Prodlužování vlasů

prodlužování , vlasy

Prodlužování vlasů 1

Prodlužování vlasů zahrnuje různorodé techniky a postupy prodloužení, zhuštění nebo promelírování vlastních vlasů. Zpravidla se jedná o přírodní vlasy různých barev a délek, které lze napojit na vlastní vlasy.

Mezi nejčastější metody prodlužování patří clip in, micro rings (easy rings), bond, PU extensions nebo prodlužování vlasů pomocí keratinu.

Postup prodloužení

Aplikace prodloužení vlasů závisí na metodě prodlužování. Pokud se jedná o chemickou metodu (za tepla i za studena), je nutné navštívit kadeřnický salon. Metody za studena používají většinou ultrazvukový přístroj, kterým se rozpustí keratinové "nehtíky" nebo speciální lepící pásky, kterými se vlasy přilepí k vaším vlastním. Metody za tepla využívají teplo k rozpuštění keratinu nebo jiných spojů a spoj tak zafixují. Pokud se budete snažit prodloužit vlasy sama, riskujete tím poničení a polámání jak prodlužujících vlasů, tak i těch vlastních. Mechanické metody lze většinou zvládnout doma (metoda clip-in, příčesek - cop nebo culík), například ale metodu Micro Ring je třeba dělat také profesionálně, tzn. v kadeřnickém salonu.

Údržba

U většiny metod je vlasy možné je umývat, fénovat, žehlit, natáčet a česat. K docílení žádoucího odstínu lze použít i přelivy nebo barevné vlasové pásy.

Diskuze na téma Prodlužování vlasů na Omlazení.cz

Video prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů Salon Chic

Prodlužování vlasů - Vlasy PoPa

Fotogalerie prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů 1Prodlužování vlasů 2Prodlužování vlasů 3Prodlužování vlasů 4Prodlužování vlasů 5

Upravte heslo Prodlužování vlasů

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace