Holky, máte některá zkušenosti s těmito tužidly? Nejsou drahá, ceny se na internetu pohybují od 59 Kč do 80 Kč za kus. Já před pár lety kupovala v malé zapadlé "no name" drogerii hnědé tužidlo této značky a dávala ho do blond vlasů jako melír. Výsledek byl pěkný, jen jsem na polštáři musela mít ručník a nesměla si prstama hrát moc vlasy, protože docela barvilo. Vydrželo to tak 2-3 umytí a pak se úplně vymylo.
Teď jsem na netu narazila na stříbrné tužidlo, které je určeno na melírované vlasy, a tak by mě zajímalo, jestli už s ním máte některá zkušenost? Budeme mít v rodině oslavu a já bych ho ráda použila aspoň na ten 1 den - místo Silver šamponu. Pytlíček 0 od Palette mi vůbec nechytl, tak uvažuji o této možnosti - aspoň ve vyjímečných situacích bych jej chtěla používat.
Prosím, pište zkušenosti, příp. vložte i foto, jak to na vlasech vypadá. Díky!

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Catyy: Měla jsem ten stříbrný a šel do koše, naprostá katastrofa, vlasy jsem měla šedoflekaté.
S ostatními barvami zkušenost nemám.

myslím, že se barevná tužidla dají koupit i normálním krámě, vídala jsem je myslím v tescu.. jinak řekla bych, že ty barevné květáky, co má taková spousta důchodkyň jsou právě zásluhou barevných tužidel.. tak na bílé vlasy asi chytá dobře..

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji MissCukrik: tak na bílé vlasy asi chytá dobře.

Na odbarvené bohužel taky

arrow
profile_image
aknel1
od 18. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měla jsem ten stříbrný (a do doby než jsem objevila silver šampon) byl moje jediná záchrana po barvení, které chytlo do žluta. Na dotónování vlasů lehce do šediva je dobrý, ale vadilo mi, jak jsou po něm vlasy tvrdé neporézní - no klasický tužidlo. Možná, že ho doma ještě někde i mám.

Tak děkuji za názory, nepůjdu do něj.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené