arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Už jednou se mi to stalo že můj bratr si bral bez mého vědomí mé oblečení . On dělá travesti šou a tak jsem zjištovala postupně že se mi ztrácí věci . Jenže co vím on už to nedělá tu travesti šou,takže spíše jestli to nedává těm svým známým co to dělají ,protože poslední věci co měl svoje na to vystupování rozdal . Některé se mi vrátili zničené nebo špinavé.Jiné se mi nevrátili vůbec. Navíc on je hodně vzteklej a hysterickej a žádná rozumná domluva s ním není a snaží se to zapírat. Naopak mi sprostě nadává. Já bydlím s přítelem v garsonce takže všechno oblečení se mě tam bohužel nevejde takže ho mám ve svém pokoji doma. Domů chodím jednou týdně. V bytě je táta a on. Ale táta je teď furt pryč na chalupě takže má volné pole. Pokojíček jsem už jednou zamykala a to byl pěkný oheň na střeše . Navíc náhradní klíče musí mít táta a bratr je nemocný na uklízení hrozný puntíčkář že prý musí utírat prach každý den i u mě což já fakt nechci . Takže vždy řekl tátovi ať mu otevře můj pokoj a až postupně se přestal být zamykaný úplně a udělal si z něj sušárnu na prádlo . Každý týden tam suší prádlo na sušáku ,prý není kam jinam dát. Ale co mě nejvíc štve že mě bere ty věci ,to mě fakt štve . Teď se mi ztratila sukně na party ,kožíšek a semišová mikina. Zrovna jsem si tu sukni chtěla vzít je z anglického obchodu a takovou už neseženu .No co s tím? hádat se nechci ale nechat si to líbit taky ne. Takže vím že když mu to řeknu tak na mě bude řvát že on nic a bude mě sprostě nadávat a nenávidět mě. Ale co byste dělali vy kdyby se vám tohle stalo ?

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No tak to je pecka. Nemáš možnost to oblečení uložit nějak aspoň do tašek v garsonce? Nebo existují i nějaké pytle na vyfouknutí vzduchu, takže bys tak mohla usklaďnovat oblečení, které zrovna v tu sezónu nenosíš. Myslím, že by to nezabralo moc místa.

Tak to by bylo něco na moje nervy, normálně bych mu to vytmavila, ať si klidně kňučí, ty mu taky "nebereš" jeho oblečení, řekni mu, ať se vcítí do tvé situace, že co by on dělal na tvojem místě. A že si nepřeješ, aby ti bral oblečení, ať si jde nakoupit do obchodu, ale tvoje, ať nechá být. Normálně mě to naštvalo, jak jsem to četla přeji ti pervné nervy a dej mu to prostě sežrat

arrow
profile_image
Lafelay
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sbalila bych si ho a narvala do garsonky i kdybych se přes něho měla brodit. Co si o sobě hošánek myslí? To se mu to ničí a rozdává, když on za to neplatí. Takhe by měl po srandě.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lafelay: Sbalila bych si ho a narvala do garsonky i kdybych se přes něho měla brodit

je neskutečný co si někteří lidé(i když jsou z rodiny) dovolí. Řekni mu, že taky nerozdáváš kamarádkám jeho trenky

arrow
profile_image
Midlinkaaa mojeid
od 26. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zbalila bych si všechno i kdybych to měla mít v té garsonce v krabicích!
Nebo nějaká kamarádka/někdo z rodiny by Ti to nemohl nikde uskladnit ?
Pak mě napadá jenom zámek přímo na skříň
Nechápu, pokud to je jen Tvůj pokoj, proč by sis ho nemohla zamykat a proč tam musí utírat prach
Každopádně takového bráchu bych "proliskala"

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji MissSteamy: Řekni mu, že taky nerozdáváš kamarádkám jeho trenky

nebo že jestli s tím nepřestane, budeš jeho trencle rozdávat bezdomovcům a budete si klid ..
Ale řešila bych to taky vzitím všeho oblečka do garsonky, než se s takovým smradem hádat .. Zkus ty pytle na vyfouknutí vzduchu

arrow
profile_image
lakoonka
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Midlinkaaa: Pak mě napadá jenom zámek přímo na skříň

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Emma_Belle: nebo že jestli s tím nepřestane, budeš jeho trencle rozdávat bezdomovcům

co bezdomovcům, prodávat na aukru.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Bohužel takové skříně nemám na které by byli na zámek. Ale přemýšlím že ty zbylé věci vezmu do garsonky i když opravdu nevím kam je dát . Nebo že si budu zamykat pokoj a ten jeho susák vyhodím at si ho narve k sobě do pokoje.

Víte mě jde o ty věci chtěla bych je zpátky takové už neseženu. Tak mě to pěkně štve.
když jsem si zamykala pokoj to bylo řečí že prý blokuju místnost apod řeči . A s ním se o tom nedá normálně bavit ,s ním se dá o tom jen hádat. Potom poslouchá i táta blbé kecy o tom jak blokuju místnost a všelijaké podobné věci o mě. Takže táta je pak z toho chudák tumpachovej.

Taky bych si ty věci sbalila a radši nacpala do pidi garsonky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na panda08: Zámek jsem už jednou měnila .Akorát oba klíče si nemohu nechat . Táta chtěl ten náhradní klíč ,pro případ kdyby se něco stalo (třeba hořelo apod.)mohl kdykoliv dostat. A každé změny které se v pokoji či v bytě dělají tak musím informovat tátu protože je to jeho byt.

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Colorka:

Já bych si buďto zamykala šatní skříň, nebo bych si všechno vzala do garsonky (to spíš). Chápu Tvýho tátu, že nechce, abys pokoj zamykala. Ono se opravdu může stát ledacos. Navíc to vypadá, že v tom pokoji jsi málokdy, tak chápu, když si tam někdo dá sušit prádlo. To by mi nevadilo. Ale kdyby se mi někdo hrabal ve věcech, i člen rodiny, tak to bych byla pěkně zlá a radši bych ty věci všechny prodala, než aby mi v nich někdo hrabal.
Btw. nechápu, jak si to může Tvůj bratr vůbec dovolit. Zaprvé Ti tam hrabat, zadruhé si bez dovolení půjčovat a zatřetí vracet buď poškozené, nebo radši vůbec ne. Zachází s Tvými věcmi, jako by byly jeho. Rodina nerodina, za mě je to absolutně na ranu a chtěla bych po něm aspoň peníze, když už to nevrací.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

panda08: S tátou si promluvím snad bude nějaký den v týdnu doma . S tím je aspoň rozumnější řeč a domluvit se s ním dá mnohem lépe.
Co on na říká ? On už je na to zvyklý ,má takové výstupy jednou za čas i na tátu . Bratr dokáže každého přeřvat a dělat scény to on umí velmi dobře ale před cizími se přetvařuje jak je dokonalý a každý mu to baští . Cizí lidé o něm říkají jak je hodný a kde si co si. Táta dal nějaké pravidla a už kolikrát na něj uhodil ale to funguje vždy chvíli a pak je to tu zas nanovo. Těžko říct co stím prostě je takový. Závidí mi a já nevím co . Nic nemám. A vím že mě nemá rád to poznám z jeho přetvářky.
Nemám skříň na dvě madla . Mám dvě nižšší skříně na úchytky do ruky pouze a jednu vyšší s vysouvacími dveřmi tam nevím jak bych to provedla s tím zámkem.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lafelay: Sbalila bych si ho a narvala do garsonky i kdybych se přes něho měla brodit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené