arrow
profile_image
Qeronika
od 26. 10. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, já se lupů zbavila díky šamponu od Vichy, tato značka vyrábí dva typy šamponu na lupy-lupy sypké...padají na ramena...2.lupy mastné -mapy obřích lupů, které se drží nalepené u hlavy.Viděla jsem zlepšení už po prvním použití(mám 2.případ lupů)a jinak celá procedura léčby, aby se Vám lupy nevracely trvá 3týdny,tzn.3týdny mýt jen tímto šamponem a pak můžete střídat s běžným šamponem-jednou tím a jednou tím.250 ml/250Kč asi tak

arrow
profile_image
Lušinka
od 4. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

já občas březovou vodu používám a dokonce mi i pomůže, stojí cca 30 Kč takže zas tak strašná investice to není a pokud jí vydržím používat pravidelně tak se mi i hezky lesknou vlasy. Na lupy mi dokonce zabral i obyčejný reklamní hed and schouldrs....nebo jak se to píše.......při každodenním mytí mi za týden lupy zmizí, je sice pravda, že se mi zase po nějaké době vrátí když šampon přestanu užívat, ale za zkoušku to stojí. Taky bych chtěla zkusit šampon od vichy stopro má lepší kvalitu, ale jako studentka mi šampon za 250 Kč příjde docela drahý. Tak snad jednou až budu vydělávat těžké milióny si ho budu moct dovolit:-)))

Reaguji na Lušinka: Mě právě ten reklamní jak ty říkáš, akorát přihoršil... D

Taky jsem používala Vichy, ale už nezabírá. Teď mám asi půl roku mandarinkový šampon od českého výrobce a jsem s ním nadmíru spokojená.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené