arrow
profile_image
ZdenkaNova
od 16. 3. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky! mě to čeká v září. Chci prsa co nejvíce přirozená, tak volím anatomický tvar, imlantáty Sebbin. Mám 167 cm, 54 kg a velikost budu mít 370 ml. Ale jak to tady čtu a slyším, že to mnohým splaskne, tak nevím, jestli pak nebudu litovat, že je to málo :/

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ZdenkaNova: Malé to nebude, mě osobně se anatomy sice nelíbí, já jsem pro umělejší vzhled, ale myslím, že to bude s touto velikostí podle Tvých představ. 370ml není málo, ale ani moc. Myslím, že pokud máš prsa malá, tak budeš mít nejspíš jako já menší trojky a pokud máš s prominutím svůj vytahanější a větší základ, budou z toho přirozené plné trojky... odhadem.. Budu držet palce, ať vše klapne, jak má a jsi spokojená.

Reaguji na Adelaide8:
Zrovna včera nebo předevčírem jsem se dívala že mi ty prsa slezla, jakože já měla před OP větší trojky a jak hubnu, šly i prsa. Jsem z toho happy jak dva grepy A jo, částečně pod sval.

Reaguji na Betynka57:
Ke mně se koule nehodí, já jsem celkově taková hodně přirozená, navíc mám prsa relativně nízko (velký dekolt = více místa na diamanty žejo ) takže by to vypadalo... čudně

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mám holky extra vysoký profil... kdyby to některé z vás pomohlo v rozhodování. Jen teda anatomy
A malá rada... opravdu si dejte trochu víc než si myslíte, že bude akorát já si říkala, že 400 bude hrozně moc a nakonec jsem to nechala na dr. a mám 480 ;-D jsem spokojená a vel.75 C ideál (jsem teda dost vysoká).
Držím pěsti, ať máte prsa dle svých představ

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené