arrow
profile_image
hambala
od 12. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji anfaro: Reaguji na marketahr: jo, dvakrát tejdně jí dávam do pračky na 60.. a taky jí nedávam moc papat.. si mě dostala

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Moscone: A to už vůbec nemluvím o tom, že kdybych sama neměla dostatek peněz, tak si rozhodně nezvolím školu, kde budu platit školené 3000 měsíčně, ale chodila bych na státní, rozhodně by mi nebylo příjemné být závislá na přítelových financích.

Přítelovi nevadí mě živit...Takže v tomto problém nevidím. Jídlo si kupuju ze svého, jen ostatní věci platí on, barák máme svůj, takže nájem neplatíme ani jeden....A navíc, řekla bych, že je Vás tady víc, které živí přítel, když vy ještě studujete...A jistá tím, že mě miluje si jsem na 100%. A chodila jsem na veřejnou, teď jsem jen rok byla na jazykovce, takže asi tak...

Cituji anfaro: u tebe se ani nedivím, že to nechápeš..

Já to chápu, psala jsem, že mé kočce taky voní chlupy....

Bože, nechápu, co se furt navážíte do mě, já se jen ptala, zda se to stalo i někdy Vám a ne hned, že se mám rozcházet s přítelem....Díky za Vaše drahé rady...

...10 koček?...tak to si vůbec neumím představit a ani o to nestojím...předpokládám, že ve Vaší domácnosti zatím nejsou dítka...jen představa, jak batole leze po místech, kde pobíhají kočky je pro mě šoková...nevěřím, že i každodenní péče zamezí zápachu či nepořádku v bytě

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Reaguji na sarra: Představ si, že zamezí - každý den luxuji a vytírám. Nevadí mi úklid. Sic zatím dítě není, partner je i tak dlouhodobě mimo republiko, tak by nebylo s kým)
A co se týče pachu - to by ses divila - kdokoli k nám dojde, ať v létě, či v zimě, tak se diví, že kočky nejsou cítit = prostě uklízím, protože vím, že mám tolik zvířat.

Reaguji na Klariska1241:
Tak Klari, vyzkoušej nejdříve tu kastraci a pak uvidíš v průběhu času, jak to půjde dál. Jinak já jsem také toho názoru, že zvířátka patří ven, na zahrádku, případně do verandy. Naštěstí máme babičku chovatelku mnoho zvířátek(samozřejmě na dvorku), takže mé dítko také poznává péči o zvířátko, sice jen o víkendech, ale....

Přidám jen názor. myslela jsem, že tu budeš psát o těžké alergii, nebo něčem podobným.
Pokud mu vadí chlupy, neřešila bych, to není překážka, vyhrává kočka.

Mojí mamince takhle dal vybrat táta, buď on nebo kocour, přitáhla domů kocoura, i táta zůstal, teď mu kupuje dobroty Táta kocourovi.

Stalo se mi něco podobného, ex měl alergii, navíc měl i psa, sestěhování nemožné. Rozešla jsem se s ním - ne teda kvůli tomu, nového partnera ani nenapadne ceknout, třeba kočka mu občas - jen jemu- počůrá polštář. No, tak se to vypere, dítě taky nevyhodíš z okna, že zlobí. Jsou to prostě zvířata, nikdy by mě nenapadlo je dát pryč z jiných, než závažných zdravootních důvodů.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No já bych byla pro kočku, protože jestli je už teď takovej že mu vůbec nezáleží na tvých citech co bude po tom? Můj přítel kočky taky nikdy neměl nějak v lásce, ale prostě já bych se jí nikdy nevzdala tak si musel zvyknout Chlupy mu sice vadí stále, ale kočku si nakonec hodně oblíbil.

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kočka mrouskat přestala- jediné její štěstí už i mě to vadilo V červenci jde na kastraci, definitivně...Přítel má hold smůlu, číča zůstává a zůstavá i on a pokud se mu něco nelíbí, ať si najde holku, která bude stejného názoru, jako on...

Další hlas pro kočku!
Já to měla opačně, kočky jsem si pořídila už s 1. přítelem, pak do toho přišel po letech 2. přítel, který ke kočkám neměl vztah a během několika týdnů už s nim spaly v posteli. No a nedávno bylo stěhování ke 3. příteli a ten byl asi nejchladnější, ale prostě jsem řekla buď já+ kočky nebo nic a co mu zbývalo. Ale je na ně hodný, občas se pomazlí, občas i nakrmí, ale jinak nadává že smrdí záchod (kdyby pán nebyl línej a vynesl ho ve chvíli, kdy doma nejsem, tak by nic nesmrdělo, že) a že pořád musí luxovat, protože jsou chlupy všude. No Bóže! Teď hlídám ještě dvě kočky našim, takže 4 kočky a to už chlapec moc nerozdýchává, ale stačilo říct, že je všechny vezmu a po dobu dovolené rodičů se přestěhuju k nim na barák a už ani nepípl Takhle se na ně musí!

arrow
profile_image
verula
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji nenenejojojo: takže 4 kočky a to už chlapec moc nerozdýchává, ale stačilo říct, že je všechny vezmu a po dobu dovolené rodičů se přestěhuju k nim na barák a už ani nepípl Takhle se na ně musí!

tak tak

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nečetla jsem celé téma.

Pokud jde o alergii - vybrala bych si partnera.

Pokud jen o to, že mu "jen tak vadí"- no, nevím, žije s ní taky tři roky a najednou ji nepřekousne? To se mi nelíbí - něco jiného je kdyby ti to řekl ten den, cos ji přinesla, ale po třech letech? Jestli není žádný reálný důvod (ničí věci apod.), tak bych se jí asi nevzdala...Ale v tomto těžko radit....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji sarra: ...dnes již zdobí přítelovo pracovní kancelář

jo papoušek může být v kleci v kanceláři (ostatně přes den tam jsou lidé a jenom v noci je sám) ale kočka nebo pes - to je horší. To bys kočku vyhodila na ulici ?
Vy jste to s papouškem vymysleli dobře, možná i proto, že už je to taková finanční pálka, ale kočka ?

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Klariska1241:
Tohle bych tedy opravdu řešit necchtěla...zvláště pokud je vztah v pořádku a ve všech jiných směrech funguje....Sama zvířátko nemám ale jednou si chci pořídit pejska....upřímně nebyla bych schopná dát milovaný zvířátko pryč kdežto chlapa asi jo...zvláště po takovém ultimátu....tím by se mi zhnusil.....Dle mě nemá zájem to nějak řešit a hledat kompromis...prostě chce kočku dostat pryč....přijde mi to sobecké...

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tarabell: upřímně nebyla bych schopná dát milovaný zvířátko pryč kdežto chlapa asi jo...

Tak tohle právě nepochopím . Chlap je mi oporou, vydělává peníze, miluje se se mnou, stará se o děti, pomáhá v domácnosti..atd. A pes ? Štěká.

Cituji amelie1111: Tak tohle právě nepochopím . Chlap je mi oporou, vydělává peníze, miluje se se mnou, stará se o děti, pomáhá v domácnosti..atd. A pes ? Štěká.

No...musím souhlasit.

Zvlášť jak by někdo nedal zvíře pryč ani v případě alergie partnera a dopoval by ho raději prášky....no to bych se na dotyčného vykašlala raději sama.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené