Reaguji na NetaNeta:
Víš zas když už za to platíš, tak by bylo dost blbé si pak muset něco dodělávat doma. Takže buď to udělá podle tvých představ nebo si najdeš jinou kadeřnici, ty jsi zákazník a ona by měla dělat tak, abys byla spokojená.
Už rok a půl jsem bruneta, takže už to neřeším

arrow
profile_image
NetaNeta
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishka999: Aha, teď koukám, pěkná barva a hlavně pěkný vlasy. Nojo, jenže víš jak je to s tím hledáním kadeřnice, to aby člověk nedělal nic jinýho. No, teď stejně nic, až zase tak za měsíc dva, tak se jí to pokusím po desátý vysvětlit a snad to nakonec výjde.

Reaguji na NetaNeta:
Jojo, vím to moc dobře Proto už jsem u kadeřnice asi 5 let nebyla

arrow
profile_image
dudliiik
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vezmi fotku a ukaž to své kadeřnici, jak to myslíš. Nabere si pasé podle potřeby. Tohle téma už tu je, tak se tím prokousej.

arrow
profile_image
carola86
od 5. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na NetaNeta:
Já jsem od přírody tmavě hnědá a mám to melírováno takhle ... (viz fotky)
Abych to měla hodně husté, kadeřnice mi vytahuje 1 řadu tím melírem úplně celou (milimetr od pokožky hlavy), z druhé řady vytahuje hodně pramínků, pak další řadu potře zase úplně celou, z další řady zase hodně pramínků atd. ...
Líbilo by se mi být úplně celá platinová blond, ale nechce se mi ten melír dávat na pokožku hlavy a odbarvovače mi vždycky chytají žlutě jak kuře. A následné barvy či přelivy, co pak na to žluté musím dát, se mi vždycky velmi rychle vymyjí a ničí mi dost vlasy.
Takže abych byla platinová blond, nechávám si melír dělat takhle a 1x, max. 2x týdně nechávám na vlasech pár minutek působit fialový Silver šampon Matuschka a jsem platinová.
Líp to prostě z tmavě hnědé nejde a žlutá být nechci!

arrow
profile_image
carola86
od 5. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdysi dávno, když jsem odbarvovala celou hlavu na blond odbarvovačema, nikoli melírem, byla jsem vždy odporně žlutá ...
Reaguji na NetaNeta:
Vážně doporučuji melír, než odbarvovač.

Z mé zkušenosti je slitý melír a barva ve výsledku velikýý rozdíl..
Barva mi absolutně dle mého neslušela, hustý melír jo Je fakt rozdíl mít to nabarvený od hlavy uplně, nebo sem tam něco hnědého.
Jinak mně moje kadeřnice taky nedělá až k hlavě, už po melíru mám miniaturní odrost....
Chodit 1 za 2 měsíce na melír je fakt málo, to když jdu, tak mám fakt takovu krizi, že 14 dní chodím s čelenkou, nebo s culíkem
Ale měsíc a půl je akorát
Nevím, jestli ti to nějaká kadeřnice udělá, dle mého to jen tak nějaká nedělá, ten odbarvovač na melír je silnější než barva, a škodili by to pokožce hlavy.

Cituji danca187: slitý melír a barva ve výsledku velikýý rozdíl..

To určitě,jen já na to mám opačný názor
Slitý melír vypadá jak blbě odbarvené vlasy s odrostem u hlavy a když je na tom ještě silver,tak ten šedý nádech je echt peklo v kombinaci s tmavým u hlavy,kdežto na blond odbarvené vlasy a v tom pár pramínků tmavě plavé vypadá celkem dobře.
Prostě buď fakt odborně udělaný melír a nebo odbarvit....takové něco napůl blond a napůl tmavá není nic moc.

Reaguji na Laky:
Právě to vypadá přirozeněji než barva ....
Nikdo v mém okolí netipuje, že mám melír.
Jsem o 100% spokojenější než s odbarvenou celou hlavou.Nesnáším na sobě odbarvené vlasy hned u kořínků(barvou).

Cituji danca187: Právě to vypadá přirozeněji než barva ....

přirozeně ano,já si připadala jak špatně odbarvená cikánka ............ píšu o sobě,pokud to někomu vyhovuje,tak OK.Mně vyhovuje postup právě opačný odbarvit a pak udělat tmavší prameny.

arrow
profile_image
carola86
od 5. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji danca187: Jsem o 100% spokojenější než s odbarvenou celou hlavou.Nesnáším na sobě odbarvené vlasy hned u kořínků(barvou).

Přesně!
A nejhorší je, že už po 14 ti dnech jdou u odbarvených vlasů vidět maličké černé odrosty, takže to vypadá hodně blbě. U melíru se odrost ztratí. Do odbarvení celé hlavy by mě už nikdy nikdo v životě nedostal!

Cituji carola86: Do odbarvení celé hlavy by mě už nikdy nikdo v životě nedostal!

souhlasím.
Ale platinová hlava se mi strašně líbí ale na mě ne!

arrow
profile_image
sarousek
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky a kadeřnice vám ten melír dává na celou hlavu když chodíte tak často nebo jen na ty odrosty? Chci říct já chodím tak jednou za 4 měsíce a ona to potře ne až ke konečkům,ale zase né jen odrosty jestli víte co myslím. Tím pádem to mám krásně blond, ale vydrží mi to tak měsíc a pak už se v tom necítím-odrosty, oxiduje to. Ale zase jednou za 1,5 až 2 měsíce mi to přijde často na melír. Zajímalo by mě jestli někdo chodí taky tak jako já

arrow
profile_image
NetaNeta
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na sarousek: já chodím teda hodně často, dobarví mi odrosty a trošku přetáhne do délek, ale ne moc, možná tak pět cm. S odrostama po čtyřech měsících bych se asi necítila moc dobře, už po dvou si připadám taková ušmudlaná a taky se mi pak vlasy u hlavy začnou mastit, jak je nezpacifikuju peroxidem.

arrow
profile_image
sarousek
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na NetaNeta: Když ona mi to nechce častěji barvit,prý to tak stačí a ničí to vlasy. Já je mám jemné tak nevím,ale zase po melíru jsou takové hezky obalené a pevnější. A jak jsi na tom s kvalitou vlasů? Třeba to mít častěji nemůžu kvůli tomu jaké je mám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené