arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte baby, vedela by mi niektorá z Vás poradiť ohľadom rozhodovania, či teraz alebo až po tehotenstve si dať zväčšiť prsia? Je tu niekto kto si dal pred? Neviem sa rozhodnúť. Mala by som ísť na operáciu 17.10 ale ešte stále váham. Navrhol mi doktor anatómy 345 -ky Eurosilicon, ale čítala som aj tu kadečo o tých implantátoch, takže terz váham aj nad tým že ich zmením na Mentor alebo mcghan či allergan po novom. a trochu väčšie asi tak 410, lebo čítala som aj to že nikedy sa stáva že sú menšie než sme čakali. Mám 173, a 62 kg. Vedel by mi niekto poradiť pls?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Šla bych až po, ale zkušenost nemám. Prsa ti pak mohou o dost klesnout, ať jsou přírodní, nebo silikon

arrow
profile_image
Kokinka
od 22. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Co se týká augumentace zkušenosti nemám, ale mohu popsat čerstvé zkušenosti s kojením, mám 4 týdenní miminko a upřímně mně celou dobu tak šíleně bolí prsa, že si nedovedu představit je mít ještě vycpané silikonem. Mám zánět prsu a totálně rozkousané bradavky, které musíš každé dvě hodiny vytáhnout a dát malému do pusy.

arrow
profile_image
lijuli
od 22. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kokinka: Promiň, musím se smát . Nejlepší je mluvit o něčem, o čem člověk nic nevím. Je naprosto jedno, jestli má člověk přírodní prsa či silikonová a kojí. . Je snad jasné, že před těhotenstvím si žena nechá vylepšit hrudník s "dostatečným časovým předstihem" a tělo si na to zvykne a kojení je naprosto totožné.
Reaguji na Lina9: Záleží na tom, za jak dlouho plánuješ děti. Pokud tě tvé poprsí hodně trápí a mimčo plánuješ až za x let, tak můžeš jít klidně hned , jen ty Eurosilikony bych vynechala. Určitě bych ale volila tu menší velikost, protože po x letech (možná už po dětech) budeš muset jít na úpravu poprsí a to vždycky "dostaneš" větší velikost, tak aby jsi potom neměla balóny a ne přirozená prsa.
Já osobně bych však doporučila až po dětech, Pokud jsi ale opravdu hodně mladá a máš opravdu velké trápení s poprsím, tak klidně běž hned. Než se dlouho trápit, je lepší si mladá léta užívat .

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevím, kolik Ti je, nebo za jak dlouho plánuješ děti...
To plánovaní dětí je u toho celkem dost směrodatné. Mě je 23, úplně to stejné jsem řešila 4 roky a teď mě jen mrzí, že jsem nešla dřív...
Já ale děti rozhodně dřív jak za 5-7 let nechci, a proto jsem si říkala, proč čekat takovou dobu a neužít si pěkný hrudník hned..
Pokud plánuješ děti v dohledné době, asi bych být Tebou počkala až po.

Ještě k té velikosti - záleží, jak velká prsa se Ti líbí. Já měřím nějakých 171cm, váha 63kg a mám Mentor 450ml střední profil a po opadnutí otoků jsou menší, než jsem čekala že budou. Od Dr. jsem měla navrženo 350-450ml, nechala jsem si dát maximum a stejně si myslím, že bych ještě trochu navíc snesla.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kokinka: Mám zánět prsu a totálně rozkousané bradavky, které musíš každé dvě hodiny vytáhnout a dát malému do pusy.

Nemusíš,kup láhve,dudlíky a nějaké sušené mléko.

Cituji Lina9: teraz alebo až po tehotenstve si dať zväčšiť prsia?

Pokud chceš děti až za pár let,tak si prsa nechcej udělat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ďakujem Vám dievčatá, každá ste mi v niečom poradili. mám 31 a už 2 roky plánujeme dieťa, len sa nám ešte nedarí tak som si povedala že nebudem to siliť nechám to na náhodu. :/ a preto som aj rozmýšľala nad zväčšením poprsia, no predsa ešte váham.

arrow
profile_image
andrejkas
od 18. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky,

já jdu na augmentaci za měsíc, je mi také 31, děti plánuji tak do 5let, samozřejmě nikdy nevíš, mohlo by se taky stát, že na opku nepůjdu a děti budu mít za x let a pak si budu říkat, že jsem na to mohla už dřív.

arrow
Neprodává v Bazaru

:/ baby má tu niekto foto kto má anatómy a okolo 400ml? rada by som sa pozrela na ten tvar a veľkosť, lebo väčšina z vás má gulaté.. :/

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji andrejkas: No veď práve to je to prečo Váham... :/. A ak sa môžem spýtať aké si si zvolila implantáty? veľkosť a značku? Nebojíš sa že po tehotenstve sa ti zmenia? :/

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na aaashley: Jeej sú veľmi pekné. Takú veľkosť by som v pohode zniesla aj ja. aké sú Mentorky na dotyk?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Děkuji, konečně se nemusím dívat na 2 vytahané "pytlíky"...

Ohledně pocitu na dotyk - zatím jsem necelý měsíc po operaci, prsa už začaly měknout, ale zatím jakoby jen ta moje vrchní vrstva, tím že mi opadly otoky, ale implantát je stále dost tvrdý, tak nedokážu úplně říct, jaké budou na dotyk na těle Osahávala jsem si implantáty před operací a na konzultaci a na dotyk jsou Mentory krásně měkoučké a mají nějakou spešl povrchovou úpravu, která má omezit vznik kapsulí.

já šla až po(je mi 24 a mám 5ti měsíční dítě, jsem 6 týdnů po augmentaci , nekojila jsem, nemohla jsem..) , protože mi to přijde rozumnější, ale myslím, že dneska jsou rizika docela malá..pokud člověk dítě nechce za rok, dva tak proč ne (mám 275ml mentor kulatý pod sval, 56kg/170cm a spokojenost!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na El Sol: Ďakujem máš pravdu. Asi počkám..väčšina z Vás by šla po.. takže ešte vyčkám chvíľku. Aj tak ich trošku ľutujem tie moje maléé tak až keď niečo prežijú tak ich dám upraviť

arrow
profile_image
andrejkas
od 18. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Lina9: Ahoj Lin, mám domluvené kulaté Natrelle střední profil 325-340ml. To opravdu nevím, jak moc se mi prsa změní po dítěti, je to hodně individuální, já jsem ale rozhodnutá a s tím rizikem do toho jdu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené