arrow
profile_image
Gabi1982
od 22. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky. Mám problémy s pletí i s vypadáváním vlasů. Ano, určitě za oboje může stres, který jsem prožívala nějakou dobu kvůli práci a pokud si pamatuji, pleť a vlasy a to dávají znát zpětně až 3 měsíce, což by přesně odpovídalo.

Byla jsem na kožním, nejdříve kvůli pleti. Dostala jsem různé mastičky na čerstvé boláky i na ty staré (jizvičky). Jenže už mi toho dala více, pořád kombinuje a ono to občas přestane působit (to známe snad všichni ) .... Na ty jizvičky to naštěstí pořád zabírá, takže po několika týdnech, měsících už nejsou vidět Problém je s těmi stále se tvořícími .... Potom jsem tedy šla na kožní znovu, že mi vypadávají vlasy, vůbec na to, jestli jsem si neprošla stresem se neptala, jen jestli jsem nedržela dietu či jestli nejsem po nějaké nemoci, no tak mi doporučila Methionin Komplex, docela super, po 1. balení mi to pomohlo, beru 2. balení ale zas je to horší... (prý můžu až 3x balení za sebou )

Protože mi tato "chemie" od kožní moc nepomáhá, tak to chci zkusit přírodní cestou. Jasný, že každý začne u hormonů, ale ty jsou prý OK, dále dospívání.. no nevím jestli po 21+ věku se dá mluvit ještě o "dospívání" nicméně nepřijde mi, že to je zrovna dospíváním. Chci se zeptat, kdyby to bylo hormony, jak se to projevuje, jaké jsou další příznaky? Pamatuji si, že jsem měla konopnou vodu, se kterou jsem si mazala obličej, někdy před cca 3 roky... bylo to fajn (a jediné co mi na 90% pomohlo), ale po určité době mi to naopak boláky rozdráždilo, začaly být červené, bolavé... Už opravdu nevím, co s tím, tak chci zkusit třeba homeopatii. Máte s tím zkoušenosti? Vím o známé, které tyto léky vyléčily snad vše, od vážnějších nemocí i ty banality jako třeba překyselený žaludek. Nebo nějaké bylinné přípravky, nějací přírodní léčitelé, doporučte s čím máte zkušenosti Nebo co je nejvěrohodnější. Ještě se chci zeptat, já moc bylinkám nevěřím, přijde mi to, že to je jen dočasné léčení. Je to tak nebo i bylinky dokáží zbavit tohoto problému navždy?

Předem díky za rady

Hormony a s němi spojené problémy s vlasy by mohl srovnat kotvičníkový čaj v kombinaci s kofeinovým šamponem, což mi pomohlo při změne antikoncepce, na hezčí pleť se mi osvědčil zinek, pupalkový olej a himálajský čaj Everest Ayurveda Nimba.
Mimo to, měla jsem dlouhodobé problémy se záněty močových cest, každý rok od podzimu do jara - antibiotika byli k ničemu. Po jedné kúře z lichořeřišnice mám už přes dva roky svatý klid - podle mne vhodně zvolené bylinky dokážou mnohdy víc, než chemie, je potřeba jim věřit.

arrow
profile_image
Pollinko
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, co takhle kontaktovat nějakou bylinkářku nebo někoho, kdo má vystudovanou celostní medicínu? Já se v bylinkách orientuju, léčím si kde co sama, ale přece jen bych si netroufla takhle něco doporučit někomu, koho neznám. Ono se to nezdá, ale některé bylinky jsou fakt silné a při špatném dávkování můžou i uškodit. Asi nic nezkazíš kopřivovým čajem, nebo lichořeřišnicí.

Na vypadávání mohu doporučit Revalid tobolky na vnitřní užívání. Kúra aspoň na 3 měsíce. Mně i mojí mamce to pomohlo. A na pleť mohu doporučit užívání kúry z tinktur. Já užívala tinktury z této stránky. Napsala jsem přímo té paní, popsala jsem jí problém a ona mi sestavila kúru. Snad jsem aspoň trochu pomohla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené