Zdravím Už pár měsíců mě trápí bolest holeně. Když chodím, tak se můžu zbláznit a mám pocit, že se mi noha rozkočí. Byla jsme u chirurga, poslal mě na rentgen, ale nic tam neviděl. Takže mi diagnostikoval zánět šlach. Udělal mi i testy krve, nic neobvyklého ale nenašli. Poslal mě na rehabilitace, kde mi jezdí nějakou blbostí po tom místě 5 minut. Byla jsme tam už 10x a dobrala jsem rehabky, ale výsledek žádný. Doktor si taky neví rady, co to vlastně je. Nemáte někdo s tím zkušenost, co by to tak mohlo být? Bolí to jako čert, nejvíc při chůzi, ale i když propnu nohu do špičky i na pohmat.

A byla jsi u specialisty, u neurologa třeba?

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podle toho co popisuješ m napadá Neuropatie (úspěšně se to léčí novou metodou MDM - víc vygooglíš). A taky bych zkusila ještě toho neurologa.

Co jsem slyšela..., tak MDM metoda je pro diabetiky, ale nevím nerozumím tomu. Ve středu jdu na kontrolu k chirurgovi, tak se musím nějak poradit co dál, protože mám opravdu pocit, že mi praskne noha...

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

nebereš HA - pokud ano tak bych se obávala, stačí zagůglit

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám stejný problém jako ty. Akorát, že mě bolí holeň jen někdy, ale za to pořádně. Hlavně když chodím a taky v klidu, když propnu špičku a když si ji zmáčknu, tak také. Taky doktoři neví, co to je a ať prý jím vápník na kosti.

arrow
profile_image
LTerka
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Kajca11: Mám stejný problém jako ty. Akorát, že mě bolí holeň jen někdy, ale za to pořádně. Hlavně když chodím a taky v klidu, když propnu špičku a když si ji zmáčknu, tak také. Taky doktoři neví, co to je a ať prý jím vápník na kosti.

Cituji Makinka8706: Zdravím Už pár měsíců mě trápí bolest holeně. Když chodím, tak se můžu zbláznit a mám pocit, že se mi noha rozkočí. Byla jsme u chirurga, poslal mě na rentgen, ale nic tam neviděl. Takže mi diagnostikoval zánět šlach. Udělal mi i testy krve, nic neobvyklého ale nenašli. Poslal mě na rehabilitace, kde mi jezdí nějakou blbostí po tom místě 5 minut. Byla jsme tam už 10x a dobrala jsem rehabky, ale výsledek žádný. Doktor si taky neví rady, co to vlastně je. Nemáte někdo s tím zkušenost, co by to tak mohlo být? Bolí to jako čert, nejvíc při chůzi, ale i když propnu nohu do špičky i na pohmat.

Ahoj holky taky jsem na to trpěla a bolest je to strašná to můžu potvrdit, ale mě pomohlo, že jsem začala nosit pořádný boty. Je to od plochých nohou, dejte si do bot kvalitní ortopedické vložky a na doma nebo jestli můžete v práci si pořiďťe kvalitní ortopedické pantofle, nosím je v práci a bez nich bych asi umřela. po pár dnech už poznáte rozdíl a pomůže to. Vložky mám s takovým plastovým spodkem a už nejmíň rok a jsou jako nové. Ale stačí abych bez nich pár dní chodila a bolest je zpět.

No oni právě měli podezření, že to může mít souvislost s HA, ale testy to neprokázali, a to jestli nemám náhodou ploché nohy taky zkoumali a nemám... takže já už fakt nevím. Ale je to bolest jako blázen

arrow
profile_image
Káča88
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na LTerka:
Souhlasím s tebou. Měla jsem to samé a i teď, když nějakou dobu nenosím zdravotní boty/vložky do bot - např. v létě žabky a přes zimu kozačky, tak po nějaké době začnou znovu bolet holeně. Je to od plochých nohou.

Mám poznámku k tomu MDM. Moje maminka měla také dlouho bolesti nohou, kterých se nemohla zbavit. Z léků jí už bylo špatně a ani vyšetření v nemocnici nic závažného nezjistily. Máme souseda, který shodou okolností podstoupil léčbu MDM, ale jako diabetik a pomohli mu od několikaletých bolestí. Odkázal maminku, ať to zkonzultuje s jejich doktorem. Prý to funguje na nějaké bázi (nevím jaké), která pomáhá léčit bolest, mamince to pomohlo, ale je to asi individuální.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené