• zobrazeno 907
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 2.6.2010   Naposled upraveno: 8.6.2010 

Biocell tobolky + maska

Velikost
Stav
Použité
cena včetně dopravy
0

Akce 

  Nehodnocený neověřený prodejce
  coolgirl  | 

  Prodám balení Biocell tobolek a zvláčňující masku.

  Biocell tobolky obsahují 70 mg kyseliny hyaluronové, která přispívá ke zdravému vzhledu pokožky, jeji elasticitě, tónu a hydrataci. Tobolky se dobře vstřebávají z trávicího traktu, krví se pak transportují do 3 vrstev kůže. Vnější i hlubší vrstvě kůže tak pomáhají udržovat v pokožce vlhkost. To je rozdíl od molekul zvlhčujících krémů, které pronikají pokožkou a pouze jejich malé množství projde až do střední vrstvy (škáry). Proto všechny prostředky působící zevně musí být doplňovány perorálně přijímanou kyselinou hyaluronovou.
  V kůži je obsaženo velké množství kyseliny hyaluronové. Její molekula váže množství vody, které je 200x větší než je ona sama, a tak brání ztrácení vody z organizmu a pomáhá udržet vlhkost a pružnost kůže.

  Rychlá pomoc pro unavenou a dehydratovanou pleť! Maska Biocell obnovuje rovnováhu vlhkosti pleti, redukuje póry, zvyšuje pružnost pleti, vyživuje ji, zachováva pleť vláčnou a mladistvou.

  Bězná cena na internetu za balení tobolek je 500 Kč, za masku okolo 100 korun. Sešlo se mi teď "léků" více, nestíhám spotřebovat.
  Tobolek je v balení 40![i][/i]

  Oboje prodám za 250 korun.

  Podobné nabídky

  Žádné podobné zboží nenalezeno