arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi jo, jistá forma závislosti to je a doprovází ji strach ze ztloustnutí, to je podle u mě žen amatérek normální. Mě z běžecké závislosti vyléčila bolavá kolena, najednou jsem si uvědomila, jak moc jsem svoje tělo podcenila. Není zřejmě dobré žít v dlouhodobé únavě a rozhodně to chce dopřávat si některé dny i odpočinek, ale jinak běhej tak často a hodně, jak Ti to bude příjemné a mysli přitom i na ty klouby

arrow
profile_image
běžka11
od 29. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
taky se přidávám se svou zkušeností a návykem, který mám již vyzkoušený a vyhovuje mi.
Jsem sportovkyně už od mládí. Teď jsem se přestěhovala za prací do Prahy a je to komplikované, protože bydlím tam, kde není po mém oblíbeném terénu - lese - ani stopy, le s tím jsem počítala...
Vyřešila jsem to takhle: Vyběhnu z domu a běžím přes Střešovice do Dejvic, kde mám malý sklad v pronájmu u City Self Storage. Mám tam všechno, co se nevejde do mého 1+kk. Hlavně kolo. Ve skladu naskočím na kolo, vezmu do batohu inlajny a jedu třeba na Ladronku.
Takhle to dělám už rok a můžu říct, že je to ten nejlepší relax!

já běhám 3-4x týdně kolem 10-ti km, ale poslední dobou mi začaly přibírat stehna a zadek, rýsují se tam svaly a přibývají na objemu. Nevím co s tím, běhání mě baví a nedokážu si bez něj představit život. Ale jestli chci omezit nabírání svalů, pak asi budu muset dost ubrat bílkovin ve stravě a nevím, co budu jíst stalo se vám to některé taky?

arrow
profile_image
sulawesi
od 6. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, začala jsem být na běhu taky závislá úplně jsem si ho zamilovala, chodím 4x týdně a mezitím to prokládám kolem nebo jiným cvičením. Kolikrát se nemůžu dočkat až vyběhnu hlavně se vždy parádně u toho odreaguju a vyčistím si hlavu.

arrow
profile_image
marcel18
od 29. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já bych to doplnil ještě o jinou sportovní aktivitu. Třeba: https://www.youtube.com/embed/7kxpQ7odqFA

arrow
profile_image
Dasule2
od 8. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na DominikaP:

Holky, necháváte si pravidelně měřit tuk v těle? jako jestli opravdu ubíráte tuky a tak strašně nabíráte svaly, jak píšete? Často je to tím, že sval sice o kousek nabyde, ale zůstane tam tuková hmota a tím pádem člověk působí "nafoukleji". Viz článek. Nechci rozhodně nikoho urazit, ale sportovci a kulturisti mají speciální tréninky, cpou do sebe barbarský množství bílkovin a proteiňáků pro každej kousek svalu a člověk by si pomalu řekl, že každá druhá holka z Omlazení je Schwarzenegger po dvou lekcích v posilovně (raději dodávám - nadsázka).

Jinak já běhám 3x-4x týdně 6-7km pomalým tempem, okolo těch 45 min. Dělám to spíš pro radost a kondici ale popravdě sama nevím, jak mám běhat, jak často, dlouho, rychle, abych hubla, protože do léta bych chtěla dát tak 4 kila dolů do plavek. V minulosti se mi docela osvědčilo střídání sprintu a rychlé chůze...

Jinak k té

Ahojky také jsem na běhu závisla a to jsem 8 let závodně běhala je to super. Mám ráda sport.

Dopouručuji aplikaci na chytré telefony Runastic... měří vám to vzdálenost, rychlost, ukáže mapu atd. Je to dobrý motivátor

arrow
profile_image
Jamelle
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No, děvče, já taky byla "závislá" na běhu A teď mám zase 4 kg nahoře

arrow
profile_image
beruška sedmitečná
od 23. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,všichni jsem tu nová.Ale strašně mě těší,že nejsem sama kdo je závislý na běhání.Kdykoliv nemůžu běhat mám výčitky svědomí.Kolikrát ani nemůžu dospat a tak chodím běhat v půl šesté ráno.Někdy jdu i ráno i večer.Jenže na to musí být čas,a ten moc není.Ale jsem ráda,že nás kteří jsou závislý na běhu je víc.Jen mám takový dotaz.Bere některá z vás co běhají nějakou kloubní výživu?

Také jsem závislák, snažím se běhat obden , ale někdy nevydržím a jdu i 6x za týden...to pak zlehka 9km,...a objem na stehnech a zadku? To je právě přínos! Posiluju a snažím se hlavně tu zadnici nabrat, jsem ujetá na takové ty černošské postavy

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji beruška sedmitečná: Bere některá z vás co běhají nějakou kloubní výživu?

začnu brát ale bylo by lepší na to založit diskuzi

arrow
Neprodává v Bazaru

Beru MSM, měla jsem z běhání problémy s koleny a toto mě pomohlo.Nebolí a nekřupe mě c nich.

arrow
profile_image
Dupinka
od 6. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Andy64: Taky jsem letos objevila kouzlo běhání. Neměla jsem nikdy tenhle druh sportu ráda, ale letos v létě mi to tak nějak hezky sedlo a já zjistila, že je to fajn. Teď v zimě je pro mě složitější jít si pravidelně zaběhat (musím vždy vyřešit hlídání syna a stihnout všechno než bude tma). Dostala jsem jako dárek knížku Škorpilova škola běhu a v té je moc hezky popsané, jak začít, jak trénovat, jak odpočívat, aby se svaly zregenerovaly atd.
Myslím, že pokud běháte a sportujete každý den, že si tak trochu říkáte o nějaký únavový úraz a přetrénování (stalo se to kamarádce, když několik měsíců denně běhala a jezdila na kole). Asi by to chtělo udělat si alespoň jeden den odpočinkový.
A jestli můžete být na běhu závislá - řekla bych, že to možné je. Jak se vám při běhu vyplavuje adrenalin, to že jste na sebe pyšná, že jste se zase překonala, to je jistě pocit a stav, který vás nutí to dělat.
Ze zkušenosti mé sestry bych jako doplňující cvičení doporučila třeba jogu. Ségra měla z intenzivního běhání (4-5x týdně) sice krásně zpevněné tělo, ale stehna a lýtka měla fakt hodně nasvalená. Už to pak v sukni nevypadalo hezky. Jógou si svaly hezky protáhla a nohy má teď krásný.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené