Ahojky už jsem tu psala ohledně bolesti mé vytržené 8 a potřebovala bych ještě poradit. Bolel některou z vás taky pant(čelistní kloub) po vytržení 8?Už jsem 11-tý den po extrakci, přijde mi že díra mě už vůbec nebolí a za to mě pořád dost bolí jakoby pant. Celkově to místo od spánku dolů když prohmatávám tak dost bolí. Nemůžu jíst nic co se musí víc žvýkat. Včera jsem snědla půl pizzy a potom jsem se málem zbláznila bolestí jak mě ten pant nebo co to je bolelo. Nemůžu ani pořádně otevřít pusu a cítím to i když mluvím Jsem z toho už dost zoufalá, nechce se mi hned volat zubařovi, už by si o mě myslel že jsem nějakej hypochondr. Proto jsem radši říkala že se zeptám zda je to normální nebo jestli tam mám nějakej zánět a mám radši vyhledat zubaře?

Byla jsem na extrakci všech osmiček před 14 dny a ještě teď mě to pobolívá. V kloubu mi jakoby praská a i když konečně pusu otevřu, tak jím spíše měkčí jídla, protože to není taková "dřina". Myslím si, že po tak krátké době je bolest toho kloubu celkem normální. Trénovala si otevírání pusy pravidelně? Mně doktor řekl, že po dvou třech dnech musím trénovat otevírání, jinak mi ty svaly zatuhnou. Na druhou stranu, pro klid duše můžeš zavolat zubařovi, určitě tě neodmítne a řekne ti, jestli máš nebo nemáš přijít.

Reaguji na Erinka:

Ahojky no trénovala jsem už tím že jsem každý den po dobu 5 dnů chodila na dreny a pak na vyndání stehů a musela jsem hodně otevřít pusu. Jinak asi ne Uvidím tak snad to bude dobré. Pokud píšeš že to může být tak nebudu plašit a počkám ještě.

Reaguji na Lucinqqa:
Jak už jsem psala, otevřít pusu už sice mohu, ale třeba dneska jsem jedla rohlík a otevření pusy a následné ukousnutí mě docela dost bolelo. Ať chceme nebo ne, ten kloub dostane hodně zabrat. Mě rozčiluje to praskání. Vím, že někomu se to časem zahojí a někdo s tím má problémy už pořád. Tak doufám, že mi nebude křupat pusa už napořád.
Bolí tě to neustále nebo jen když to namáháš. Pokud nepřetržitě a třeba i po probuzení (kdy by si to mělo přes noc odpočinout), pak bych k zubařovi radši zašla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené