Ahoj holky. Mám takový dotaz.

Stala se mi taková nepříjemná věc. Nevím vůbec z čeho to je, ale ode dneška tam dole trochu krvácím i přesto že beru HA a trochu mě to svědí. Do toho všeho mě děsně bolí hlava. Je pravda, že minulý týden jsem zapomněla asi 2 tabletky, myslíte, že by to na to mohlo mít vliv? Nebo nevíte čím by to mohlo být? Přemýšlím, jestli zajít k doktorovi na gyndu, ale nechce se mi tam chodit s banalitou. Tak se Vás ptám na Váš názor, nebo jestli jste někdy s něčím podobným měly zkušenosti.

Předem díky

Jana

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já vím,že když jsem zapoměla myslím,že dva prášky HA,tak jsem krvácela taky,spíš teda špinila,ale svědění jsem neměla,jen bolest hlavy ano...ale nevím třeba to může být i něco jiného...

arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

to může souviset..já minule jen vzala tabletku později než bych měla a špinila jsem..to svědění bych asi nedávala do přímé souvislosti..já ted beru antibiotika tak taky trošku špiním a svědí..zkus cannesten a příští platíčko bud opatrnější..

arrow
Neprodává v Bazaru

To svědění bych ale nepodceňovala,taky jsem měla a říkala sem si to přejde, ale pak to bylo tak nesnesitelné že sem šla na gyndu.Dala mi na to sice jen mastičku nic vážného to nebylo, ale do večera byl od svědění pokoj.Ale abys třeba nezanedbala nějaký problém.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené