arrow
profile_image
elilien
od 12. 3. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj děvčata.. máte prosím některá zkušenost s biostimulem na jizvy? Kdy začít, jak často, jaké výsledky? děkuju

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, tohle by mě taky zajímalo, zítra budu měsíc od operace, Biostimul mám doma a tak si říkám, že bych si mohla svítit. Máš nějaké zkušenosti?

arrow
profile_image
elilien
od 12. 3. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ajanov: Ahoj. no svítila jsem svítila. Jaký to mělo efekt nevím, nějaké změny nevidím a to jsme skoro půl roku po op. \Určitě tím nic nezkazíš, já se občas svítím do teď.

Teď jsem si koupila dermoroller a již po 2 ošetření mám pocit že mi jizvy zesvětlily o 50 %. takže mohu doporučit. mám ho teprve 3 dny, tak jsem zvědavá jaký bude výsledek třebas po měsíci. Můžu dát vědět, jen mě mrzí že nemám fotku před těmi třemi dny pro porovnání.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jé, moc děkuju, o víkendu začnu svítit, aspoň pro dobrej pocit
A budu moc ráda, když mi dáš vědět, jak ten Demoroller funguje

arrow
profile_image
elilien
od 12. 3. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ajanov: určitě dám vědět i fotky zašlu.. na to máš ty určitě čas, to opravdu až v tom půlroce

arrow
Neprodává v Bazaru

To určitě, píchat ted do toho jehličkama by mě asi zabilo . Děkuju

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, biostimulační laser na jizvy super, hojení velmi urychlý, mám s ním dobrou zkušenost. Já ho ješte doplnila o náplast na jizvy a beru sirup (mořský kolagen+ kyselina hyaluronová + vit, C), prodává se i v tabletách. Jizvy je také skvělé potírat vitaminem E, koupite ho v každé lékarně v měkkých tobolkách, ja používám 400. Ten je také dobrý po dermarolleru, urychlí hojení. Jen s dermarollerem nebo mikroneedlingem buďte velmi opatrné. Ne moc brzy, ne přiliš často a používat jemně! Tady platí dvounásobně " s mirou" !! Pokud by se kůže nestačila dostatečně vyhojit a vy by jste do ni stále píchaly, můžete si kůži spíš ztenčit a celá práce bude mít opačný efekt.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Monicka73: moni, strašně moc děkuju za radu, já zatím jen svítím jednou denně, víc se mi nechce a taky jednou denně mažu Dermatixem, zatím je mam samozřejmě červený, ale už mě nic nebolí, jsou pěkně srostlý, tak ted jen čekat
Co bych taky po 7mi týdnech chtěla

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ajanov: Sedm týdnů je krátká doba, to jsi teprve na začátku Já jsem druhý týden po abdomino-plastice, tak jsem teprve na startu Ale před tím jsem měla jizvu po porodu sekcí tak skvěle vyhlazenou, že i Pros ji obdivoval a přemýšlel jestli ji tam nemá nechat Jiizva zraje rok a po celou dobu se dá vylepšovat a klidně i rok potom. Laserem sviť klidně častěji i několikrát denně, pokud máš čas, tím si neublížíš. Také zaleží jak maš silnou sondu...tzn kolik má watů, podle toho by jsi měla prodloužit i dobu. Laser můžeš doplnit o používání gelových, průsvitných, nemastných přípravků... např. s kolagenem, kyselinou hyaluronovou, Biotinem ,DNA, Panthenolem aj.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Monicka73: mám Biostimul 303, mohla bych svítit 3x denně, ale já to tak nějak nestíhám
obě jizvy plus si svítím i na bradavky, protože mě obě dost bolely a hned 3 dny po prvním svícení přestávaly bolet, tak vlastně denně svítím 40 minut a mě se častěji nechce i když bych ráda

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ajanov: Duležité je aspoň chvilku, ale hlavně pravidelně každý den Ja mám výhodu, že mám laser se scanerem, tak u toho dělám resty na pc a laser maká sám

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené