arrow
profile_image
loolitte
od 6. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,

přemýšlela jsem, že půjdu na úplnou blond, ale bojím se, že po nějaké době bych zase musela přejít na svou barvu.

Proto by mě zajímalo přímo do holek, co si vlasy barví na blond(ať už pomocí barvy nebo melírů), za jak dlouho pozorovaly zničení vlasů(jako moc) a jestli po nějaké době měly vlasy už tak zničené, že se musely dát zase zpátky na svou barvu.

Byla bych ráda kdyby jste napsaly i Vaši původní barvu vlasů, délku vlasů a jestli je nějak upravujete(žehlíte, fénujete atd.)

Děkuji za příspěvky

Nějaké ničení jsem nepozorovala, jen když jsem se chtěla vrátit ke své barvě a nabarvila jsem to na tmavší, tak se ta blond "prožrala" napovrch

Barvila jsem asi 2 roky

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

asi tak po pul roce, kdy mi odrůstaly k uším, tak jsem začla vidět, jak jsou suché, krepaté, nedrží vůbec tvar ikdyž jsem melírovala 6% a kvalitním melírem od Lorealu a jen odrosty

Moje původní barva: špinavá blond - barvím jen barvou - celistvě asi 5 let. Vlasy mám do půlky zad. Zničení jsem pozorovala asi po dvou letech, ale nutno říct, že jsem jim dávala docela zabrat - fénování, žehlení, mytí obden, nevhodná péče.

Vlasy jsem měla zničené dost, byly krepaté, ve vlhku byl ze mně rázem pudl , úprava byla složitá.

Pak jsem upustila od žehlení, vlasy myji 2x do týdne a používám vlasovou kosmetiku, která jim sedí. Jediného fénování jsem se nevzdala, ale snažím se dosušovat vlažným vzduchem. Pravidelně zastříhávám. - a vlasy se mi docela spravily, jsou lesklé, snadněji se upravují, ve vlhku nekrepatí, na pohled jsou zdravé, konečky nejsou roztřepené.

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Záleží na výchozí kvalitě vlasů.

Moje vlasy jsou od přírody vlnité, suché se sklonem ke krepatění. Dřív jsem barvila na blond 2 roky barvami z drogerky. cca v roce 2011 jsem měla vlasy dost zničené, dala jsem jim asi rok pohov a dávala jen přelivy, ostříhala pod ramena a začala znovu barvit na blond.

Teď mám vlasy dlouhé cca po lokty, barvené Lorealem professionell - Majiblond 901S a vlasy mám zničené minimálně, pouze by to chtělo zastřihnout konečky.

Používám šampon i kondicioner Tigi - S Factor Diamond dreams. Vlasy myji tak dvakrát týdně. Občas foukám, žehlit se snažím minimálně a co na nejnižší hodnotu.

Takže má rada: nebarvit barvami z drogerie

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Moje přírodní barva je typická středoevropská myší hnědá. Na melír jsem chodila 5 let a vlasy byly pěkné, zdravé, konečky se netřepily. Vlasy jsem měla dlouhé do půlky zad. Pak mi kadeřnice (pořád ta stejná) jednou nechala melír moc dlouho nebo změnila značku, to nevím, ale vlasy se spálily. Po pár týdnech od toho posledního melíru mi vlasy začaly úplně odpadávat a byly popraskané - no hnus! Teď na tom mám hennu a čekám až to odroste nebo se vlasy dají do kupy (ikdyž na obnovu poškozených vlasů nevěřím). Chci jít zase na blond, ale půjdu asi do barvy (hodně kvalitní- asi L´oreal). Prý je blond barva šetrnější jak melír.

arrow
profile_image
flaneska
od 12. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

pokud budeš chodit k profesionálům, nemusíš se bát. já jsem v dětství byla čistá blondýnka a ztmavlo mi to do přírodní tmavé blond, což je pro mě skoro světle hnědá. když jsem barvila doma, vlasy stály za vyliž, stejně jako barva, protože jsem nikdy nedocílila barvy na obalu, ale vždycky jsem byla do žluta, někdy i zrz, když to špatně pochytalo. teď chodím třetím rokem ke stejné kadeřnici, která mě už zná a ví co si může dovolit, a nemám problém. barvička vždycky pěkná - jsem velmi světlá skoro stříbrná blond, takže hodně zesvětlená, ale na kvalitě vlasů to vidět zas tolik není a to doma už žádnou extrémní péči vlasům nevěnuju. jen sprej na rozčesání a občas olej do konečků, jinak nepoužívám ani kondicionér.... ale je pravda, že nefénuju a žehličku používám jen na ofinku, takže je nezatěžuju zase takhle...

arrow
profile_image
Natthalka
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já se barvím už x let na blond, původní má barva byla blond, pak ztmavla..., ale barvím pouze odrosty... , rozhodně ne celou délku..vlasy zničené nemám, jediné co mi je ničí je žehlička a kulmování....

arrow
Neprodává v Bazaru

Barvím od cca 15 let, od 17 intenzivně, předtím tmavší hnědá, v dětství blond ale v pubertě mi ztmavly. Mám dlouhé vlasy, nežehlím, fénuju, barvím co 3 měsíce u kadeřníka, nepoužívám masky ani kondicionery, jen kvalitní šampon a někdy "šlehačku" či jinou výživu, olejíčky
Zničení nepozoruji

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lintu:
Krásné vlasy! Jakou barvu tvůj kadeřník používá?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na noeud: Děkuju. používá italskou značku z.one concept, moc není známá ale je moc dobrá .)

arrow
profile_image
Cot1nka
od 17. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já taky odbarvuji snad "od mala" , byla jsem blondýnka a postupně tmavla až do takové té myší hnědé, takže jsem na střídačku melírovala a celkově barvila na blond... Většinou tedy u kadeřnice, ale někdy i svépomocí doma.... A teď jsem po x letech změnila kadeřnici a ta byla docela v šoku, jaké mám hezké a zdravé vlasy... Ale používám převážně kvalitní šampony + kondicionéry + alespoň 1x týdně masku (místo kondicionéru) - ne drogérkové věci. A meju si vlasy většinou ráno, takže foukám obden přes kulmofén, ale žehličku používám minimálně.

arrow
profile_image
akyna-00
od 13. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mamka chodí ke kadeřnici a blond už má 5 let. Když srovnám svoje nebarvené vlasy a její, kvalita je úplně jiná. Mamka je má hrubé. Používá kvalitní šampony KÉRASTASE, zatímco já obyčejný šampon z drogerie. Asi také záleží na tvým typu vlasu. Někomu se vlasy po barvení ničí hodně, někomu málo. Já jsem zkusila blond jednou, jenže to, co mi kadeřnice vytvořila na vlasech bylo něco strašného. Místo studené blond jsem měla žlutou.. Byla jsem na odbarvení. Vlasy dostaly zabrat a od té doby nebarvím a řekla bych, že mám vlasy už zase v pořádku.

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na blond se neobarvuje, ale odbarvuje. Vlasy se odbarvením (rozpuštěním přirozeného pigmentu) zničí. Je to nenávratná změna v hluboké struktuře vlasu. Vlasy po odbarvení jsou často matné, lámavé, třepí se a hlavně za mokra se nedají česat. Svou barvu získáš zpět jedině tak, že si komplet celé odbarvené vlasy necháš odrůst, nemá se ti z nich co vymýt, nic v nich už totiž není. Já už bych do toho podruhé nešla. Navíc když si chceš obarvit odbarvené vlasy na tmavo (např. na hnědou), měla bys jít ke kadeřnici, ta namíchá hnědou barvu s trochou červené, jinak budeš mít vlasy do zelena, barvy se z odbarvených vlasů rychle vymývají, to je dslší velká nevýhoda. Zničení je jedno z největších (po trvalé ondulaci a extrémním zničením žehlením, které je ale povrchové)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené