arrow
profile_image
merllin
od 2. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, na konci srpna jedeme s přítelem na poznávací zájezd do Paříže. Máte nějaké tipy, co si nezapomenout vzít s sebou do autobusu, případně sbalit do kufru do samotné Paříže?

arrow
profile_image
Kacka_S
od 10. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem kdysi jela do Paříže autobusem a než jsem se rozmazlila létáním, tak jsem si cestování busem užila dost. Určitě se Ti do autobusu bude hodit fleecová deka a malý polštářek, pohodlný oblečení, teplý ponožky (občas mi totiž byla zima na nohy) odličující ubrousky. Protože budeš mít kufr v úložným prostoru a nebudeš mít k němu přístup, tak si vem všechno co budeš potřebovat na druhý den (čisté spodní prádlo, kartáček na zuby, léky, atd....) a samozřejmě něco, čím zabiješ nudu. Knížku, hudbu, karty. Jídlo si vem takové, co nenadýmá a je dobře stravitelné. Já se nikdy neodvážila konzumovat něco z benzínek nebo třeba mastné řízky. A jako prevenci proti srážlivosti krve jsem si dvakrát za cestu dala panáka. Taky se hodí papírový kapesníčky nebo toaleťák, protože na benzínkách kolikrát není, nebo je nějaký šílený škrabavý. Jo a dezinfekční gel na ruce je taky fajn.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kacka_S: fleecová deka a malý polštářek

to jednoznačně a nejraději cestuji v pohodlných pantoflích

arrow
profile_image
mmenie
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

My jsme byli zrovna loni v srpnu a cesta se i dala přežít. Jen cestou zpátky se nám rozbil autobus, kterej se půlce zájezdu nezdál už od počátku, protže hodně pamatoval, a cesta se nám tak prodloužila o 4 hodiny, protože jsme každou chvíli museli chladit motor, parádní Anyway, určitě deku, pak něco pod hlavu (polštářek, nebo stačí i mikina), balzám na rty, pak nějakou knížku či sluchátka, do začátku nějaké pití a něco málo k jídlu, vlhčený ubrousky, pokud pojedete na noc, tak doporučuju teplý ponožky. Pak se mi osvědčila i toaletní taštička s kartáčkem a pastou na zuby, krémem na obličej, antibakteriální gel, hřeben a gumička na vlasy a takový věci Jinak bych si určitě vzala hodně pohodlný oblečení, abys mohla aspoň na chvíli usnout.

arrow
profile_image
Kacka_S
od 10. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji farahh: nejraději cestuji v pohodlných pantoflích

taky musím mít pohodlnou obuv, která dobře větrá. Dlouhým sezením mi dost otíkají nohy a po x hodinách na cestě, už je stěží nacpu do tenisek.

Jinak doporučuji sezení spíš na straně do uličky, pokud jsi dlouhá, máš kam dát nohy. Já mám s tímto strašné problémy. Vzpomínám, jak do Paříže přede mnou seděla rodinka s dětmi, ty si musely na noc sklopit sedadlo a já si mohla strčit nohy za krk, protože jsem je neměla kam narvat. Děsný... Ale cesta do Paříže celkem utekla. Zastávky byly každé tři hodinky a přes noc se jelo dobře. Horší to bylo na jih Itálie, to jsme jeli 34 hodin.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené