arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj,

uvažuji nad aplikací botoxu do oblasti nad horní ret - důvodem je primárně pocení, teď v horku mi po horním rtu stále teče pot, je to strašně nepříjemné a určitě to okolí připadá i nechutné nad horním rtem mám i jemné vodorovné linky, napadlo mě, že by to i jim snad mohlo pomoci, ale nemám nejmenší zkušenost.

mám ale obavu, že budu mít pak ztuhlý horní ret, nechci vypadat uměle. a obávám se ještě toho, že po odeznění účinků botoxu budou případně ty vrásky nad rtem horší.

máte někdo zkušenost s aplikací do těchto míst? nechci si botox dávat pravidelně, stačí mi na léto. nechci si ale zhoršit do budoucna vzhled oněch linek, to bych raději vydržela pocení.

děkuji za zkušenosti

taky by mě to zajímalo, má podobný problém, pokud nikdo neodpoví tak se určitě příště doktorky na to zeptám, ale tuším, že proti pocení by to pomohlo ale proti vráskám si nejsem jistá, spíše se tam dávají výplně ale pak zase hrozí buď taková ta gumová pusa nebo kačeří, ještě jsem skoro neviděla nikoho kdo to měl uděláno pěkně nebo snad jo ale v tom případě jsem to nepoznala

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sára2:
početla jsem o tom na zahraničních fórech:

je to rizikové, kvůli strnutí horního rtu. měl by to dělat zkušený lékař a měla by se dát je minimální dávka botoxu.
já jsem ochotna to i risknout (mírné ochrnutí, ono by to časem přešlo), protože už nemůžu vydržet to pocení. na to bohužel pomůže jedině botox, vše ostatní jsem už zkusila.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené