arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marti30: Já jsem byla v LD, tam mají nějaké erární podprsenky bez kostic, do kterých si impoš můžeš vyzkoušet. V Interclinic tohle nemají. Tam to byla moje první konzultace a doktorka mi řekla, že si mám implantát zkusit do svojí podprsenky, jenže já nosila vždy super push-up (co ti přidá dvě velikosti) a tam je taková vycpávka, že tam fakt nic nenacpeš. Takže na další konzultace už jsem s sebou nosila svojí elastickou sportovku, do který jsem si to popř. mohla vyzkoušet.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marti30: Marti to mě mrzí že jsi zklamaná Já u Dr Kulhánka byla prvně v Ld a tam ty podprsenky na vyzkoušen s impl má.Je fakt že já ani netušila že je náký profil vysoký a tak to jsem četla také tady.On jak píšeš čekal na to na co se ho zeptáš a odpověděl mě to teda stačilo co jsem chtěla vědět vím.Mě zaskočilo jen když se zeptal jakou bych chtěla velikost a jak tam byl semnou manžel tak jsem na sebe koukli a oba nás napadlo kouknout na dlaně a říct asi takhle tomu jsme se všichni zasmáli a Dr říkal tak to C a dal mi právě vyzkoušt tu podprdu s implantátem.
Moc Ti přeji aby jsi byla spokojená

Tak jsem se k vám přidala. 31.3. jdu na svou první augmentaci k Mudr. Kulhánkovi. Jsem opravdu zvědavá. Budu mít Polytechy 290ml a 340ml kulaté. Snad nebudou úplně tak moc výrazné i když jsem hubená a máám základ nula. Ale zase nevadí mi když půjde vidět, že jsou to silikony. Stejnak to všem bude jasné Ráda bych větší dvojky/menší trojky. Tak snad to tak klapne

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Beruškaaa: Neboj budou akorát takový větší 2

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené