem na tvé fotografie a super tedy kéž bych to měla už za sebou, ale říkám si zvládla jsem dva porody tak snad dám i toto, než bolesti se bojím aby nenastaly nějaké komplikace.

Reaguji na evaprochy86: myslím že nesmíš mít akutně akorát rýmu a teplotu. Jinak myslím že tohle nevadí. Jako první týden byl pro mě hroznej, ale za tu bolest to fakt stálo. Vždy přijde nějaká kámoška a říká ukaž mi ty krásný prsa. Když už se to líbí i holkám Já se sama cítím suprově, sice mám prsa větší. Sportovní podprsenku mám 65F, ale nikdo přes triko neví zda mám push up a přitom je to moje.

Reaguji na Saraa:
tak doufám že to nebude opravdu vadit páč se těším. Chci se zase cítit jako ženská, když jsem před rokem rodila s 90kg, tak to šlo samozřejmě sice pořád jedničky ale plné, teď rok po porodu jsem stáhla váhu na 65kg ještě to chce srovnat ale jsem ráda že se tak povedlo, ale prsa ty zmizely úplně. nicméně sehnat na mě podprsenku nemožné ano mám A ale 85, no a co jsem prochodila tak 85A skoro nedělají.
Hodně to bolelo? tedy co byl pro tebe největší problém ten první týden? doufám že nevadí že se tak vyptávám

Reaguji na Saraa:
a kamarádkám se nedivím

Reaguji na evaprochy86: no jako já dřív hodně cvičila,tkaže jsme měla prsní sval hodně pevný a pod něj nacpali silikon, takže mě to bolelo hodně. Ale normálně to zřejmě až tak nebolí.Každý máme jiný práh bolesti. Určitě to za to stojí. Hlavně uvidíš sama jak se budeš cítit po operaci. První týden to chce mít někoho kdo ti pomůže s dětmi a v domácnosti.

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj, já tam byla cca před rokem a půl a jsem nadšená.. mám nagor od pana doktora Skály a nemůžu si vše vynachválit. Práce perfektní, péče na klinice super. Nelitovala jsem ani vteřinu.

Reaguji na Saraa:
jojo to jsem slyšela že pod sval to bolí více jak pod žlázy, no já doufám že by mi stačilo pod žlázy, taky celkem cvičím a ty prsní svaly tam jsou no ale i žlázy tak uvidíme já věřím že to za to stojí. Kolikrát si ráda na sebe něco koupím jednou za čas pro radost a ta mě pak přejde když se obléknu a nahoře nic, dělá to hodně a já jsem plně rozhodnutá jen doufám že to klapne. Vyčkám do půli srpna a napíši jim na konzultaci. Už jsem domluvená s našima ab mi máma pomohla jen přeci jsou děti malé 3roky a rok.

Reaguji na čičimic:
Děkuju moc za reakci a za příspěvek, prsa máš opravdu super. Teda to jsem ráda že čtu a vidím dobré recenze to mě těší a mohu ze zeptat máš pod sval nebo pod žlázu?

arrow
profile_image
Pampelinka
od 26. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já tam byla před rokem a spokojenost. Dávala jsem 51 tis. Bohužel mi nešly větší implantáty a proto jdu na podzim na finální zvětšení.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené