arrow
profile_image
Anishka
od 15. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, letíme poprvé do Bulharska. Konkrétně hotel Kotva, Slunečné pobřeží, blízku Nesebaru. Zajímají mě tipy na výlety? Jak to vypadá v Nesebaru? Aquaparky, vodní sporty, atd... Tipy na dobré restaurace /máme jen snídaně/. Jezdí z Nesebaru lodě typu ,,raketa". Máme se něčeho obávat, jako např. v Egyptě tzv. faraonova pomsta.

Moc díky za odpovědi

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj,
ja byla na slunečném pobřeží jednou. Co vzpomínám, tak tam žádný akvapark nebyl, ale na pobřeží je tolik atrakcí pro děti typu skákací hrady, trampolíny, autíčka, že se určitě vyblbnou tam Do Nesebaru se určitě podívejte, my tam jely za pár kaček mhd, o lodích pochybuji.
A jídlo taky na každém rohu, určitě stojí za vyzkoušení jejich místní speciality. A taky na promenádě dělají všude super kebab a palačinky Nic jsme z toho nechytily. Kdyžtak jsou tam supermarkety.
Jediny, na co bych si dala pozor jsou směnárny peněz.

arrow
profile_image
Bonnietka
od 18. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

My jsme tam byli minulej rok. Aquapark tak pokud vím nebyl, ale na pláži je toho spousta.
Do Nesebaru se určitě koukněte, my jsme jeli autobusem
A jak píšeReaguji na misa_sisa: na směnárny si dávejte pozor!
Táta si šel rozměnit, ona mu dala lísteček (nepodepsal ho) a dala mu míň, takže šel za ní, ať mu vrátí peníze, jinak zavolá policii. Tak ona, že ano, ať podepíše lísteček a dá mu peníze. Táta ho podepsal a ta **** mu řekla, že mu peníze nedá a že na ní nic nemá.
Za náma taky stála nějaká rozčílená rodinka..

arrow
profile_image
Rumvil
od 19. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem viděla na Slunečním pobřeží upoutávku na aquapark, takže myslím, že v Nesebaru nebo někde poblíž bude.

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Byla jsem taky v Kotvě,Nesebar je moc fajn,jinak celkově super,ale moc zlodějíčků,na to pozor.

Ahoj-..
Sluneční pobřeží je supr,já tam letos byla již po třetí.Rozhodně je tam vyžití,nudit se rozhodně nebudeš.Vím že přím v Kotvě jsou nějaké malé skluzavky,ale hned vedle Kotvy je udělaný ma aquapark ve stylu Pirátu z Karibiku.Jinak aquaparky tam jsou dva velké.Jeden je přímo v Nesebru a druhý na Slunečním pobřeží,já byla v tom na sluňáku a paráda.Jinak jinak do aquaparku j´jezdí autobusy zdarma.Určitě si zajdi do Nesebru,stojí to za to.a př¨ímo od Kotvy,tam jezdí vláček.Jinak na pláží různé atrakce-banán,skútry atd.je toho hodně.Ohledně jídla dobrý,ale taky kam vlezeš.Letos jsme hodně chodili na jídlo,tak jsme toho dost obešli.Uvidíš sama.

Tak já byla v hotelu Sirena Delfin, na pláži rušno, nudit se nebudete, různé vodní sporty, do Nesebru jsme šly s kamarádkou pěšky a stojí to za to. Jinak tam snad jezdí i vláček. Doporučuji si tam dát zmrzlinu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené