Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli jste se některá nesetkala při pití Čaje pro ženy od Leros s výraznou bolestí v podbřišku? Zhruba po pár dnech od té doby, co jsem ho začala pravidelně dvakrát denně pít, tak mám takovou tupou bolest v oblasti podbřišku skoro celý den. Pila jsem ho 2 týdny, pak na týden vysadila při menstruaci, teď jsem ho začala znovu pít a bolest tu stále je - nyní ho piju týden. Mohl mít opravdu takový vliv na hormony? Začala jsem ho pít z důvodu urovnání hormonální hladiny po vysazení HA. Dělala jsem si s odstupem čtrnácti dní dvakrát těhotenský test a vždy byl negativní. To, že bych byla těhotná, je velmi nepravděpodobné.

Děkuji za odpovědi

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Spíš to bude mít souvislost s tím vysazením. Já mám teď 3 měsíce po a zejména při ovulaci mám dost velké bolesti v podbřišku...taky k tomu beru bylinky na vyrovnání. Mamka mi to okomentovala, že po těch letech si to vajíčko asi znova razí cestu Konzultovala jsem to s kamarádkou a ta si stěžovala na to samé...obě jsme první ovulaci skončily u doktora s podezřením na slepák

Reaguji na Lilitha:
no já už právě HA neberu od půlky září, právě mi to začalo až po tom pití čaje, ale je pravda, že jsem si vypočítala, kdy zhruba budu mít ovulaci a to ta bolest byla v tom čase opravdu ukrutná, takže asi mi teprve naskočila ovulace až teď. Shodou okolností mě také prvně napadl slepák.
Jinak OT ale co bereš za bylinky?

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak pokiaľ viem, ten čaj má práve napomáhať zvládnuť bolestivú menštruáciu, takže ja by som ho pila len počas nej a nie denodenne.

Inak zloženie byliniek naozaj nemôže vyvolať bolesť brucha, napadlo ma, či náhodou nemôžeš mať alergiu na niektorú bylinu...
Prvýkrát to počujem, žeby niekoho bolelo od tohto čaju brucho.

Reaguji na cutie7:
myslíš, že třeba alergie by mi vyvolávala tyto problémy? To spíš myslím, že bych se třeba osypala ne?

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji marsse7: myslíš, že třeba alergie by mi vyvolávala tyto problémy?

tak ja si mylím, že je to najma kvoli tomu, že ten čaj ma pomôcť preklenúť bolestivú menštruáciu, takže ja osobne by som ho teda pila len počas nej ))

a k tej alergii..... ja mám alergiu na oriešky a osypávala som sa v detstve, teraz v dospelosti mám kŕče.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Všechno, co způsobuje jakékoliv potíže, takže i bolesti, bys měla přestat užívat. Aby sis neublížila

Takže řešení bolesti byly polycystické vaječníky, které mi způsobovaly a stále způsobují bolesti. Jediné řešení je antikoncepce, takže budu raději žít s občasnou bolestí vaječníků, než brát antikoncepci, která problém neřeší ale překrývá.

arrow
profile_image
tramtarara
od 20. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem začla pít čaj (ale kontryhel) na stejný problém, úpravu hormonů atd. a v podbříšku mě sem tam píchne od té doby a jakoby se mi tam pořád něco hýbalo a kručelo, i v noci.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené