arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji scherbatsky: No vzhledem k tomu, že si je vyzvedneš na recept normálně v lékárně, tak bych nepochybovala

No nejsem já jelito? to mi zase něco nedocvaklo no Jenom slyšim "objednání na netu" a panikařím

Ale zní to dobře.. teď mi teda prášky neochotně napsala na 3měsíce.. v dubnu při kontrole mi je napíše nejspíš zase klasicky na půl roku, takže bych teoreticky do konce podzimu měla vydržet i když je budu zobat bez pauzy.. Až zase budu potřebovat nějaký navíc tak stránky gynlink využiju.. už jsem se zaregistrovala

Cituji scherbatsky: Legální to je, ale je pravda, že to asi nikdo nekontroluje, jestli člověk opravdu tu danou vybranou HA bere

Tak asi to budou nějak kontrolovat ne? Když jsem při registraci dávala rod.č, jméno gynekoložky atd.. tak lékárnice mě asi mají už v nějaký databázi a asi jim vyjede jak často si HA kupuje nebo myslíš že ne? Že bych si každý tři měsíce mohla chodit s e-receptem a po půlroce s receptem od mojí gyndařky?
Já jsem totiž zvědavá jak to funguje taky bych si nejradši už ted nějaký "objednala"

Díky holky

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Janča92: Tak asi to budou nějak kontrolovat ne? Když jsem při registraci dávala rod.č, jméno gynekoložky atd.. tak lékárnice mě asi mají už v nějaký databázi a asi jim vyjede jak často si HA kupuje nebo myslíš že ne?

Jak často, to možná kontrolovaný je, ale určitě není kontrolovaný, jestli opravdu člověk tu HA bral/bere, protože já si ji takhle změnila na úplně jiný druh a nikdo mi nic neřekl... Ne že by to bylo k chlubení, určitě není dobrý si takhle sám něco ordinovat, ale naštěstí ta změna dopadla dobře.

Jinak když beru takhle v kuse, tak jakoby spotřebuju víc HA, než bych spotřebovala, kdybych ji brala klasicky, takže mám určitě za rok větší spotřebu než většina a na to mi taky nikdo nic neřekl. Já chodím 2x za rok na preventivku na gyndu, kde mi napíše vždy 1 balení a mezitím využívám Gynlink. A pohoda.

arrow
profile_image
sarkamivojova
od 5. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Janča92: Mě doktor dokonce doporučil, že bych si měla prodlužovat cykly.... Nemyslím si, že to nějak uškodí, jistě, menstruace pročišťuje, ale já si ji dělám co 2 - 3 měsíce.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na scherbatsky: Tak už mam v mobilu kód, teď se jenom odvážit do tý lékárny dojít
Nevíš ještě, jestli má e-recept taky nějakou dobu platnosti? Klasický recept má snad 14dní, tak jestli je i v tomhle případě určená nějaká doba, do který si prášky musím vyzvednout?

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Janča92: Já si nedávno z gynlinku taky brala recept a všechno ok. akorát sem si ten recept rači vytiskla - pro sichr. a mám pocit, že v tom mailu co posílali bylo napsaný jak dlouho to můžu vyzvednout...no moc bych s tím neotálela.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na yvonne_s: radši ho taky vytisknu i když mi psali, že stačí jenom nadiktovat kód a předložit doklad totožnosti.. ale pročítám si znova mail a fakt platnost nikde nevidím ale skočím si pro to v pondělí nebo max v úterý hned ráno

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Janča92: jako ono to takhle někde diktovat...to si klidně ušetřím. doklad po mě ani nechtěli, ale já do té lékárny chodím furt a mám tam zavedenou kartičku...
A koukám do toho starýho mailu a taky to tam nevidím..tak nevím, kde sem to četla... Každopádně pak napiš, jestli ti to vzali.
A jaks to platila? Když sem to kupovala v...červnu asi? Tak jim nefungovala platba kartou a musela sem to pytlíkovat přes mobil, což dvakrát selhalo, než se to zaplatilo. Že sem byla vůbec zvědavá, esi to není nějakej podfuk..no antinu mi dali.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na yvonne_s: platila jsem těch 59,- přes kartu, no a bez problému

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak už jim to funguje, to je dobře, brzo budu potřebovat taky objednat

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji yvonne_s: Každopádně pak napiš, jestli ti to vzali.

tak mi je dali, ale bylo to zajímavý..
Přišla jsem tam a radši se ptám jestli mi vydají prášky když mám ten e-recept.. magistra na mě kouká, říká no ukažte mi to kouknem co se dá dělat.. kod jí to nenaskenovalo (což je způsobeno tou kopií, né? ale nic jsem radši neříkala ), pak si kód přepisovala do pc a jelikož na to pani neviděla tak to trvalo tak 3 minuty.. pořád jí tam něco nefungovalo, něco si tam huhňala pro sebe.. něco ve smyslu co s tim budu dělat.. no.. po necelých 10minutách to vzdala, došla pro HA a bez prokázání totožnosti mi je vydala.. což mi zase přijde celkem zajímavý, když vidim že si prášky na předpis může takhle objednat kdokoliv

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Janča92: to nevím, esi to bylo paní, nebo kopiíí - ale pochybuju, že tou... proto si to přece člověk tiskne... No právě - ten kód je hroozně dlouhej! Jako mně to taky přišlo trapný, že to v podstatě takhle dají komukoliv - ale to by dali i tak. Vyklikáš něco na netu a dojde ti recept i když nikdo nezkoumá, jesti tu antinu fakt bereš zřejmě. Na druhou stranu u antiny mi to nepřijde jako žádná tragédie - naopak by měla být už dávno bez receptu. Je to jen zbytečná byrokracie. Třeba od osmnácti bo tak by mohla být úplně klidně free.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené