arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Byla jsem nevěrná ex ex příteli, vztah ke konci na dvě věci. Rozešli jsme se, když jsem zjistila, že on mi byl taky nevěrný. Ne, že bych brala nějak mou nevěru a jeho,ale já jsem mu to neřekla.
Nevím proč,ale někteří chlapi to neumí vůbec maskovat. Hlavně, když nevymění prostěradlo se sperma
Ve vztahu s ex jsem si řekla, že už taková nebudu,ale vrátilo se mi to, že mě podvedl s kolegyní po jedný jejich party. Prý byl opilý,ale já to neberu jako polechčující okolnost. Když člověk řidí auto opilý a něco udělá, tak to taky není polechčující okolnost. Když neumím pít, tak nepiju - tak to mám tedy postavené já.
Vztah s ex nám to totálně zničilo.
A jsem odpůrce i toho, že člověk to řekne tomu podvedenému. Podle mě to říká, aby ulechčil sobě,ale přitom strašně moc ublíži tomu druhému a ten si opravdu nezaslouži (pokud to fakt není hajzl).

Tohle je můj názor, takže to neberte někdo osobně na sebe. Jen po určitých zkušenost jsem si svůj život postavila takhle

Cituji tyweee: A jsem odpůrce i toho, že člověk to řekne tomu podvedenému. Podle mě to říká, aby ulechčil sobě,ale přitom strašně moc ublíži tomu druhému a ten si opravdu nezaslouži

Dobře řečeno.

Cituji tyweee: Nevím proč,ale někteří chlapi to neumí vůbec maskovat.

Pravda, někteří chlapi jsou opravdu hloupí a strašně průhlední. Jinak najít sperma na prostěradle to potěší....

Cituji tyweee: Hlavně, když nevymění prostěradlo se sperma

To byl jediný "důkaz"?

arrow
profile_image
Efemera
od 27. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem několikrát nevěrná, a ani jednoho nelituju. Jsou to krásný zážitky, svědomí mě nikdy nehryzalo a před tehdejším partnerem jsem to dokázala vždy bez problémů utajit.
Nepodváděla jsem vždy když šel vztah do háje( i když párkrát bylo na vině moje sexuální neuspokojení od partnera), jak tu některé píšou, já jsem prostě hledala dobrodružství a pak se zase vrátila zpět do svého vztahu a myslim, že mi to i osvěžilo mysl a tehdejší vztah se v mnohém zlepšil

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Cituji mishka999: byl jediný "důkaz"?

Ptala jsem se ho, co to je a on mi řekl, že sperma. Ptala jsem se dál a on se prostě přiznal. Tam nebyl zájem něco maskovat.
Já se tenkrát vrátila z návštevy babičky a probudila jsem se s xichtem u toho.

Cituji tyweee: Ptala jsem se dál a on se prostě přiznal.

Aha, tak to pak jo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Cituji mishka999: Aha, tak to pak jo.

Nevím, jestli to tak je,ale někdy mi fakt přijde, že ženy mají 6.smysl. I mamča vždy poznala, když jsme ji něco tajili.
Ex mi nepřijde domů celou noc, vymyšli si něco po sms, pak se druhý den ozve, když jsem o víkendu v práci a řekne mi, že spal u kolegyně a takovým zvláštním tonem, prostě to bylo, jak kdyby to bylo ne, že spal u kolegyně,ale s kolegyni. Tak se optám, jestli s ní něco měl a on rovnou, že ano. Prostě to netajil ani ex ex, ani ex.
Nevím,ale prostě mám pocit u chlapů, že někteří nemají ten um, aby to zatajili

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tyweee
chlapi lžou špatně...ale z mé zkušenosti není nebezpečnější chlap, než ten, který lhát umí...takových chlapů se celkem bojím.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

imoen
to máš svatou pravdu.
Tyhle dva, co jsem potkala, tak buď chtěli ulevit svému svědomi, skončit vztah, či prostě to fakt neuměli.
Každopádně to bylo poučení

arrow
profile_image
marrie
od 26. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

moderátorka

Cituji tyweee: A jsem odpůrce i toho, že člověk to řekne tomu podvedenému. Podle mě to říká, aby ulechčil sobě,ale přitom strašně moc ublíži tomu druhému a ten si opravdu nezaslouži (pokud to fakt není hajzl).

Taky si to myslím.. člověk totiž čeká, že ten druhý nakonec řekne: to nic broučku, to nevadí, já tě mám pořád rád atd. A všechno bude zase dobré a svědomí si uleví...

Já osobně bych nikdy nechtěla vědět, že mě chlap podvedl a taky to vždycky každému říkám. V podstatě říkám to, že by mi nevadilo, kdyby mě podváděl, pokud by se to nijak neprojevilo na našem vztahu.. ať už časově, finančně či citově. Pokud bych prostě neměla nejmenší podezření, tak ať si dělá, co chce.
Navíc si myslím, že je lepší, když se semtam "provětrá vzduch", než žít s někým, kdo bude frustrovaný z toho, že spí pořád s jednou..

Teď když to po sobě čtu, tak mi přijde, že to zní strašně moc hrubě a nepěkně.. nemyslím to tak, že bych klidně žila s chlapem, který má dalších 10 a byla u toho za největší slepici, myslím to tak, že občasná nevěra kolikrát spíš pomůže, než uškodí.

arrow
Neprodává v Bazaru

imoen

Cituji imoen: chlapi lžou špatně...ale z mé zkušenosti není nebezpečnější chlap, než ten, který lhát umí...takových chlapů se celkem bojím.

asi taky záleží, proč lžou a jaký to má dopad na vztah. Někdy je lepší, když chlap lhát umí a jeho partnerka to nepozná a je š´tastná. Že třeba on má milenku jen na sex (pokud dbá na bezpečnost a hygienu atd.) nemusí to být pro vztah až taková pohroma. Těžko říct, co člověk, to názor... Ale přiznávat jednorázové úlety bych řekla, že je teda blbost... Já radši nic vědit nechci, sama taky svatá nejsem. Upřednostňuju porozumění, spolehlivost, přátelství atd. před absolutní věrností.

arrow
Neprodává v Bazaru

marrie

Cituji marrie: Já osobně bych nikdy nechtěla vědět, že mě chlap podvedl a taky to vždycky každému říkám. V podstatě říkám to, že by mi nevadilo, kdyby mě podváděl, pokud by se to nijak neprojevilo na našem vztahu.. ať už časově, finančně či citově. Pokud bych prostě neměla nejmenší podezření, tak ať si dělá, co chce.
Navíc si myslím, že je lepší, když se semtam "provětrá vzduch", než žít s někým, kdo bude frustrovaný z toho, že spí pořád s jednou..

Teď když to po sobě čtu, tak mi přijde, že to zní strašně moc hrubě a nepěkně.. nemyslím to tak, že bych klidně žila s chlapem, který má dalších 10 a byla u toho za největší slepici, myslím to tak, že občasná nevěra kolikrát spíš pomůže, než uškodí

Souhlas!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

marrie
Mě to hlavně přijde divné, když tedy ten druhý ujede a ví, že chce zůstat v tom vztahu, kde byl nevěrný, tak proč to říká? Ono je krásný se přiznat,ale pro koho? Vždyť akorát to naruší vztah, ze začátku určitě. Ztratí se důvěra, jsou tam výčitky, ať nahlas, či potichu. Sice to někdě vztah posílí, vyvětrá se,ale tomu musí přeci předcházet bolest na obouch stranách.
Sem tam si každý podvedený přeci řekne - Kde je ten můj přítel, že má spoždění? Proč mi nebere telefon? A x dalších. Časem se to dá,ale ta nedůvěra,....
Mě, kdyby součásný přítel podvedl a dozvěděla bych se to, tak asi bych mu odpustila, to nevím, ale nechtěla bych zažít tu bolest. To, co te uvnitř trhá a bolí.

arrow
profile_image
marrie
od 26. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

moderátorka

Cituji tyweee: Mě, kdyby součásný přítel podvedl a dozvěděla bych se to, tak asi bych mu odpustila, to nevím, ale nechtěla bych zažít tu bolest. To, co te uvnitř trhá a bolí.

Rozumím. Takhle totiž jde přítel s kamarády na pivo a prostě jde na pivo. A ne si celý večer říkat, jestli náhodou není někde..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

marrie
ano, nezkoumáš, neřešíš. Prostě věříš, protože si to můžeš dovolit bez dalšího ALE...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené