arrow
profile_image
commoh
od 30. 10. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zkušenosti s augmentací v Esteticusti

arrow
profile_image
commoh
od 30. 10. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ráda bych se podělila o svou zkušenost s klinikou Esteticusti, kde jsem cca před rokem a půl podstoupila augmentaci. Operovala mě paní primářka Vraspírová. Tuto kliniku rozhodně nedoporučuji!
Paní primářka mi navrhla implantáty Motiva 380ml s tím, že jsou to nejlepší implantáty na trhu a já souhlasila. Na konzultaci byla paní primářka téměř „ přemilá “. Operace proběhla bez komplikací, i hojení bylo v pořádku. V pravém prsu mě občas pobolívalo, ale nevěnovala jsem tomu pozornost. V Březnu 2019 jsem dostala silné bodavé bolesti do pravého prsu, které cca po třech dnech přestaly. Přibližně po týdnu jsem si ale ve sprše všimla, že se mi při pohybu pravé prso deformuje. V předklonu jakoby se implantát v něm celý obrátil kolmo k tělu a já si mohu sáhnout pod něj. Při dalším studování jsem zjistila, že si pod implantát sáhnu i ze spod a když si lehnu na záda tak levé prso si přirozeně “lehne” a pravé prso mi sjede až pomalu do podpaží.

Po tomto zjištění jsem ihned volala na kliniku do Ústí. Recepční byla velmi nepříjemná a sdělila mi, že pokud nemám horečky, tak že se nic neděje a vlastně ani k paní primářce nemusím chodit. Přes mé naléhání mi k telefonu dala kolegyni-poradkyni přes augmentaci. Doufala jsem, že mě alespoň trochu uklidní. Ta mě ani nevyslechla, úplně odsekla a řekla, že bez sonografického vyšetření mě prostě nevezmou. Ihned jsem se objednala na nejbližší kliniku na sono a zhruba po týdnu mě paní primářka vzala na kontrolu (duben2019). Sono bylo v pořádku (takže ze zdravotního hlediska je prso v pořádku ale z estetického ne) a kontrola probíhala takto:

V ordinaci jsem byla dohromady maximálně pět minut. S rozklepaným hlasem jsem paní primářce sdělila, co se mi děje s implantátem a že mě pravé prso pobolívá. Prohmatala mi prsa a řekla že je to úplně normální, že mám nejlepší implantáty na trhu, že mám nosit pevnou podprsenku, že asymetrie je normální a že bolest může být způsobena mým cyklem. Mrkla na asistentku a ta ještě vykoktala něco jako: ”Já mám také asymetrii, to má každá žena ”. Rychle mě ještě zavolaly k počítači kde mi ukázaly jaká prsa jsem měla předtím a paní primářka řekla: “No podívejte se co jste měla předtím, buďte šťastná za to co máte a nestresujte se!”

Zaplatila jsem za “mimořádnou kontrolu” a poslaly mě domů.

Celá v šoku jsem začala vyhledávat lékaře, který pracuje se stejnými implantáty, aby jsem slyšela nějaký objektivní názor, protože podle mého názoru to v pořádku není. I lajk už jen z pohledu na prsa pozná (přidávám i foto a posuďte sami), že je něco špatně. Po konzultaci v Praze se mé tušení potvrdilo. Pan doktor mi sdělil, že prso není pod svalem a je výrazně pokleslé. Sval se prý buď sroloval a nebo implantát vyklouzl. Dokonce komentoval i jizvy, že jsou opravdu nehezké a velké… Následně jsem znovu informovala paní primářku Vraspírovou o návštěvě pana doktora a jeho sdělení a paní z recepce mi pouze odpověděla, že mě paní primářka vezme na kontrolu. Na to jsem reagovala že nechci znovu na kontrolu, že požaduji nějaké řešení, ale na to už mi nebylo odpovězeno.
Když jsem se tenkrát rozhodovala, na které klinice augmentaci podstoupím, vybrala jsem si tuto kliniku už kvůli přístupu personálu, který se ale bohužel úplně změnil ve chvíli, kdy jsem se na ně obrátila s problémem. Velice dobře se rozhodněte, pokud budete na této klinice chtít něco podstoupit. Pokud se objeví komplikace, nečekejte vstřícný přístup a pomoc….

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené