arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Augmentace-určení velikosti implantátu až na sáleNikde jsem toto téma nenašla tak se chci zeptat,mám před augmentaci a doktor mi řekl,že velikost bude určena až v den operace na sále pomocí balónku který naplní tekutinou a ta určí správnou velikost.Vůbec nevím jak si mám tedy své nové prsa představit-máte některá podobnou zkušenost popřípadě foto před a po? Já mám teď pokleslejší trojky a chtela jsem implantátem vyplnit prsa aby byla zase krásná pevná.

Ahoj,
můžu se Tě zeptat ke komu na operaci jdeš? Každý dr by Ti měl na konzultaci plus mínus říct jaký typ imploše Ti dá, jakou značku a hlavně i velikost. Měla by sis ji vyzkoušet v podprsence aby jsi věděla jestli tohle chceš nebo nechceš. Je pravda, že spousta doktorů se opravdu rozhodnou až na sále jakou velikost vloží ale měl by Ti zdělit vše co jsem psala viz. nahoře.

arrow
profile_image
BíláVrána
od 19. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji michelle89: Každý dr by Ti měl na konzultaci plus mínus říct jaký typ imploše Ti dá, jakou značku a hlavně i velikost. Měla by sis ji vyzkoušet v podprsence aby jsi věděla jestli tohle chceš nebo nechceš.

Přesně tak. Měla bys mít prakticky předem při konzultaci vyzkoušeno maximum a minimum přidaných mililitrů. Zkouší se to pomocí sizerů - v podstatě zkušební implantáty ve zkušební podprsence a na to elastické tričko. Na sále se žádný zkušební balónek neplní tekutinou.. nesmysl. Byla jsem na sále při několika augmentacích (jako pacientka tedy jen jednou ) a nic takového.. Chtělo by to promluvit si s doktorem ohledně tvých preferencí. Pokud se s tebou o tom vůbec nebaví, není to dobré. Šla bych jinam.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na michelle89: Ahoj jdu už dnes k MUDr.Zakoutovi 🙄Jsem nervózní -u konzultace mi nic nezkoušel-bavili jsme se o tom jaká je moje představa a já říkala že nechci modelaci, protože dle mého názoru není potřeba-navrhnul mi tedy upravení doplnění horní části implantátem.Budu mít mentory kulaté pod sval ale velikost prý určí až na sále.Tak mi držte pěsti holky jdu na to

Reaguji na Janinka3: Tak tím pádem Ti držím palec ať to dobře dopadne. Co jsem pochopila tak už dnes jdeš na opku? to ses začala radit docela pozdě. Jinak jak píšeš, že máš povislé trojky a nechceš k tomu modelaci, tak by dr měl zvolit velký implantát aby to vše vyplnil. Určitě tak 500 - 600ml. Protože malý imploš Ti zase pevné trojky neudělá. Každopádně ještě jednou držím pěsti a napiš jak jsi dopadla.

arrow
profile_image
barao
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, tak to také tedy každopádně držím palce ať vše dopadne dle tvých představ. S tímto postupem jsem se také nikdy nesetkala, přesně jak píšou holky, na všech konzultacích, co jsem byla, tak jsem si zkoušela sizery a měřili si mé míry, tak, aby nejlépe poznali, jaký implantát se mi tam vejde, nevejde atd. a hlavně dle mého přání, aby se zachovala přirozenost. Pak se vybrala přibližná velikost a vzhledem k tomu, že jsem se nakonec rozhodovala mezi dvěmi velikostmi(ale jen s rozdílem 20ml), tak jsem řekla doktorce ať se rozhodne až na sále, aby to vypadalo, co nejlépe...ale že bych nevěděla, jestli mi tam dají 200ml nebo třeba 500ml...to bych se asi zbláznila Každopádně věřím, že si vybrala doktora, kterému plně důvěřuješ a to je nejdůležitější. Držím palce a dej pak vědět

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na BíláVrána: Reaguji na BíláVrána: tak sizer mi zkoušet nedal-a já jsem byla v době konzultace značně neinformovaná.Nicméně na mě působí pan doktor že ví co dělá.Sice mi neřekl jakou přesnou velikost implantátů mi dá jen mě informoval,že aby prsa vypadaly podle mých představ bude muset volit větší velikost.Nakonec mi dal 425m pod sval.Prsa jsem zatím neviděla,ale když byl za mnou na pokoji po operaci tak říkal že vypadají hezky.Tak mu budu věřit jinak paní co byla včera se mnou na pokoji a šla na operaci po mě tak také neměla zkoušku sizeru.Podle toho co uvádí na stránkách je to jejich postup.Nicméně i když ještě nevím co mám na hrudi - věřím že budu spokojena-až to bude možné tak hodím fotku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené