Botox mívá takový efekt, že občas pociťuji brnění, to ale odezní, není to trvalý stav. Já nyní používám Laser Like system, toto mravenčení způsobuje také, používám jej hlavně kvůli bělícím složkám ( mám pogmentové skvrny)a je to jeden z mála krémů, který mi pomáhá.

arrow
profile_image
Cheynee
od 4. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Po delší odmlce píšu znova. Normálně jsem se zamilovala. Belitacosmetics si mě získala. Hlavně a to nejvíc tou řadou Ideal Whitening, na pigmentové skvrny fakt funguje. Už používám 2. balení a za tu cenu-149,- je to velká muzika za malo peněz. Další věc, kterou jsem si koupila, je to sérum na řasy, no... ROSTOU, houstnou, tmavnou. No a abych tu chválu nějak uzavřela, oční krém se šnečím slizem! Doslova- pecka! Teď koukám po šampónech,už mají i víc těch věcí. Má někdo doma Belita šampón?

sérum je teda tragedie, též jsem ho koupila. Šampón používàm keratin active, blogerka ilovemakeup ho na svém blogu vychválila do nebe. Takže tohle je už pro mě jistota. Tahle blogerka by nikdy nechválila neco, co ji nebere.

arrow
profile_image
Adninaapolena
od 6. 10. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No, to koukám, jsem z Běloruska, žiju už dlouho v Praze a jsem strašně mile překvapená že kosmetika Bielita je už i tady. Do Běloruska jezdím jednou za rok vždy jsem si udělala zásoby na cestu zpět. Když jsem se nastěhovala sem těšila jsem se na ty všechny západní značky. Bohužel jsem se zklamala pleť se mi po těch věcech neskutečně zhoršila. Bielita je a bude pro vždycky nejlepší. Koukám, že belitacosmetics.cz mají spoustu novinek a ceny jsou přijatelné.
Co můžu doporučit co tu v ČR neseženete: Barvící balzámy color lux, keratin active na vlasy a na obličej hyaluron lift, CC cream.

arrow
profile_image
Adninaapolena
od 6. 10. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Damiankaa: můžu říct, že spokojenost veliká, kůže na obličeji je super, akné není, jsem ráda, že je ta kosmetika tady.V kamenné prodejně na Praze 9 zatím prostory fungují jako odběrné místo a kdykoliv / i po 20h večer/ je možné objednávku vyzvednout po domluvě případně kdekoliv po Praze je možné osobní předání, stačí se s nimi domluvit, slečna je moc milá a dokáže poradit s čímkoliv. Nakupují tam i mé kamarádky, češky jsou z té kosmetiky přímo nadšené. Co jsem koukala, na internetu je neskutečně recenzí, stačí si jej pročíst. Můžeš jim napsat o vzorky, těch mají také spoustu ať víš co kupuješ.
Na FB Belita CZ stránkách jim teď běží soutěž o zlatou řadu.

arrow
profile_image
Cheynee
od 4. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jsem vyzkoušela i BB cream a supeeer. Je příjemný a i docela dobře kryje. Přes něj jsem nanesla Chanel pudr a vydrželo to hodiny. Za ty prachy paráda a dá se i vrstvit a tím docílit většího krytí ...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené