arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky
Měla bych prosbu jestli některá z Vás má zkušenost s barvou Garnier Olia 9.0? Zajímalo by mě jak jste spokojeny s touto barvou a jestli se velmi rychle nevymývá?
Budu ráda za každou reakci

arrow
profile_image
katie87
od 13. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám, jsem původně špinavá blondýna ale jak jsem byla starší tak mi to trochu ztmavlo do takové unylé světle hnědé, takže se barvím. Chytla skvěle (občas se mi stane, že mi některá barva plně nepokryje odrosty) a nevymývá se vůbec (nicméně s tím jsem ja problém neměla snad u žádné barvy). Za mě doporučuju, hlavně myslím neobsahuje amoniak, takže se člověk může uklidňovat tím, že není tak agresivní A vypadá přirozeně blond

arrow
profile_image
mia1
od 17. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem ji používala na odrost po melíru(svoji barvu vlasů mám středně hnědou), takže mi chytala tmavší než na obrázku. Moje vlasy mají hodně červeného pigmentu, takže mě více vyhovují barvy, které mají číslo končící číslem 1 např. 9.1, které chytají více do popelava. Ale jestli chces dávat na již odbarvené vlasy, tak na popelavé pozor, aby výsledek nebyl moc došeda/fialova. Jinak Olia je opravdu šetrná, neničí vlasy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Děkuju moc za reakce Už delší dobu si barvím vlasy Palettkou C10 a chtěla bych změnu aby to bylo přirozené a hlavně aby mi to nezničilo vlasy, když si je už několik let nechávám růst Původně jsem přemýšlela o popelavé barvě, ale podle recenzí chytá moc tmavě nez by měla a to nechci riskovat. Už dnes jsem se byla podívat do drogerky na barvu,ale 9.0 vůbec neměli, měli jen 9.3 ta je dozlata a 10.1 což byla trochu do popela snad chytají taky dobře jen se bojím vyzkoušet zvlášt tu 9.3 aby se nevymývala do nehezké slámové barvy

arrow
profile_image
Laella
od 19. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Znám, používám, a jsem spokojená. Od doby uvedení této barvy na trhu střídám podle nálady odstíny od 9 do 10. Na mé vlasy chytá pěkně, víceméně dle obrázku na krabičce; jsem blondýna, s věkem, jak už tady nade mnou někdo psal, se odstín změnil na takovou nevýraznou světle hnědou. Nevymývá se o nic rychleji než ostatní barvy, které jsem před ní zkoušela (L' Oreál, Syoss). Dva týdny mi vydrží úplně bez odrostů, třetí týden už je tam něco vidět, ale nepůsobí to zle, vypadá to (poměrně) přirozeně. Důležité je, že nechytá do žluté, jak mi dělaly třeba všechny blond barvy od L' Oreál. Pracuje se s ní dobře, krásně voní, a vlasy jsou po ní opravdu hebké.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené