1. . .6789101112. . .1920

Cituji Catyy: Tak já ho používám pravidelně každý večer už 3. týden a nic

Tak zas prrrr, člověk nemůže čekat z ničeho nic po třech týdnech zázrak, ne? Já jsem trpělivá, masíruju a čekám

arrow
profile_image
Alice_in_Wonderland
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Souhlasím s mishkou999.
Navíc, když to tak spočítám, tak já už mám za sebou třetí Bioharovou kúru (3 měsíce ne po sobě jdoucích v roce jsem denně každý večer natírala).
Jo, a taky zobu Panthenol a občas i Biosil Plus.

Reaguji na panda08:
Já ho tedy používám teprv dva týdny, ale jedu tím aplikátorem přímo po hlavě v řádcích, udělám asi čtyři nebo pět, pak odložím lahvičku a začnu masírovat bříšky prstů krouživými pohyby. Ne nijak extra dlouho, možná dvě tři minuty.

Cituji panda08: tak by mě zajmalo, jestli třeba holky, kterým to na růst vlasů pomohly si masírovaly hlavu třeba 10 minut nebo jen tak povrchně

Tak snad sem ještě zavítají, i když už jsou "vlasaté"

Cituji panda08: nejsem schopna odhadnout sílu, jakou lahvičku tlačit

Já ji jen obrátím vzhůru a jedu, ono to tak nějak teče samo, ani netlačím. Kapáním na prst bych to prováděla asi půl večera Na to nemám trpělivost

arrow
profile_image
Alice_in_Wonderland
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji panda08: Tak dlouhovlasé krásky, jak je to s tím masírováním?

Já jsem nemasírovala, už jsem to psala výše, že jsem to na tu hlavu spíš nalila

Po 3. měsíci pravidelného užívání a každodenní masáži růst stále 1 cm za měsíc, k tomu zobu biosil. Ale ještě to nevzdám

Vy masírujete tak dlouho? Já masíruju sotva 10 sekund.
Poslední dny mi nějak začaly padat vlasy - s kořínky, což mi nikdy tak nepadaly. Nevím, čím to může být. Nechci dávat za vinu Bioharu, může to být čímkoli - stres, něco chybí ve stravě apod., ale Biohar vysazuju! Ani po měsíci používání žádná změna, pouze prázdná peněženka, takže s ním končím! Navíc jsem v minulosti zkoušela tablety Biosil Plus, Panthenol i drahé tablety Revalid - u všech výsledek naprosto nulový (a to jsem ten Panthenol brala přes 3 měsíce). Nevěřím ani moc tomu Bioharu.

arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jsem si ho taky koupila, tak jsem zvědavá, až ho začnu pořádně používat. Ted jsem byla na vyříznutí takovýho fujtajblu na hlavě, tak musím počkat, až se mi to zahojí. Zobu k tomu Biosil a tableky s Panthenolem, všichni to tu vychvalovali, ale já tedy výsledky nějak moc nevidím...

možná to účinkuje jen když nejíte žádne tablety, možná se ten Biohar urazil že mu nevěříte když musíte jíst i tablety a nefunguje na truc.

arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na panda08:

a jak dlouho jsi ho užívala? minimálně měsíc musíš každý den! jinak ten výsledek vidět nepůjde...

arrow
profile_image
HairyGirl
od 17. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Catyy:

Nevím proč, ale když jsem si večer vmasírovala Biohar a ráno si šla umýt vlasy, tak jich ve vaně zůstalo více, než obvykle. Proto jsem ho taky raději přestala používat.

arrow
profile_image
umlora
od 18. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, tak jsem si dneska koupila Biohar, uvidíme za měsíc jak na tom budu. Docela jsem koukala, že ta lahvička je malá, jsem čekala něco většího, ale to nevadí.

Cituji umlora: No, tak jsem si dneska koupila Biohar, uvidíme za měsíc jak na tom budu.

Podle mě na tom budeš za měsíc o tomto čase úplně stejně! Vsadila bych boty! Ale kdo ví, nechci ti brát iluze, třeba na tom budeš s vlasy líp ...

Cituji HairyGirl: Nevím proč, ale když jsem si večer vmasírovala Biohar a ráno si šla umýt vlasy, tak jich ve vaně zůstalo více, než obvykle. Proto jsem ho taky raději přestala používat.

Jak jsem tady nedávno psala o problému, že mi začaly z neznámého důvodu víc padat vlasy i s kořínky, tak jsem přestala používat Biohar a musím napsat, že vlasy s kořínky už tak nepadají - vše se vrátilo do normálu! Ale nechci dávat za vinu Bioharu - byla jsem v poslední době i víc ve stresu, takže nevím přesně, čím to bylo. No ale jsem ráda, že už vlasy nepadají a vše je zase OK!

arrow
profile_image
vanilla12
od 12. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji panda08: výsledky mi tedy taky přijdou nulové

Já jsem teda vlasy neměřila, takže přesně nevím, ale když si rozprostřu vlasy, tak mi končí na jiném místě než předtím, takže nějaký efekt tam u mě určitě bude.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené