arrow
profile_image
Amanda914
od 17. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, jak už název téma napovídá, zajímalo by mě, zda jste zhubli pomocí bosu? Pokud ano za jak dlouho? Chci si ho pořídit domů, ale stále váhám...

arrow
profile_image
Nufice
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Každé cvičení je dobré, ale zrovna co jsem byla na bosu lekci, tak jsem určitě nebyla v té správné tepové frekvenci, ale nad. Určitě ti nedoporučuji si to kupovat domu, pač se na to vyprdneš a nebudeš mít třeba podle čeho cvičit atd. Mě se takhle válí doma step bedýnka použitá 3x a radši si zajdu na skupinovou lekci, kde prostě jedeme a jedeme...

arrow
profile_image
micicenka
od 25. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tak teda já si nemůžu stěžovat...mám ho doma a zhubla jsem s ním celkem rychle, asi od vánoc do prvního týdne v lednu-co se se šlo do práce skoro tři kila..ale to jsem fakt makala.jinak-cvičení jsem si našla na youtube, stačí zadat bosu a i když je to v cizí řeči, co dělají vidíš.Kompletní cvičení na celé tělo plus před a po cvičení běh na místě na něm a taky jsem si na něj sedla na posílení břišních svalů místo na sedačku k filmu třeba na hodinu, večer.

Díky bosu si zpevníš tělo, zapojuješ všechny svaly díky tomu že musíš držet rovnováhu + ještě provádět daný cviky Na YTB jsou videa třeba i s Hankou Kynychovou v češtině )

arrow
profile_image
roza
od 24. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
chci si koupit bosu. Zajímá mě jestli někdo máte praktické zkušenosti, jaký je rozdíl mezi originál Bosu trainer a imitacemi typu Insportline. Líbí se mi 3D system, který významně rozšiřuje využití pomůcky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené