arrow
profile_image
luciannka
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím vás, nenašla jsem nikde téma Breast Implant Illness. Asi jsem informaci o této nemoci v minulosti zahlédla na zahraničních webech (youtube atd.), ale brala jsem to jako nějakou histerii poblázněných američanek, kterým silikon vlezl na mozek. Nezkoumala jsem to více.
Osobně mám implantáty 16 let (270ml, McGhan, pod sval), mezitím jsem odkojila dvě děti a žiju aktivně. Vzhledově jsou pořád dobré a už dávno mám jiné priority, než se pozorovat v zrcadle. Takže jsem to neřešila a doufala, že ani už nikdy řešit nebudu muset, že je moje tělo dobře přijalo a silikon je přece neškodný.
Před vložením implantátů jsem byla komplet zdravá, bez jakýchkoli problémů.
V mezičase jsem začala mít různé chronické problémy. Dva roky po implantátech mi začalo astma, pak se přidaly migrény. A to ne jen tak nějaké. Bez léků prakticky nefunguju. Každoročně jsem se léčila antibiotiky na zánět dutin, v posledních letech už jsem na to rezignovala, protože ani antibiotika mi nic nespraví a prostě celý rok urputně smrkám, mám pocit plné hlavy a ztratila jsem čich (občas se částečně vrací). Do minulého roku se s tím (i když s obtížemi) dalo fungovat. Ale nenechávám nic náhodě, tak jsem samozřejmě všemožně pátrala po příčině ať už astmatu, tak i migrén a dutin. Svěřila jsem se do rukou lékařů (neurologie, pneumologie, ORL), podstoupila i operaci dutin kvůli neustálému zahlenění a tvorbě polypů, zkusila homeopatii, čínskou medicínu, rehabilitace, dechová cvičení, veganskou stravu, dietu bez různých alergenů a všechno možné i nemožné. Příčina se nenašla a můj zdravotní stav byl pořád stejný. Bohužel (nebo spíš bohudík?) od minulého roku se vše výrazně zhoršilo. Migrény už mám 10 dní v měsíci, začala mi hrozná únava, nejradši bych pořád ležela, ale v noci nemohu spát. Bolí mě svaly i klouby i po malém sportovním výkonu a často mě bolí žíly. Když mi začaly ještě takové jiné bolesti hlavy, než při migrénách, závratě a velmi časté brnění rukou, nesoustředěnost, zapomnětlivost a pocit, že žiju jakoby v mlze, byla jsem zoufalá, že mi asi začíná roztroušená skleróza nebo se děje něco moc špatného. Můj životní styl je ale dobrý, jím celkem zdravě, sportuji (když na to mám sílu). Nemluvím o neustálých kožních problémech typu hormonálního akné a různých dermatitid, citlivostí a nových alergií, vše jsem dřív neměla. Minulý týden jsem narazila na video o BREAST IMPLANT ILLNESS. Dovedlo mě to na stránky o této nemoci a když jsem viděla seznam potíží, které nemoc provází, byla jsem v šoku. Mám více než 30 symptomů! Okamžitě jsem se objednala na konzultaci ohledně vyjmutí implantátů a už se těším, až budou venku. I když výpovědi žen po vyjmutí implantátů jsou zcela nesporné a jejich stav se zázračně zlepšil alespoň ve většině symptomů v rádu týdnů (!) po vyjmutí, zajímá mě, jestli máte také podobnou zkušenost, ať už s nástupem problémů po augmentaci nebo s jejich vyléčením po explantaci.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené