Ahoj holky, jsem týden po augmentaci s modelací. Všechno super, měla jsem být na klinice dva dny, nakonec stačil jeden. Bolesti minimální, sem tam tlak ve víc operovaném prsu, ale jinak nic.
Co mě ale trápí je bolest žeber, ta mě i v noci probudila, což se mi do dnes nestalo, i zvedání je bolestivější, což přisuzuju ztuhlosti mezižeberních svalů a zhoršený dech? dodechnout můžu, ale mám jakoby ?stažení? v hrudníku. Teď jsem četla nahlas dětem a po chvíli (asi jak jsem se nadechovala rychle a málo) se mi zatočila hlava a šel mi tlak do hlavy jakoby na omdlení. Musela jsem rozepnout pás, povolit podprsenku a ležet, aby se to trošku srovnalo.
Moje otázka teda zní: dýchalo se vám taky hůř po operaci? Kdy se to začalo dávat do normálu? Ty stejný otázky i na tu bolest žeber.
Předem děkuju za odpovědi :-).

Dodatek: Prsa nemám velká, naopak. Mám 220 ml, kulaté polytech, střední profil, částečně pod sval. I když na můj hrudník jsou akorát, pan doktor říkal, že při větších už by hrozilo zvlnění. Jsem maličká: 153 Cm a 44 kg.

Dobrý den,

po augmentaci prsou může být normální, že se cítíte unavená a že máte bolest na hrudi, protože operace zahrnuje zákrok na vašem hrudníku. Tyto příznaky by se však měly postupně zlepšovat během několika týdnů, a to i když jste si všimla, že se vám dýchá hůře a máte bolest na žebrech. Je možné, že se jedná o zánět mezižeberních svalů, který může být způsoben například tím, že se při operaci používá anestezie a pacientka je v poloze na zádech po delší dobu. Je také možné, že se jedná o bolest způsobenou novými implantáty prsu. Pokud se tyto příznaky nezlepší, je dobré se poradit se svým lékařem.

Co se týče vaší otázky ohledně dýchání po operaci, je to obvykle běžný příznak a je to způsobeno anestézií a způsobem, jakým se dýchá během operace. Pokud se vám dýchání nezlepší v průběhu několika týdnů, měla byste informovat svého lékaře.

Je také možné, že se vaše obtíže s dýcháním a bolest na žebrech mohou zhoršit, pokud jste při čtení nahlas nevdechovala dostatečně hluboko a rychle. Pokud máte obavy ohledně vašeho stavu, měla byste se poradit se svým lékařem, aby vám mohl poskytnout správnou diagnózu a léčbu.

Přeji vám rychlé zotavení a zdraví.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené