arrow
profile_image
Markettice
od 4. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá z vás má zkušenost popř.znáte v okolí nějakou, která podstoupila zvětšení v zahraničí? Zajímal by mě přístup doktorů venku a jestli dají spíš na přání "pacientek" nebo jako u nás preferují "přirozenou velikost". Nějakej ten pátek už pročítám tyhle diskuze a přijde mi, že naprostá většina holek, co už jsou po opce by brala větší prsa. Děkuji, že se podělíte o zkušenosti!

Ahoj,kamarádka si nechávala dělat prsa ve Španělsku,spokojená je teda maximálně,dle mého je má velké až moc,ale chtěla je takové-udělali ji je,s lékaři a celkově kvalitou kliniky byla taky maximálně spokojená,ovšem ta klinika je prý nějaká superluxusní a operace ji stála něco přes 100 000....

arrow
profile_image
madzup
od 15. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jedna slečna si je nechala dělat v Německu a má je přesně jak chtěla. Bylo to její 2 zvětšení a podle mě je má teda mega velký....je malá a štíhlá, takže to jsou 2 velký balóny....proti gustu....První měla 350ml a teď něco kolem 650ml.... Ale slyšela jsem, že je to různé a každý doktor preferuje něco jiného, tak jako všude jinde.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Markettice

aj na slovensku sa nájde doktor,ktorý ti veľké prsia urobí.moj operatér aj na prvý raz vložil pacientke 500ml cez pazuchy,takže ak to možné je,tak určite v tom problém nevidím.aj kamarátka bola na dvoch konzultáciach a z toho na jednej jej doktor povedal,že viac ako 240ml nepripadá do úvahy a na druhej jej doktor odporučil 375 a teraz ma dievča krásne prsia podľa predstáv.treba skúsiť aj viac konzultácii a vybrať si doktora,ktorý ti urobí prsia podľa tvojho želania.aj v čechách aj na slovensku sú špičkový doktori,ktorí robia krásne prsia,takže daleko do zahraničia nie je potrebné cestovať.a aby si na to potom raz nedoplatila,lebo už som si raz písala s dievčinou,ktorá si nechala prsia spraviť v usa za nehorázne peniaze a teraz má veľké komplikácie s implantátmi,ktoré sa u nás ani len nepoužívajú.

arrow
profile_image
Markettice
od 4. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Děkuju všem. No právě, venku - hlavně ve státech to stojí pěknej balík. Přijde mi, že tam teda někdy dávají zbytečně obří silikony a pak ty holky vypadaj jak z kreslenýho komiksu. Jak je ale možný, že tady často slyšíme "větší se vám tam nevejdou" a podobně? Jasný, chápu, co ženská, to jinej "základ", ale třeba Mašlíková měla jedničky a taky se jí tam vešly velký implantáty.Jak to? Né že bych taky takový chtěla... Ale to poslední, co chci zažít, je vzbudit se opce a hlavně po splasknutí zjistit, že se panu doktorovi na mě víc zamlouvaly jen plný dvojky...

arrow
profile_image
Markettice
od 4. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jo a pak mě ještě zajímá, jestli když jste šly na konzultaci, tak jste si vzaly s sebou fotku, jak by jste chtěly vypadat? Prý to ale doktoři nemají rádi. A kromě Vřeského, který doktor se ještě nebojí dávat větší silikony? A už jste některá uvažovaly, co za těch 15 let, jak budete financovat případnou výměnu silikonů? Taky jsem slyšela, že to je pouze marketingový tah a jenom tak vydělávají... Díííkes

arrow
profile_image
LTeddy
od 12. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, u mého plastika jsem se spíš setkala s tím, že cizinky jezdí k němu, než u sebe doma. A pokud budeš trvat na mega prsech, tak ti je udělá někdo i u nás.
Spíš jde o to, že když máš přirozené a nelíbí se ti, vždycky je můžeš zvětšit. Když máš napoprvé mega, hůře se to hojí a do menších to asi jde už ztěžka (velká kapsa na implantát). Já z nulek mám větší dvojky, pod sval. A ten sval mě fakt dost bolel. Neumím si ani představit, že by ho ještě více natáhl a vecpal větší implantát. Dneska, když už je i ten sval povolený, si to představit umím. Jsem rok po opce. A jsem spokojená - 300ml.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené