Ahoj,

jsem 6tý den od augmentace. Měřím 157cm, vážím 45kg. Předtím jsem měla velikost 75A. Nechala jsem si dát implantáty 295ml anatomický tvar. Každopádně doma teď brečím, protože mi přijdou opravdu obrovské. Větší prsa se mi líbí, ale i tak mi to přijde moc k mojí postavě. Ráda bych znala váš názor. Rozhodovala jsem se jestli si nedat 255ml a teď toho samozřejmě lituji. Fotky jsem sem nahrála, tak snad jdou vidět.

arrow
Neprodává v Bazaru

Absolutně toho nelituj máš je nádherné a oni se ještě zmenší jak opadnou otoky je mic brzo aby jsi z toho teď byla nešťastná.

Mockrát děkuji za odpověď. Doktor mi právě řekl, že už se moc nezmenší ten otok. Spíš, že se to bude usazovat. Přijde mi to opravdu obrovské. Úplně se bojím jít v pondělí do práce

arrow
profile_image
maryan
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já fotku sice nevidím,ale vubec nelituj a užívej si je. Ještě ti změknou usadí se a zvykneš si na ně

Přidala jsem fotky i do svého profilu, tak tam jsou také vidět. Přijde mi, že vypadají jako čtyřky, že jsou opravdu obrovské.

Reaguji na maryan: Přidala jsem fotky i do svého profilu, tak tam jsou také vidět.

arrow
profile_image
maryan
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Máš je nádherný ,není čeho litovat. Já mám 275ml a mám je podobný.

Reaguji na maryan: Mockrát děkuji. A mohu se zeptat, jak jsi vysoká. Já mám totiž drobnější postavu, konkrétně 157cm. Na někom vysokém by to bylo samozřejmě úplně o něčem jiném. Postavu mám sportovnější. Doktor říkal, že i širší ramena a podprsenky jsem měla vždy 75A.

arrow
Neprodává v Bazaru

Za mě jsou úžasné! Přesně toto bych si pro sebe představovala. A i na tvé postavě je hodnotím jako naprosto přesné! Myslím, že je to tvůj pocit z nezvyku, ale "z venku" rozhodně nejsou obrovské, jsou to krásná prsa přesně pro tvé rozměry

arrow
profile_image
maryan
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na pavlamarik: Mám 168¨/56 fotku jsem dala do galerie tak koukni.

Reaguji na maryan: No tak ty jsou fakt krásný. I ta velikost akorát. Hlavně máš o 10cm víc a to je podle mě velký rozdíl. Mám sice jen o 20ml navíc, ale i tak mi přijdou opravdu mnohem větší. Doktor mi říkal, že mezi 255ml a 295ml mezi kterým jsem se rozhodovala je pak rozdíl v milimetrech, takže jsem si raději dala větší a teď toho samozřejmě lituji. Měla jsi tedy na začátku také pocit, že je máš obrovské a pak se ti zmenšily nebo jen usadily?

Reaguji na pavlamarik:

Máš jedny z nejhezčích prsou tady na Omlazení Opravdu krásná práce Určitě nelituj

Reaguji na lentilky: Mockrát děkuji, snad to je jen nějaká běžná depka a pak budu spokojená. Teď je ve mně mix různých pocitů. Je mi 30 a chtěla jsem to už od puberty. Vybrala si skvělého doktora, všechno promýšlela. Ale pak když najednou člověk projde tou změnou, tak je to hodně divný pocit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na pavlamarik: neblázniJsou nádherný, velikost je akorát a az si sednou, budou naprosto přirozený.Raduj se z nich a těš se na nakupy

Mockrát děkuji za přispěvky. Dám si sem pak fotky i před. Jsem teď ale u přítele, takže jsem se fotila akorát teď provizorně a fotky před mám doma. Jemu se hodně líbí. Těším se, až si to sedne. Člověk se na to dlouho těší, přípravuje a pak je to stejně těžký se s tou změnou ztotožnit. Nevím jestli jste to taky takhle některá měla?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené