arrow
profile_image
Aleneczka
od 8. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já doporučuji kliniku Laurea a pana doktora Hýžu.

arrow
profile_image
BíláVrána
od 19. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Aleneczka: Já doporučuji kliniku Laurea a pana doktora Hýžu.


Přidávám se, taktéž doporučuji pana dr. Hýžu, vedoucího lékaře kliniky Leticia , která se nachází v prostorách lékařského domu Laurea v Brně.
Nemám vůbec co vytknout. Na klinice Leticia jsem absolvovala již druhý vylepšovací zákrok a opět: profesionální a zároveň empatický přístup pana doktora i veškerého personálu, luxusní prostředí kliniky, maximální spokojenost s výsledkem operace.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na IIIlinka: 80000 je už fakt dost ale prsa máš krásné to jo

Já se bojím toho že nechci vel D to už je podle mě hodně, chtěla bych tak troječky pěkné malé

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adkaa: Někde je to třeba levnější, nevím neznám ceny jiných klinik, ale jelikož jsem chtěla zaručený výsledek od Mudr. Menšíka v Body klinice v Brně, tak jsem investovala. Od Menšíka se mi líbily všechny prsa, které jsem viděla. Od jiných se mi ne vždy líbily. Chtěla jsem hlavně Menšíka a cena opky byla "až" na druhém místě. Myslím, že o jeho kvalitách svědčí i čekací doby na konzultaci a opku, takže myslím, že cena není extrémně odlišná od jiných klinik. Mohla jsem jít do kulatých impl., které jsou cca o 10-15 tis. levnější, ale já nechtěla. Myslím, že cena za kulaté okolo 65 000,- je cena normální. Třeba v jiných městech (menších) a u jiných doktorů, kteří nemají až tak moc narváno, je to levnější, ale já určitě nelituju. Chtěla jsem kvalitu a tu jsem dostala. Taky je pro mě Brno nejdostupnější. Těžko bych řešila operaci např. v Olomouci nebo někde v Čechách hlavně kvůli odvozu po opce a následným kontrolám, kde bych vyplázla další peníze za dojíždění. Nehledě na to, že bych si musela brát pokaždé v práci dovolenou.
Pan doktor mi po opce říkal, že budu mít takové krásné troječky, což si myslím i já, že mám. Na číslo podprsenky se u implantátů dle mě nemá smysl dívat jako na velikost prsou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adkaa:
Dr. Justan
Nešla jsem k němu, protože jsem to měla moc z ruky a byla jsem u Dr. Kuriala v ČB , moc spokojená, ale kdybych to měla do Brna kousek, tak Dr. Justan.
(když jsem jela z ČB po opce domu cca 50 km, tak jsem si bla jistá že tu cestu z Brna domu bych fakt nedala ...
Dr. Justana mužeš vidět i v Sama doma v Archivu ... je velice zodpovědnej a precizni ....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adkaa:
Dr. Justan
Nešla jsem k němu, protože jsem to měla moc z ruky a byla jsem u Dr. Kuriala v ČB , moc spokojená, ale kdybych to měla do Brna kousek, tak Dr. Justan.
(když jsem jela z ČB po opce domu cca 50 km, tak jsem si bla jistá že tu cestu z Brna domu bych fakt nedala ...
Dr. Justana mužeš vidět i v Sama doma v Archivu ... je velice zodpovědnej a precizni ....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na IIIlinka: díky, U dr Menšíka jsm objednaná na konzultaci na srpen

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na nuri: díky na du Justana kuknu

arrow
Neprodává v Bazaru

Přidávám se k ostatním a doporučuji za sebe doktora Hýžu foto a víc info v profilu

arrow
Neprodává v Bazaru

tak oznamuji že u dr Menšíka jsem objednaná na srpen, konzultaci, možná to zmenín na dřív, říakala jsem opu na září, chci si užit léto ještě ale budu mít prvnáčka tak abych mohla s ním funguvat (mám děti dvě ) a v srpnu jezdí na dovču s našima , tak kdybych to zvládla na konci srpnu před nástupem do školy, tak by to asi nebylo zas tak hrozné, na sluníčko se může ne? jen se nesmí opalovat jizvičky?

A DRUHÁ konzultace 25.3. u dr Trupara s tím, když mi vše vysvětlý, odzkoušíme a pak si prý pacientky objednává na další konzultaci těsně před opu , že to tak dělá, že je pečlivý a pak opu, tak uvidím jak na mě zapůobí , ale už toto se mi líbí, všude čtu, že holky jdou většinou na jednu konzul před opu

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adkaa: Dobrý den, jedině MUDr. Justan. Konzultace i u MUDr. Trupar a MUDr. Menšík.Vyhrál Justan. Kvalita verzus cena.Perfektní jednání, vše v ceně (konzultace,předoperační, spodní prádlo...)
Mohu jen a jen doporučit.Operace bez drenů, skoro bez bolesti +bonus-to prostředí-nádhera, jo a ještě jídlo taktéž super.
Pro mne nezapomenutelný zážitek,jsem ráda že jsem do augmentace šla.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na zorzina: vypadá to hezky, o dr Justovi jsem taky četla hodně, a za konzutaci asi nic nedám, počtu a uvidím díky

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na zorzina: a kdy jste podstoupila opu? takže jste byla u všdech tří na konzultaci?? a jak jste byla s dr Truparem a dr Menšíkem spokojená? a řekli vám nezávazně na sobě všichni to samé ohledně vel? já chtěla dr Holušku, ale ten nebere, tak jsem to vyřešila těma dvouma doktorama, ale vy jste mi nasadila brouka do hlavy

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adkaa: Opravdu za to nic nedáte,konzultace je zdarma
(musím vložit nové foto, nyní to vypadá mnohem lépe,není to tak oteklé)
Já už jsem to někam psala a budu se opakovat, tak doufám že to nevadí.
Augmentaci jsem podstoupila 25.8.2014 u MUDr. Justana.
První konzultace MUDr.Trupar - manžel našel reklamu že pan doktor dělá augmentaci za 50000,-Kč a to anatom.Cena dobrá a já si říkala že když augmentaci tak jedině anatom.Objednala jsem se, ale bohužel mám lupenku(od 8.let a jen v malém rozsahu)tak pan doktor řekl že sežene ohledně augmentace s lupenkou nějaké informace a začal kolotoč neustálého volání, čekání, oddalování a to se protáhlo na dva měsíce.Pan doktor nedokázal říct do očí že mi operaci neudělá i když jsem volala mé kožařce a ta řekla že to ničemu nevadí.Bohužel jsem to vzdala. Ale pana doktora chápu že nechtěl riskovat.Jen to mohl říct rovnou.
Druhá konzultace MUDr.Menšík.Ojednala jsem se a pan doktor má dlouhou čekací lhůtu ale asi po týdnu volala sestra že někdo odpadl. Tak jsem šla.Ten už lupenku neřešil a má i pacientky s lupenkou.Pan doktor řekl že jsou dva druhy implantátu a jaký chci.Já jsem řekla že anatom (myslela jsem si že anatom je nejlepší volba)Konzultace šla moc dobře než jsem přišla do čekárny.Hned jsem dostala podepsat papíry se zálohou a co budu platit když operaci zruším, nebo přesunu, nebo onemocním...jen samé poplatky(to mě trochu zaskočilo) ale neodradilo.Myslela jsem že na operaci půjdu k MUDr.Menšíkovi.Přišla jsem domů a neustále mi něco našeptávalo Justan, Justan Tak jsem si přečetla na internetu všechny informace a objednala se na konzultaci. Zadarmo, proč ne, že?Hned druhý den jsem šla.Oči jsem měla jak šnek-to prostředí-nádhera.
Pan doktor se na nic neptal, jen jsem řekla že chci augmentaci.V tichosti mě poměřil a řekl 345ml až 360ml.Jak jsem se zděsila když řekl že dá kulaté implantáty.Já jsem řekla že chci anatom.Pan doktor oponoval že to jsou v mém případě vyhozené peníze. Když dá anatom na anatomické poprsí že to bude nic moc.Názorně to předvedl na implantátech a řekl že potřebuji vyplnit horní část.Já jsem se nejvíc bála že bude v horní části vidět přechod ale pan doktor dal implantát částečně pod sval a přechod není vůbec poznat.Zdálo se mi že mu nejde o peníze, ale opravdu dobře poradit.Je to jen můj vlastní názor.Pan doktor Menšík i Trupar jsou oba velice dobří operatéři a určitě neuděláš chybu ani u jednoho.Každý řekl něco jiného a já jsem ráda že jsem poslechla vnitřní hlas a šla k MUDr. Justanovi.
Opravdu jsem moc ráda že jsem augmentaci podstoupila a to jsem se strašně bála.
To prostředí dělá také moc, v surgalu je to jak v hotelu.Zůstala jsem dva dny a pořádně si odpočla.Neměla jsem skoro žádné bolesti.A co teprve manžel jak je rád.
Přeji dobrou volbu.

Já byla v Body estet u Mudr. Menšíka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené