1. . .34567
arrow
profile_image
Chocoladekiss
od 2. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
ad 1. Má intuice mě ani jednou nezradila.
ad 2. Na nevěru jsem v obou případech přišla tak, že jsem manželovi naprosto sprostě vlezla do mobilu. Samozřejmně tomu předcházelo jeho podivné chování, jako nošení mobilu na záchod, neustálá kritika mé osoby (např. proč se nečešu nějak jinak, že by mi slušela jiná barva vlasů, atd.) a tolik oblíbené dlouhé večery v práci. A když se začne chovat takhle, přestože dřív to nedělal, tak je podezření tak silné a touha si to ověřit téměř neovladatelná. Takže jsem si v sobotu ráno přečetla, jak své bývalé psal, jak by jí chtěl zahrnout luxusem, jaká by s ní byla ideální podnikatelská panička, že je pro něj ideálem ženské krásy a že druhý den vše vyřeší, aby mohli být spolu. Tak čeká s čím přijde... Toť můj aktuální příběh.
ad 3. Ať se na to koukám jak se koukám, tak v mém okolí není žádný pár, který by nevěru neřešil. Takže nevěrní asi nejsou jen ti, kteří jsou single.

Opravdu věřím, že intuice v tomto nelže, to člověk prostě pozná. Takže mně to bylo jasné už na dovolené, kdy jsem je viděla spolu a všimla si, jak se přítel "blbě" usmívá. No a po týdnu, kdy se choval jinak, než je u něj obvyklé, tak jsem šla do mobilu "na jistotu", protože jsem odmítla ze sebe dělat blbce. Věřím tomu, že kdybych do toho mobilu nevlezla, tak toho blbce ze mě dělá pořád, protože on je nerozhodný člověk a čekal by, se kterou to bude lepší. Byl hodně překvapený, když jsem mu na druhý den sbalila a odvezla všechny jeho věci k jeho rodičům, protože to nečekal

Cituji nicolettka: že to bere kůli mě, protože at se na sebe podívám jakou mám postavu a samo od sebe by se mu to prý nepostavilo

Tak to je snad lepší kdyby ti narovinu přiznal že má milenku

Cituji Laky: Už bych byla na Ruzyni ve vazbě za zabití v afektu.


Cituji Ana20: teď atady mi ukážeš sms v mobilu,jinak se spolu nemáme o čem bavit.A šmitec.Co s chlapem,který má "tajemství"..

Jo, mládí má na tohle snad nárok. Až s ním budeš delší čas, budeš ráda, že máte oba nějaké soukromí.

Cituji Chocoladekiss: Takže nevěrní asi nejsou jen ti, kteří jsou single

Ráda bych napsala že to tak není, ale ve svém okolí neznám nikoho, kdo by tzv. nikdy neujel. A nejhorší jsou vzorňáci, co hlásají, že nevěru nikdy.

arrow
profile_image
nicolettka
od 23. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já jsem asi opravdu hloupá, celý roky mu to toleruju, že sem s holkama sama (4 a 1 rok), neomezovala sem ho mohl si dělat co chce i když já nemohla, prostě sem ho milovala a říkala sem si že se prostě budu muset trochu obětovat aby se mnou zůstal ale ted už to fakt nejak nejde, už ani se mnou nikam nechce chodit, ale přesto dělá scény když já někam jdu, jak sem psala tak zase tak tlustá nejsem, ještě jsem neschodila uplně všechno po porodu ale mám tak 8kg navíc než když jsme se potkali. Ale jemu se nelíbí nic, at dělám co dělám stejně si nějakou chybu najde.
Já si myslím že to byla jen výmluva, že to bere kůli mě, možná ženskou má možná ne, možný je taky to že má prostě problémy s erekcí a svádí to na mě, že sem hnusná. FAkt nevím ale to přemýšlení a užírání se je opravdu příšerný, cítím se jak kus špinavýho hadru!!

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nicolettka: Já se obávám, že těch 8 kg navíc je v jeho případě jen trapná výmluva, aby si sám před sebou obhájil.Být to můj manžel tak mu řeknu "fajn, proto v Po, St a Pá hlídáš, protože já budu chodit cvičit a doufám, že až se unavená vrátím, budou už holky v posteli a najezené, čus".

Cituji nicolettka: FAkt nevím ale to přemýšlení a užírání se je opravdu příšerný, cítím se jak kus špinavýho hadru!

To, že tě pravděpodobně podvádí je hnusné, ale ještě horší je to chování řeznického psa, které používá.Je to prostě hovádko bez kouska empatie a vychování, o úctě k ženě, která mu porodila dvě děti raději ani nemluvím.

arrow
profile_image
abcde
od 22. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji nicolettka: nicolettka

Ahoj, takový přístup hezky rychle změň, vyraž si aspoň někam ven, pokecej s kamarádkou, jestli to aspoň trochu jde...nejsi určitě hnusná, pár kilo po porodu není žádná hrůza a pokud s tebou chce být jenom kvůli vzhledu tak je to ubožák, si určitě krásná a rozumná ženská takže by s tebou takhle nikdo neměl jednat

k té nevěře...holky řeknu Vám, možná to zní divně, než jsem začala chodit na omlázko, tak jsem svému příteli věřila víc, tady je mi předkládáno, že každý podvádí a kdo ne, tak brzy bude a řešením na všechno je rozchod ), takže chudák přítel, jsem z toho paranoidní, sleduju každou nápadnou věc a nejradši bych mu hned po nějakém náznaku prohledávala mobil a přemýšlela jak mu vyhodím věci )

no ale k té erekci, myslím si, že i kdejaký slušný, věrný chlap by se styděl něco takového svojí partnerce říct, chlapi jsou na tohle téma prostě hákliví... souhlasím s tím, že teď když jsi mu na to přišla možná svádí vinu na tebe, že jsi škaredá, ale to je totální blbost...pokud nemáš jiné náznaky nevěry, hned bych z toho nedělala takový závěr

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lauritta: "fajn, proto v Po, St a Pá hlídáš, protože já budu chodit cvičit a doufám, že až se unavená vrátím, budou už holky v posteli a najezené, čus".

Jenže tohle můžeš říct chlapovi, který má úplně jiný charakter ( takového máš pravděpodobně doma ), ale ne sobeckému a arogantnímu zmetkovi Když tohle řekneš "normálnímu" chlapovi, tak sklapne podpatky, maximálně něco zabrblá, ale vezme to jako fakt a udělá to. Jenže takovýhle výlupek se Ti vysměje, pěkně se oblékne, navoní se, řekne Ti pár "milých" slov a půjde do p.dele. Prostě život s takovýmhle chlapem je věčný boj a stejně to nevybojuješ. Každá bitva tě stojí nervy a stres, ale válku stejně nevyhraješ. Věř mi, já vím o čem mluvím. Můj ex byl takový týpek. Jeho chování mě přivádělo k šílenství, ale s ním to ani nehlo. Zkoušela jsem to po dobrým, po zlým. Pak už jenom po zlým. Domlouvání, nadávky, prosby, ultimata, to všechno u nás proběhlo a naprosto bez efektu. Jediné řešení bylo sbalit dítě a jít od něj. A můžu říct, že od té doby, co jsem to udělala, se mi daří čím dál líp. Ono totiž lepší, než předělávat charakterového mrzáka ( což je většinou bez efektu ), je lepší najít si rovnou charakterního a hodného chlapa. Nám, co jsme ho (nakonec) našly, se to radí : Já bych mu dala...A řekni mu to a to.. Jenže chlapa nepředěláš nějakými dobře míněnými radami z babské diskuze! Pokud je to sobec, žárlivec, magor, lakomec, sprosťák, zahýbač a já nevím jací ještě týpci tu proběhli diskuzemi, tak s tím ženská nic neudělá.
Já radím : bič a pryč. Poučit se ze všeho a najít si úplně jiný typ chlapa...

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na amelie1111: Já s Tebou absolutně souhlasím.Myslím si, že tenhle psycho teror, který na Niki provozuje její muž, je šílený.Nejhorší na tom je, že ji takto týrá a ponižuje v období, kdy je na něm i s dětmi finančně zcela závislá a to si pravděpodobně dobře uvědomuje.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lauritta: tenhle psycho teror, který na Niki provozuje její muž je šílený.

Právě a jediné řešení je od takového chlapa odejít, než tě definitivně zlomí.
Limity a pravidla se dobře nastavují z počátku vztahu, když se dva lidi oťukávají. Navíc takovéhle typy si, ať už záměrně nebo podvědomě, vybírají od počátku mírné a tvárné jedince. Ale dost těžko můžeš na vztahu něco změnit, pokud máš 2 děti a manžílek si zaběhl takovéto "fungování" rodinného soužití : Já můžu všechno a ty nic ! Šance, že se něco změní je asi taková, jako že Nikky vyhraje ve Sportce 150 milionů..
Tady jsou 2 možnosti :
1. zůstat, tolerovat nebo bojovat s minimálním výsledkem, trpět a zestárnout...
2. něco se svým životem udělat

Takže:

1. Ano, má intuice mě nezklamala.
2. Jak jsem na to přišla? Načapala jsem ho při tom v posteli s jinou.
3. Nemá smysl si cokoliv nalhávat. Nevěra byla, je a bude. I když ano, samozřejmě mezi náma existují i výjimky, jsou lidé, kteří v životě nepodvedli. Těch je ale podle mě minimum

arrow
profile_image
nicolettka
od 23. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dala jsem fotky do galerky, asi abych znala váš názor jak moc jsem hnusná...
psala jsem si s jeho ségrama, ani jedna nevěří že by mě mohl podvést, že to je tím, že je starší o 14 let než jsem já je vím pracovně vytížen a proto to bere, že ženskou nemá... ale já bych se fakt asi cítila líp kdyby měl jinou, ted kdybych s ním ještě někdy spala tak si budu pořád jen opakovat jestli si ten prášek vzal nebo ne...
říkají mi že mám myslet na holky, já na ně myslím ale to mám svůj život v 25letech zahodit a jen se celý život přetvařovat a omezovat a ony až budou starší tak můj postoj pochopí?
nevím prostě co mám dělat, zatím u nás panuje tichá domácnost, nechce o ničem mluvit a já už se nemám na co ptát, prostě nevím kde je pravda a to mě užírá dnem i nocí...

Cituji nicolettka: dala jsem fotky do galerky, asi abych znala váš názor jak moc jsem hnusná...

Neblázni, jsi krásná a usměvavá ženská! Jsi kočka!

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nicolettka:
Teda čekala jsem cokoliv, ale ty rozhodně nejsi tlustá a hnusná. Naopak hezká mladá holka. A žádnej ubožák nemá právo ti říkat opak.

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nicolettka: Jsi hezká mladá holka, rozhodně nejsi tlustá a nenechej si od jakéhokoliv ubožáka namluvit opak.Ten tvůj musí mít nějaký komplex, protože to jak tě ponižuje není normální, navíc jsi opravdu hezká holka.

arrow
profile_image
nicolettka
od 23. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky děkuju vám za podporu, ale jak znáte chlapy tak oni ve vás dokáží probudit tak příšernej pocit, že si myslím že jsem ta nejhnusnější na světě...
zatím u nás není zádná změna, ted zkusím našetřit nějaký koruny a vypadnu s holkama odtud hned jak to bude možný

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené