Chci se zeptat, která z vás má implantáty s vysokým profilem? A jak jste spokojené? Doktor mi navrhl také vysoký profil a já nevím, zda je to pro mě vhodné. Prsa mám teď A. Obvod pod prsy 75 cm. Nerada bych měla takový ty špičatý prsa Jinak velikost mám navrženou 280 ml.

ono hodně záleží na průměru prsa, průměr implantátu by se mu měl přiblížit (ne menší jak 1cm a ne víc jak 1cm, i když vyjímky jsou) a pokud to u tebe vychází právě na ten vysoký v 280ml, tak to pro tebe vhodné asi bude. Můžeš mi kouknout do galerky, teď mám implantáty s vysokým profilem a původních 400ml bylo s nízkým profilem(popisek na té fotce je chybný) a špičaté je určitě nemám

Noo budu mít anatomy. Doktor nejprve chtěl 250 ml, ale zdá se mi to málo. Chtěla bych mít takové hezké trojky. Tak jsem řekla, že bych chtěla více a on že 280, ale víc ne. Tak půjdu do těch 280 ať tam něco mám Jinak prsa v těch plavkách paráda. Opravdu krásný. Já nevím ani podle čeho usoudí jakej dát profil?

arrow
Neprodává v Bazaru

Butterfly20
Buď ráda, že ti dává alespoň vysoký profil, protože z 280ml udělat troječky nebude jednoduché Sama mám 280ml a jsou to dvojky, ale žádné extra veliké-mám nízký profilSamozřejmě také záleží na tvé výšce a váze...

Abraka
Mám 52 kg a 168 cm. Mám celkem široká ramena. Ale hrudník spíše kostnatej. Noo uvidíme. Ale základ teď nemám skoro žádnej. Ale zase nemám ty prsa typu hrudník a na hrudníku bradavky to ne. Kapka tam je viditelná, ale jsou prostě malý teď už... Hodně jsem zhubla.

Abraka
ty, že máš dvojky? mě přijdou docela velký podle té fotky, co máš v galerce.

Butterfly20
neboj, ten vys. profil ti udělá prsa akorát dr. ví,co dělá

arrow
Neprodává v Bazaru

Aghy
fotky hrozně zkreslují, ta prsa jsou fakt malá - taková sportovní, podprdy kupuju béčka

Abraka
Taky mi přijde, že prsa nemáš nijak malá Ale asi to vážně zkresluje

arrow
profile_image
Filinka
od 27. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Butterfly20
280 ml v anatomech ti hezký trojky určitě neudělá,tak hezký dvojky,ale né 3. Kámošce s asi podobným základem udělali 370 ml anatomy hodně slabé trojky a teď je naštvaná,že nešla do větších. U těch anatomů musíš ještě jako by určitá procenta ml odečíst na ty horní póly.Dává se tím pádem víc ml než u kulatých.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Butterfly20
Ahojky.
Já mám implantát s vysokým profilem,ale kulatý,ne anatom.A špičatá mi nepřipadají.Já jsem spokojená.

arrow
Neprodává v Bazaru

Butterfly můžu být drzá?Kde si byla na konzultaci a kam chceš na opku?

mauss82
To není drzé Byla sem u Mudr. Krejči v Pem. Tak to ste mě moc nepotěšily. Ale je tady holčina, co má anatomy 250 a má 2-3 a moc hezké. No uvidíme. Rozhodně tedy těch 280 a ne 250.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tuším že ses jednou ptala na clt v TP víš.Já tam dopadla **************** základ svůj a bez debat mi loupli 200ml ano 200...Takže po opce stejně jako před,hele já to ořvala dupala vztekala a ...platný.Ted jdu k Vraspírový do ústí,je známá tím že dělá ráda a hlavně krásný větší prsíka.V pátek si upřesníme velikost implošů(podle mamografu)ale když mě viděla říkala že tipuje 400minimal a vys profil já si klidně nechám dát víc když to pude páč mi řekla že toto mi udělá normální trojky a časem to samozřejmě "padne" no tak ted sem ti asi dal co?

mauss82
co myslíš tím, že časem to padne? Jako, že se svěsej? Mě právě chtěl dát 400 až 450ml Remeš, jsem hubeňour a mám svoje menší visací trojky. Vyhnula bych se tím modelaci. Když to slyšel Krejča tak se zhrozil, že bych byla disproporční. No fakt, udělalo by mi to minimálně pětky. A hlavně mi řekl, že se to svěsí. Jako visací prsa jsem si už užila dost a mít visací a ještě k tomu obří, to by už byl můj konec!

arrow
Neprodává v Bazaru

Já právě na úpravu levého prsa musím,korekce dvorce.Jsem vysoká a hubenour nejsem,což dělá hodně na to právě primářka řekla že se ke mě hodí i větší prsa.Tím že padnou sem myslela jak svaly atrofují tak se chtě nechtě prsíka s věkem zmenšují.Vím že to zní divně,mám implantáty tak co se má zmenšovat ale fakt ju ..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené