arrow
profile_image
cerna.mamba001
od 16. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na LuccaFashionBeauty: To já taky rozdělené měla, tak jak když si člověk barví vlasy, poctivě natřela a projela jemným hřebínkem... Měla jsem ho všude, akorát nevím, jestli na ty konce jsem toho neměla dát víc...Uvidím co to udělá, maximálně po nějaké době zopakuji ale 50-100ml určitě zbýt nemohlo, kdyby těch 150, tak ještě, ale zas tak moc ne-e... Teď jsem to zkoušela i mamce, tak čekám po těch třech dnech, jak to smyje, jak to bude vypadat.. Ale keratinu mám dost ještě minimálně na dvě použití... Jako hebké jsou, ale nejsou tak rovné, jak jsem si představovala..

arrow
profile_image
Spidee
od 26. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Využijte slevu 10% na všechny produkty COCOCHOCO. Stačí zadat kód kupónu 444FFF při vašem nákupu v košíku. Platné do 1.9. 2015. www.cocochoco.cz

arrow
profile_image
LuccaFashionBeauty
od 24. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Přidávám pro zajímavost další zkušenost: při prvním použití jsem měla keratinu 100 ml a zbylo mi, tak jsem objednala nyní jen 50 ml. Po nanešení jsem měla pocit, že těch 50ml opravdu stačí, ale po vyžehlení a po ránu mi bylo jasné, že to bylo málo Po první aplikaci jsem měla vlasy rovné jak hřebíky ještě pár týdnů...teď po těch 50ml jsem se ráno vzbudila a už mám sem tam vlnku takže příště jdu zase do 100 ml přidávám foto pro porovnání

arrow
profile_image
vejisek
od 18. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mě to strašně moc zlepšilo vlasy. .. doporučuju

arrow
profile_image
p.etulla
od 25. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,
doporučuji keratin od Cocochoco. Mám hodně husté dlouhé vlasy, na které mi stačilo 100 ml. Vlasy jsem měla krásně uhlazené, lesklé a uzdravené, hlavně konečky, které byly zacelené a jakoby plnější a nebyly prořídlé. Záleží hodně na typu vlasů. Na někom je výsledek vidět více, na někom méně, stejně tak někomu ve vlasech vydrží keratin déle a někomu se vymyje rychleji. Každopádně vlasu to vždy pomůže, nikdy neuškodí. Při aplikaci počítejte s tím, že vás keratin může trochu pálit v očích, mě při první aplikaci nepálil vůbec, při druhé už ano, ale nic strašného to nebylo. Po měsíci jsem si dala i první barvu a chytla jako vždy ale radši jsem koupila barvu, která neobsahuje amoniak, spíše jsem vybírala z těch přírodních. Obarvit se můžete také před aplikací keratinu, ale dle mého názoru je lepší se obarvit cca 4 dny předem. Obarvím se, barvu řádně vymyju z vlasů a pak si za dva dny umeju vlasy znovu a po dvou dnech nanasim keratin. Je dobře cca 14 dni před aplikaci používat při mytí jen šampon, zadne masky ani kondicionéry, které vlasy uhlazuji a vlas "uzaviraji". Nejdriv si vlasy umyji 2x cisticim samponem. Poprvé hned opláchnu a podruhé ho nechám působit 2 minuty. Po opláchnutí nanáším keratin, vždy po částech ( od spodních vlasů, až po vrchní) přibližne 2 cm od pokožky hlavy po celé délce. Nakonec vlasy pročešu tupírovacím hřebenem, aby se odstranil přebytek keratinu. Nechám působit cca 10 - 15 minut. Pak vlasy vyfoukám po směru růstu vlasů do sucha. Nakonec vlasy vyžehlím. Opět od spodních vlasů až po vrchní. Každý pramen přejedu 5x žehličkou na 220°. Beru spíš slabší prameny, aby se keratin pořádně a zažehlil. Po aplikaci se vlasy nesmí tři dny mýt, měly by se nosit volně, tzn. žádný culík, sponky atd. Je také dobré, pokud si je nechtěně namočíte nebo se ráno vzbudíte a nějaký pramen je "přeleželý" ihned přežehlit.

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za mě nedoporučuji. Za skoro stejnou cenu jako stojí ošetření keratinem v kadeřnictví si pořídím domů žehličku Steam Pod, která má mnohem lepší výsledky, také zažehluje keratin a můžu ji používat několik let. Efekt ošetření keratinem mi vydržel do prvního mytí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené