SpeedMouse
Určitě to bude stát za to, neboj. Někde tady jsem dávala fotku https://www.omlazeni.cz/zuby-pred-a-7-23806-0.html sice kvůli rovnátkům, ale je tam vidět i ten barevný rozdíl-upozorňuju, že fotky "po" jsou pořízeny asi 1,5 roku po bělení, takže těsně po kůře určitě svítily ještě víc.
Já to schválně s tim bělením nechtěla moc přehánět, aby to pro okolí nebyl šok a i tak se mě lidi ptaly jestli nemám umělý zuby.
Když se to bělením přežene, zuby můžou jít do modra a to jistě není žádoucí.

Jinak co se týče jídla a pití, tak já shodou okolností přestala po bělení pít, kafe, černý čaj i červené víno, protože jsem tenkrát měla problémy se srdcem, takže možná i proto, jsem si je udržela bílé.
Pak dej fotečku

saluska
teda to je nádhera! Fakt úžasný zoubky, a jakou metodou jsi bělila?
červený víno nepiju, kafe tak jednou týdně a to ještě cappucino nebo latté, a čaj ovocný a zelený, a hygienistka mi řekla, že to je hlavně z toho zeleného čaje, ten není problém vynechat.
Je to až neuvěřitelný, jak ti to krásně fungovalo, fakt gratuluju a děkuju za rady!

Díky Bělila jsem doma, ale vyfasovala jsem nádobíčko u zubaře. Udělal mi otisk, podle něj mam na míru udělaný "formičky", do kterých jsem si na noc dávala peroxidový gel, který je ve čtyřech stříkačkách a ty se uchovávaj v lednici. Týden bělit+týden pauza, to celé 2x.
To by mě nenapadlo, že zelený čaj barví...prevít.

saluska
To vypadá, že jsi měla stejnou metodu jako já, taky mám gel v takových jako stříkačkách, jsou 4, ale mám bělit 8-10 dní v tahu. Jen to tam asi blbě nanáším, bo jedna mi vyšla na první 2 dny, špatně se to vymačkává, lepí se všude možně jen ne na ty formičky...Dneska musím dát bacha, nebo mi to vyjde akorát na těch 8 dní, a to přitom prý by mi mělo něco zbýt na dobělování

Fakt?! Kolik tam toho dáváš? To ti musí pak vytejkat ven všude okolo... Mě zbyly dvě plný stříkačky. Dávala jsem jen ťupku gelu na každý zub (do přední části tý formičky), takže když jsem to nasadila a přitiskla, rozlilo se to akorát všude kde to má být. Nemá cenu si bělit třeba horní zuby zezadu, nebo stoličky, který nikdo nevidí. Ze začátku jsem to dělala, protože mi přišlo blbý bělit jen něco, ale po pár dnech jsem se na to sama vyprdla a bělila jen to co je opravdu vidět, jak mi řekl zubař. Oni jsou ty zuby pak zbytečně citlivý.

saluska
Právě mi to vůbec nevytýká, jen poprvé, když jsem tam dala víc než půlku, ale nic tragickýho, včera jsem dávala pozor a dala fakt jen málinko, to mi zas přijde až moc málo, protože jsem nic na zubech necítila, to poprvé to jakoby praskalo a brnělo...Prostě ten gel je jak tvrdší lepidlo, zůstává na té střkačce a když to chci natřít tak to drží všude možně jen ne v tom nosiči, tak jsem to jakž takž rozpatlala ale přišlo mi to fakt málo... To mám strach, aby to účinkovalo.Po jak dlouhé době to šlo hodně vidět u tebe?
Ještě dotaz, myslíš, že brokolice taky barví?

saluska Teda to je nádhera, taková bílá záře! To je snad sen
Já mám bělící gel od zubařky i ty násadky cca 3 týdny. Jenže mi mnepříjde, že by byl vidět orzdíl. Dávám si je vždyciky večer. Teď byla týden pauza a nevidím rozdíl. Jestli to nebude tím, že jsem špatně jedla

Fluffy
A jakou máš značku toho gelu?Taky se bojím, že nepůjde vidět rozdíl...
A copak jsi papala?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, pití ovocných čajů teda nevadí? a co např. caro, capuccino, rozpustná káva s mlékem?

Reaguji na Tazice: já myslím že ovocné čaje vadí, koukni se jak to většina zabarví hrnek..Capuccino a rozpustná káva vadí taky, prostě se to musí na dobu bělení vynechat, a pak omezovat aby výsledek vydržel co nejdýl, nebo si častěji čistit zuby.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na SpeedMouse:
Co já teda budu snídat?

Reaguji na Tazice: no já piju třeba syrovátku, to je mňamka a navíc bílá, nebo můžeš pít mléko s různýma příchutěma do vanilky, banán atd. Jídlo si myslím že není problém nakombinovat, nejhorší je fakt vyhýbat se čaji a kávě, když jsi na to zvyklá, mě vadilo i to omezení zeleniny a ovoce.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na SpeedMouse:
Já myslím, že kromě těch borůvek a možná červené papriky se ovoce a zelenina nemusí omezovat, ne? Chápala bych třeba omezení citrusů v době bělení, ale i potom?

Právě po bělení se barva ještě nějakou dobu ustaluje, takže mi bylo řečeno že bílá dieta se má dodržovat ještě 14 dní po. A vadí i zelená paprika, žlutá, špenát, rajčata, kečup, hořčice atd. Však uvidíš

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A jéje, tak to toho moc nedodržuju. Zrovna včera jsem si dala rajčatový salát. Takže se teď budu muset alespoň pár týdnů hlídat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené