arrow
profile_image
dadule 1
od 23. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Bude mi 40let, prsa mám po dětech dost vytahaná a povislá. Byla jsem na konzultaci, kde mi byla doporučena modelace s augmentací nebo augmentace s velkými implantáty 350 - 375ml. Jsem z toho zoufalá, s modelací jsem vůbec nepočítala, strašně se jí bojím a moc velká prsa taky nechci, jsem malá, 158 cm, 52kg, pod prsy 73 cm. Prosím, prosím, poraďte pro co se rozhodnout, moc děkuji za každou radu.

arrow
profile_image
Mirindík
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,
augmentace teprve čeká.
Já mám pod prsy do 70 cm a mám cca 50 kg. Doktor mě navrhl 325 ml pod sval.A prý to nebudou velká prsa. Po opce mám nosit 70C nebo 65D. Jsem sama zvědavá.
Být tebou bych šla spíše do augmentace, než do augmentace a modelace.

arrow
profile_image
marcul
od 10. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No. Tak to zvaž. Já mám stejné míry jako ty. Navrhnuto mi bylo stejně jako tobě, ale vloženo nakonec 400ml docela teď trpím na záda, tlak na hrudníku.. Implantáty na takovou postavu jsou hodně velké, já co ti můžu doporučit, obejdi si více plast. chirurgů-konzultací, ať máš větší přehled. Po operaci už může být taky pozdě. po modelaci jsem viděla prsa, bylo tam dost jizev.

arrow
profile_image
Mirindík
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na marcul:
400ml je už dost
325 ml je méně, myslíš, že to bude ok?

arrow
profile_image
pilotka
od 9. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Proč nechcete modelaci? Já bych asi raději hezká a menší prsa než velká nebo vypne ten imlantát prsa natolik, že budou nevím jak to napsat zvednutá? Známá byla jen na modelaci a prsa má hezká.

Ahoj,já měla prsa taky povislá ....velikost před zakrokem byla C-D uvažovala jsem pouze o modelaci,ale když mi doktor rěkl že pak budu mít velikost menší B rozhodla jsem se podstoupit modelaci s menšími imlantáty 280ml nízký profil...vyšly z toho krasný plný prsa velikosti D.Sice jsem měla komplikace a imlantáty se musely vyndat ale tento týden jdu na reoperaci.Bez těch imlantátů jsou ty prsa fakt malý

Reaguji na pilotka: Mě můj doktor řekl že povislá prsa pouze samotný imlantát neudží,že z toho za několik měsíců může vzniknout takové to dvojité prsou-imlantát zůstane na místě a prsou pujde dolů(zůstane povislé)

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,jelikož mi vyšli dobře předoperační testy,tak mám termín operace na 2.3 a budu mít modelaci a augmentaci zároveň.
Kdybych měla mít jenom implantát,tak při mém poklesu prsou by musel být minimálně 400ml i víc a to pod žlázu...a to by prý nebylo jistý jestli mě je vyzvednou krásně nahoru..Spíš by to byly velké a ještě povislé prsa..Každá jsme jiná a třeba máš lepší kůži a né takový pokles a třeba ti to ty 400ml zvednou pěkně nahoru...Jelikož mám 162 na 51kg,tak jsem to odmítla a našla si jiného doktora,který mi udělá jak modelaci tak augmentaci zároveň a pod sval a měla bych mít asi střední Cčka s tím,že mi to větší prso upraví (zmenší aby byly obě stejné) a dá mi anatom něco 320až370 (nevím přesně ty ml, tak nějak mi to říkal,že se ještě rozhodně kterou velikost z těch dvou na mě použije)
Takže abych to shrnula,chci mít prsa na co možná nejdéle pěkně pevné,tak jsem použila variantu obojí naráz...

Cituji dadule 1: Jsem z toho zoufalá, s modelací jsem vůbec nepočítala, strašně se jí bojím

Čeho se bojíš u modelace?
Pokud ti do povislých prsou dají velký implantát,tak ta prsa budou velká a nikdo ti nezaručí hezký tvar,ta kůže může viset dál jen s tím rozdílem,že v ní bude implantát.Výsledkem můžou být visící silikonová prsa.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky,
já jsem po dvou dětech, prsa taky byla povislá, ,mám jen zvětšení impl 330 ml, výsledek super, prsa to vyplnilo a zvedlo, taky jsem měla strach, mám je pod žlázou. Hodně ale záleží na míře svěšení, u mě doktor řekl, že to není tak strašný, že modelaci nepotřebuji, ale že prsa po opce bez modelace budou velká, to jsem stejně chtěla, jelikož jsem je v mládí měla větší. Dále určitě záleží na tom, jestli máš nějakou ml. žlázu, která ti to bude držet, pokud máš jen prázdné pytlíky, jak tomu říkám, tak takovou velikost ta kůže sama určitě neudrží a po opce z toho budou velká povislá prsa.
Jinak co se modelace týče viděla jsem jich pár a ty jizvz nebyly tak strašný, je fakt, že tak min. 3 měsíce jsou červené, ale pak to začne bělat a po půl roce až roce to prakticky vidět není, určitě ti to tu holčiny co jsou po modelaci potvrdí. Taky záleží na tom jak se hojíš...
Držím palce v rozhodování!

arrow
Neprodává v Bazaru

P.S. fotky mám v galerce tak se můžeš pro srovnání juknout...

arrow
profile_image
dadule 1
od 23. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky, díky za příspěvky, modelace se bojím skrz jizvy, hojení, mám strach i z jiné citlivosti...., jsem strašnej cíťa, fakt nevím, jak jsem již psala na druhou stranu moc velký prsa taky nechci, i kvůli zádům....

arrow
profile_image
dadule 1
od 23. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na siminči: Prosím a můžeš mi napsat kam jdeš na operaci a kolik tě to bude stát? Jde mi i o cenu, i tak to beru , že tím okradu svoji rodinu, děti !

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji dadule 1: Prosím a můžeš mi napsat kam jdeš na operaci a kolik tě to bude stát? Jde mi i o cenu, i tak to beru , že tím okradu svoji rodinu, děti !

Máš vzkaz

arrow
profile_image
marcul
od 10. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mirindík: To ti bohužel nemůžu říct. Výběr imploše je to nejdůležitější. Ale co říkají, že pokud zvolíš velký implant. tak po několika letech stejně u něho dojde k prověšení a výsledkem může být také viditelný imploš.Tlakem dochází k většímu úbytku prsní žlázy. Obejdi si víc plast. chirurgů a uvidíš co ti kdo navrhne. Já to neudělala a není to dobré. Nejsem spokojena s výsledkem, je to moc velký imploš na mě. Je prostě těžký. Myslím, že Mašlíková měla taky 400ml a chce jít po dětech do menších. Bolesti zad, migrény. A po tom žádná z nás netouží, pokud ji není předností že má sice velká prsena.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené