Reaguji na petruš:

A já ti zase děkuju za tvoje odpovědi.

A ještě bych měla jeden poslední dotaz na téma pejsek - jak rychle si štěně navykne na své nové páničky? Už jsme si štěňátko vybrali, jezdili jsme se na něj koukat a dokonce jsem s nim strávila jeden den (byl i u nás doma). Teď jsem rozhodnutá, že si ho nevezmu, důvod je jasný a bohužel pro tento okamžik neměnný.

Je to hodně těžký, už skoro druhý den brečím, ale vím, že dělám dobře. Ale trápím se i za pejska, bojím se, že jsem mu tím způsobila trauma.

Myslím si, že lidé dost často pejsky polidšťují a mají moc rozjitřené emoce. Malé štěně je strašně přizpůsobivé. A jeden den to nic není. Koupila jsem si 2 letého psa a přechod byl úplně normální, žádné tesknění po prvním pánovi. Prodávala jsem 10 měsíční fenku a to samé, prý si na nás v novém domově ani nevzpoměla. V některých zahraničních chovatelských stanicích dokonce prodávají štěňata na chov až po přezubení ( jak u kterého plemene- řekněme, že zhruba v půl roce) a taky jsou to psi, kteří normálně žijí v nové rodině. Takže neboj žádná újma se mu nestala.

Reaguji na petruš:

Moc ti děkuju

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jen jsem se chtěla pochlubit, že náš Rynouš dostal na své první životní výstavě ( národní v Mladé Boleslavi) známku: V1, CAC
jsme na něj strašně pyšní

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Malacek:
Gratuluju! My jsme si bělouše pořídili v létě a máme s ním podobné plány, zatím je to štěněcí pako, a jde na něj puberta, ale snad ho z toho nejhoršího dostaneme a jednou se bude taky pyšnit nějakým "titulem"

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené