Mně osobně se tento styl vůbec nelíbí. Ale pokud se v tom někdo cítí dobře a líbí se mu to, tak to samozřejmě respektuju, je to zcela jeho věc, jak vypadá.

Cituji Aysel: http://www.tanec.cz/video/jak-se-pretvorit-v -barbi e-o

No to mě podržte .. holka je to hezká i normálně, s trochou makeupu skoro dokolaná pleť, ale, ten finish je už přehnaný .. A co mě překvapilo a asi by mě samotnou nenapadlo stínovat si nos.

Jinak proti tomuto stylu nic nemám, ale že bych s takovou holčinou byla kamarádka, tak to asi ne .. přece jen, nejen rozdíly ve stylingu, ale nejspíš i v myšlení ..

Cituji Aysel: mám panenkovský obličej

To tedy jo, ale dost hezký a zajímavý, nikoli umělý až na kůži

Holky prosím Vás, co je to ten Spray Foundation in ligt (ona má od Sally Hansen) - nějaký druh makeupu? je to nejspíš super věcička, pz tu pleť jí to tak rozzáří a zjemní, taky bych něco takového potřebovala. A jestli to znáte, dá se něco takového sehnat za přijatelnou cenu i u nás?

arrow
profile_image
Simonsi
od 11. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tu holčinu na videu znám z youtube.com má tam plno videí co se make-upu týče, některá videa jsou s různými tipy a triky na líčení a jiná má vázaná k nějakému tématu jako například toto video. Pokud někdo bude chtít shlédnout, najdete ji pod jménem Michelle Phan. Některá videa za shlédnutí opravdu stojí

arrow
profile_image
DiOOne
od 8. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji lauritkalo: Holky prosím Vás, co je to ten Spray Foundation in ligt (ona má od Sally Hansen) - nějaký druh makeupu? je to nejspíš super věcička, pz tu pleť jí to tak rozzáří a zjemní, taky bych něco takového potřebovala. A jestli to znáte, dá se něco takového sehnat za přijatelnou cenu i u nás?

Taky mě to zaujalo

usagirl
Pokud ta holka tak vypadá (panenkovský obličejík), nevadí mi to, dokonce se mi to i líbí, ale pokud ze sebe barbínu dělá, potom je to fuj.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

proti tomuhle nic nemám ale nesmí se to přehánět třeba to je děs na Ayslim videu

Cituji pliska: ak je fakt ,že trošku jako Barbie vypadáš,ale aspoň máme první důkáz ,že Barbie nemusí být tupá ,soudím dle tvých přízpěvků z jiných dikuzí

Cituji lauritkalo: To tedy jo, ale dost hezký a zajímavý, nikoli umělý až na kůži

Děkuji, to vždy potěší.

Cituji neskwik: Pokud ta holka tak vypadá (panenkovský obličejík), nevadí mi to, dokonce se mi to i líbí, ale pokud ze sebe barbínu dělá, potom je to fuj.

A to si představ, že v Německu se najdou třicetileté ženské, které se do barbie role stylizují (a že jich není málo!). Nastavené co nejdelší vlasy, nalepené horní i dolní řasy, obličej vyhlazený botoxem, napumpované rty, růžová rtěnka, růžové stíny, růžový lak na nehty, růžovo bílé oblečení...brrrr.
Na mladých děvčatech (pokud to nepřeženou) mi to připadne celkem roztomilé, rozhodně u mě mají barbie girl větší úspěch než Emo nebo Gothic...

Aysel
aysel dej sem nějakou svojí fotku )

arrow
profile_image
LauraT
od 15. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně příjde strašně směšný Ale třeba zase někomu může přijít směšný můj elegantní, jak tu někdo říkal ,sto lidí, sto chutí...

Cituji Sandee: aysel dej sem nějakou svojí fotku

Ba ne, já už tu fotek měla dost (a dost dlouho)

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já tenhle styl moc nechápu...sama mám světlou pleť a i když se nalíčím (černé linky) pořád vypadám jemně, vlasy mám dlouhý a blond a stačí abych si vzala růžový tričko a hned mě většina lidí odsoudí nebo pomluví...co s tím, proč si každý hned myslí, že si na něco hraju nebo, že vyznávám tento styl? Možná to někomu přijde hloupé ale mě to celkem vadí....přijde mi, že spousta lidí je posedlá styly a tím co se dočtou v časopisech ale neuvědomují si že se někdo může do nějakého stylu podobat aniž by se snažil.

arrow
profile_image
laala
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ani jsem nevěděla, že to přímo existuje jako "styl" Souhlasím se zdejšími příspěvky - že respektuju, že se do toho někdo "stylizuje", nicméně mně osobně ten styl připadá prdlý, jaksi nedospělý a když takovou ženskou vidím, vystřeluje mi obočí. Připadá mi, že taková ženská už vážně neví, co s volným časem Toť můj názor, poněkud radikální zřejmě díky tomu, že si připadám jak naprostý protipól.

Aysel
Já si zas o Aysel nemyslela,že vypadá jak úplná bárbinka,ale vždy když jsem se na ní podívala jsem si řekla,že vypadá až moc nějak dokonale
ale jak už tu někdo psal dle příspěvků v různých tématech je na bárbínku až moc inteligentní a ke všem milá,příjemná..
u nás ve třídě některé holky bárbínky nejsou,ale myšlení a názory mají 100 krát horší jak kdyby bárbínky byly

ale osobně tento styl nemusím..na mě je to moc umělé,že mě přijde,že člověk v reálu ani takový být snad nemůže..když má někdo na sobě něco růžové neznamená to,že je hned bárbínka,ale vadí mi u některých to chování..vše musí být úplně dokonalé..spoustu věcí nesmí dělat,aby si náhodou nezlomila nehet,aby se neumazala atd.

arrow
profile_image
Loola4
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jako tyhle holky vypadjí fakt jako roztomilý panenky a je na nich vidět, že se prostě mají hodně rády, ale třeba chudák kluk, když je pak poprvé vidí, když se ráno probudí odmalované

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené