arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Není mi už - náct a šediví mi vlasy.Teoreticky uvažuji o prodloužení vlasů.Moje vlastní mám kvalitní a silné, ovšem výrazně šedivějící.Jde vůbec dohromady barvení prodloužených vlasů?Má někdo osobní zkušenost ?

Ale ty prodloužené ti nebudou šedivět, ty barvit nemusíš.

Ahoj
pokud si své vlasy barvír a né odbarvuješ je to ok,odbarvovače škodí spojům,ale v tvém případě bych potom toto konzultovala s kadeřnicí,která ti jistě doporučí odrostlá vlasy barvit jen na vršcích a při posunutí které je co 2-4 měsíce si tě nabarví celou

arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jedná se mi o barvení šedých odrostů.Bohužel, tato otročina je vždy za 3 neděle,vlasy odrůstají rychle. Dobarvuji doma.Barvu od konečků rozčesávám po délce, tak se bojím,abych si spoje nevytrhala.Dcera má nějaké placaté, vypadá to jako proužek izolepy.

chava
Ročesávat barvu do délek asi nebudeš moct vzhledem k těm spojům. Prostě budeš moci barvit jen ty odrosty.

arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, a jak se vůbec češete ? To se spoje musí přece také trhat hřebenem...

chava
Netrhají, jsou na to speciální hřebeny, kterými se může česat přes spoje a ony se nepotrhají. Ale taky to není to důkladné pročesávání, jaké se dělá při barvení vlasů.

arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moje holčina ho má doma. Tak myslíte, že s ním by ta barva rozčesat šla?

chava
Jestli je to takový, co mám doma já, tak nešla. Ale nevím, zda jsou všechny stejný typ A hlavně tím, jak budeš co tři týdny dávat na vlasy barvu, tak je nehorázně zničíš. Doporučuju opravdu jen ty odrosty a at se to nedostane na ty prodloužené.

Cituji chava: moje holčina ho má doma. Tak myslíte, že s ním by ta barva rozčesat šla?

No to myslím ,že není vhodný nápad jestli si chceš vlasy zničit proč ne,ale vlasy barvící ,odbarcující ,mokré i když je prodloužené nemáš tak si je tím šíleně ničíš a pokud chceš investovat tolik penšz do prodlužka tak počítej i s barvením

dnes, 13:47:32 - Připojeno během spojování:
Jak dobarvovat vlasy u prodloužení?

ahoj holčeny mám prodlouženy vlásky a vždy sem se barvila doma a ted si jaksi nevím rady.kadeřnice řikala že se normálně dá dělat melir ale neřekla mi či to neškodím spojum /keratin/

papucka032
Určitě by se to nemělo dostat na spoje.
Já si odbarvuji vlasy vždy při posunutí (po sundání, přes nasazením). A pak ještě jednou mezi posunutími, ale jen ty nahoře, kde nemám spoje. Vespod to stejně nejde vidět.

Cituji chava: Jde vůbec dohromady barvení prodloužených vlasů?Má někdo osobní zkušenost ?

Jo, to je i můj případ.. každý 3 neděle až měsíc musím chodit ke kadeřnici na odrosty. Jednou za 2-3 měsíce mi oživí světlé proužky, jinak jen nabarví tmavé odrosty. Na barvení si prodloužené vlasy pokaždé nechávám sundat a posunout. Ty pásky jsou hotové za chvilku a no problém. Mám pořád ty samé, jenom dávám novou lepící pásku. Jestli ti můžu doporučit, rozhodně si nedávej keratin. Ten je nepraktickej a hrozně ničí vlasy, mně je bohužel docela dost zdevastoval. Ale už je to o hodně lepší, díkybohu..

arrow
profile_image
ewishka
od 4. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahojky, zatim jeste prodlouzene vlasy nemam chci si je dat pouze zhustit, ale trochu se bojim toho barveni, barvim si vlasy na blond ale chtěla bych se zeptat jestli si ty zhuštěné vlasy můžu barvit sama doma a jestli tak neuškodím těm přidaným vlasům.

Cituji ewishka: chtěla bych se zeptat jestli si ty zhuštěné vlasy můžu barvit sama doma a jestli tak neuškodím těm přidaným vlasům.

prodloužené vlasy pokud možno nebarvit...zničíš je.Odrosty vlastní samozřejmě odbarvovat lze i s prodloužením,ale nepatlat barvu na vlasy nastavené.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené