Ráda bych se optala zda máte zkušenost s barvou na vlasy s fialovým vyvíječem.Barvím barvou s kadeřnických potřeb a jelkož mi i přírodní odstíny ,které mají být bez odlesků,chytají do zlata,nabídla mi prodavačka k barvě fialový vyvíječ.Prý barva půjde do studena.Bohužel.Barvila jsem se s ním už 2x a na hlavě mám pořád teplý odstín.Používám barvu Echosline 8.0 Máte zkušenost s fialovým vyvíječem? Pomohl Vám od zlatých odlesků?

Ještě dodám,že používám 6% vyvíječ,ale už jsem vyzkoušela i 3 %,ten mi bohužel s mými šedivými odrosty neudělal vůbec nic

arrow
profile_image
Nik14
od 20. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na KrásnéToulání: Ahoj já ti asi neporadím ale podělím se s tebou o zkušenost: mě bohužel nikdy blond do studena nechytla mohla to být jakákoliv barva a stejně to házelo odlesky do zlata,silver šampon taky nepomohl spíš my chytal do fialova hlavně na kůži,nakonec sem to vzdala a nechala sem si takovou zlatou přírodní blond a myslím že sem nakonec udělala dobře nebo studená my nesluší,ted mám jen blond melír taky do zlata ale kvůli zničením vlasům jdu zpátky na hnědo možná ti to asi moc nepomohlo ale aspon sem se podělila jinak dodám že přímo paní z kadeřnictví my říkala že to je kvůli silným červeným pigmentů.

Cituji Nik14: zlatou přírodní blond... kvůli silným červeným pigmentů.

Tak to mě taky kadeřnice říká,že mám hodně červených pigmentů.A kéž by mi blond chytala alespoň do zlata,ale já jsem po pár umytích zrzavá ! Takže při příštím barvení mám v plánu potěšit manžela a jít taky do hněda Mé přirozené vlasy jsou tmavě myší, teď už mírně šedivé .Kdysi jsem se chvíli barvila na hnědo a manželovi se to líbilo.

arrow
profile_image
Nik14
od 20. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na KrásnéToulání: Taky půjdu na hnědo nebo semi začali líbit tmavé vlasy což je dost divné dřív semi hodně líbila blond moje přírodní barva semi vůbec nelíbila a ted je to naopak,blond už mě ani neláká a těším se až budu mít zpět svou přirozenou středně hnědou

arrow
profile_image
bubinka3821
od 5. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky ,pokud máš tmavší základ,barva ti nikdy nechytne do platinova...do studena... a už vůbec né přírodní . Nevím v jaké hloubce máš vlasy teď ,ale platinovou barvu uděláš jedině odbarvením a následným přelivem . Odbarvuje se pouze odrost a to melírovacím práškem a 6% peroxidem , nechává se působit 50 min bez tepla. Potom umyješ vlasy a dáš přeliv ,který má k sobě přidělený vyvíječ. Přelivy jsou i regenerační např Matrix,takže se nemusís bát zničených vlasů. Vlasy když odbarvís,tak budeš žlutá jak kuřátko, odebereš jim totiž veškerý pigment co v sobě mají,tak proto musís vybírat pak přeliv ,který má označený 2 čísel.. první číslo(např. 10 -je výška tonu a druhé číslo za tečkou udává ton jaká bude barva .. žlutou barvu z odbarvení stáhne jedine číslo 7(fialová) takže například 10.7 . konkrétně u Matrixu je to přeliv Syn color 10V (violet) doba působení :20 minut... snad sem napsala vše

arrow
profile_image
bubinka3821
od 5. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jinak bych ještě dodala,že přírodní barvy ,by se neměly dávat na blond nebo odbarvené vlasy,chytají do zelena ...

Cituji bubinka3821: barva ti nikdy nechytne do platinova...do studena.

Kdepááák,platinovou nechci.Moje vlasy nebarvené odpovídají tak barvě č 7 ,v mládí mírně do kaštanova,teď už tmavší popelavá.A drogérkovými barvami č 8 (Garnier) jsem mírně zesvětlovala.A právě mi to chytalo do tmavší studené blond. Proto mně velmi překvapilo když jsem si koupila kvalitnější barvu v kadeřnických potřebách,taky 8, že mi to chytá do teplé světlé hnědé. Ale je to zřejmě kvůli tomu,že k profi barvě mám vyvíječ 6 % a v drogérkových byl kdoví kolik. Kvůli šedinám už barvit musím,půjdu asi do barvy co nejvíce podobné té mé a ze zesvětlováním skončím.

arrow
profile_image
bubinka3821
od 5. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na KrásnéToulání: Ahoj,promiň,že reaguji tak pozdě byla dovolená a pak moc práce,vůbec jsem se sem nedostala... Heleď,vůbec nevím,čím to je,že ty drogérový barvy chytají tak jak chytají,někdy mám podezření,že tam namíchají co se jim zachce,dokonce sem to i slyšela,že se smíchávají zbytky dohromady. Jinak se divím,když sis koupila kadeřnickou barvu,že ti jí zaprvé prodali,protože mají zákaz prodávat barvy lidem ,kteří nemají živnostenský list na kadeřnici. A když už,tak by ti měli ukázat vzorník a něco poradit. A kadeřnická barva ti chytla tak jak měla,protože 8čka je ještě hnědá,nejsvetlejší a na podkladu 7 co máš ty vyjde světle hnědá,peroxid to moc neovlivní. Blond barvy jsou až 9,10. A pak jsou 11,12 ale ty už jsou super zesvětlující. Takže bych to viděla asi na tu 10 s 6% peroxidem Ale je to na tobě ,život je změna a vlasy můžeš změnit kdykoli

Reaguji na bubinka3821: Díky za odpověď.No dneska je myslím běžné ,že v kadeřnických potřebách prodávají i těm bez ŽL,i na netu.Zřejmě jim jde o tržby.Vzorník mi ukázali,ale prodavačka mi řekla,že na těch silónech to zase není tak přesné.No to je hrozné pokud se do drogérkových míchají zbytky! Já dřív kupovala drogerkový Loreál,ale všechny odstíny co jsem používala mi vyřadili.Já můžu mít světle hnědou barvu,ale bez zlatých (do zrz) odlesků! A to je zřejně na mých vlasech neuskutečnitelné,když moje barva z mládí je světlý kaštan.I kadeřnice mi říká,že mám hodně červených odlesků ve vlasech.Už jsem uvažovala,že si koupím nějakou barvu šedivou,nebo stříbrnou,ale to by nemuselo dopadnout dobře.Nebo té šedivé jen trochu do č 8,když už jí mám doma,přimíchat? Pomohlo by to?

arrow
profile_image
bubinka3821
od 5. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na KrásnéToulání: Ahoj ,je to divné ,u nás (Karlovarský kraj) to nepovolují,prodají lidem vše krom peroxidu a barev.. tak to u vás asi není kontrolované. Jinak z netu se dá pořídit vše,tam nic nehlídají.Panebože,tak to ta prodavačka má dost,ty vzorníky jsou přesný,od toho jsou kadeřnický barvy,aby se paní podívala do vzorníku a řekla jakou chce a tak musí ta barva vyjít,jako ve vzorníku.Achjo je docela smutný,že paní dělá v kadeřnických potřebách a neumí poradit. To říkáme s kolegyní,že by tam neměla co dělat když neporadí. Jinak k těm odleskům,to je pravda,že když je jich moc ,tak se s těma barvičkama člověk musí poprat a holt něco vyzkoušet ,co se prorazí a co ne. Já mám tak hodně červeného pigmentu,to protože mám skoro do černa svou přírodní barvu je to peklo ,ale co člověk nadělá.Pomohlo by mi ,kdyby jsi mi třeba do SZ poslala fotku vlasů jaký máš..a aké bys chtěla docílit,abych ti mohla poradit co dodat. Jinak teoreticky když máš doma 8.0 nebo 8.003(pokaždé je to jinak značené) tak můžeš koupit šedivou tj 8.1 ..nebo někdo má 8.01 a můžeš to dát klidně pul na pul ,ale radši bych viděla co máte na hlavě ,než abych pak radila blbosti A smím se zeptat jaká firma to je ? )

Děkuji za nabídku.Napíši SZ a pošlu fotky.Děkuji.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené