méně než
10 příspěvků

Zdravím Vás holky, rozhodla jsem se založit tohle téma z důvodu toho, že se tu objevují fotky augmentací jen s menšími implantáty.
Tak se pochlubte holky s fotkama 400ml a víc.
U mě v galerce najdete fotky před a po. Měla jsem prsa hodně povislá, ale chtěla jsem se vyhnout modelaci. Proto jsme prsa "vycpali" implantáty 575ml a já jsem konečně spokojená.

Mám 600ml pod sval, konec května doktor Vřeský Viz galerka.

600ml anatom

400ml kulatý fotky v na profilu...

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj jsem přesně 2 měsíce po ,,mam kulate polytech 495ml,,super ,,,každopadně má představa byla že budou větší a měla jsem z toho strach .před opkou jsem měla přes prsa 99cm po operaci 114, měsíc po 109 a nyní 2 měsíce 107,Tak že nyní vím že bych klidně byla pro 550ml a víc .před tím jsem měla 90/b nyní ma 90/d-e ale jsou krásná,a manželovi se líbí .

arrow
profile_image
Janculinka83
od 7. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Augumentaci s modelací Mentor 400cc,kulaté,vysoký profil pod sval.Mám větší trojky až malé čtyřky podprsenku jsem zkušela 75DD až 70E.Foto dám v profilu

arrow
Neprodává v Bazaru

mám 495 polytech nad sval pod žlázu a klidně bych brala i větší .ale jsou krásné a pevné ,možná by ty větší už nevypadali na mě tak přirozeně foto mám

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj děvčata ???? Chci se zeptat, kde Vám dělali velké implantáty? A nebyl nikdy problém, že by Vám je doktor rozmlouval? Hledám nějakou hodně hubenou slečnu/ženu,která měla původní prsa malá? Děkuji..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené